Skip to content

Jak wykonać wiele lub grupowe połączenie wideo w WhatsApp (przykład)

21 de luty de 2021

W tym artykule zobaczymy jak nawiązać grupową lub wielokrotną rozmowę wideo w WhatsApp. Nie jest to wcale skomplikowane iw ciągu kilku minut będziesz mógł bez problemu komunikować się z najbliższymi w grupie.

WhatsApp miał możliwość wykonywać połączenia głosowe i wideo. Ale pozwala nam też wykonywać wiele połączeń. Rozmowy wideo można prowadzić z wieloma osobami jednocześnie.

Zobaczymy samouczek krok po kroku, abyś mógł to zrobić szybko. Jednocześnie będziemy również polecać inne wysokiej jakości i bardzo popularne aplikacje na wypadek, gdyby WhatsApp nie do końca Cię przekonał, dzięki czemu masz więcej opcji, jeśli chodzi o komunikowanie się ze znajomymi i bliskimi.

Jak przeprowadzić grupową rozmowę wideo w WhatsApp

 • W aplikacji WhatsApp będziesz musiał utworzyć grupę z osobami, z którymi chcesz przeprowadzić rozmowę wideo.
 • Iść do „Ustawienia”Z menu rozwijanego, które pojawia się po naciśnięciu trzech poziomych kropek w prawym górnym rogu.
 • Następnie kliknij „Stwórz Nową Grupę”.
 • Następnie wybierz osoby, które będą częścią grupy.
 • Uzupełnij informacje wymagane przez aplikację, aby zakończyć tworzenie tej grupy.
 • Otwórz czat grupowy i kliknij ikonę w kształcie telefonu, która pojawi się w prawym górnym rogu ekranu.
 • Teraz będziesz musiał wybrać kontakty, które będą jej częścią.

WhatsApp logo ręce telefonu

Wykonaj wiele połączeń wideo w WhatsApp

Inną alternatywą jest wykonywanie połączeń z karty połączeń. W ten sposób nie jest konieczne tworzenie grupy, aby móc je wykonywać. W tym celu wykonaj następujące czynności:

 • Przejdź do karty połączeń z ekranu głównego aplikacji. Znajduje się w prawej górnej części ekranu.
 • Kliknij „Nowe połączenie„A potem wybierz”Nowe połączenie grupowe”.
 • Teraz będziesz musiał znaleźć wszystkie osoby, z którymi chcesz przeprowadzić wielokrotną rozmowę wideo.
 • Jeśli już rozmawiasz ze znajomym i chcesz dodać kolejną osobę. Musisz więc kliknąć ikonę „Dodaj uczestnika„Który ma kształt osoby i obok symbolu”+”.

Jednocześnie pamiętaj, że WhatsApp to nie jedyna aplikacja, za pomocą której możemy prowadzić grupowe rozmowy wideo. Właściwie to aplikacja należąca do Facebooka jest stosunkowo ograniczony w porównaniu z innymi pod względem liczby osób oraz jakości obrazu i dźwięku.

Najlepszym do prowadzenia rozmów wideo, zwłaszcza jeśli jest to wiele osób, jest niewątpliwie Skype. Ponieważ pozwala na maksymalnie 50 osób w jednym połączeniu, chociaż z tych osób tylko 10 może korzystać z kamery, a reszta tylko z dźwięku.

Nie idąc dalej, Facebook Messenger ma również możliwość wykonywania połączeń wideo. Z tej samej grupy Messenger możesz nawigować po opcjach, aby móc rozpocząć wiele połączeń bez żadnego problemu, zachowując przy tym dość przyzwoity poziom jakości obrazu i dźwięku.

Jeśli nadal mówimy o sieciach społecznościowych, Instagram nie jest daleko w tyle, ponieważ nawet aplikacja fotograficzna i wideo pozwala nam prowadzić rozmowy wideo nawet z sześcioma znajomymi. Wszystko to można osiągnąć w sekcji wiadomości bezpośrednich. Możesz kontynuować rozmowę z ruchomego okna, używając telefonu komórkowego do innych rzeczy.

Wracając do tematu WhatsApp jest dość szybki i łatwy do nauczenia jak nawiązać grupową lub wielokrotną rozmowę wideo w WhatsApp. Również, co jest idealne zwłaszcza w tym wieku, w którym sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana. Aplikacje tej klasy są sprzymierzeńcem, aby pozostać w kontakcie przez cały czas.

dołącz do naszego kanału telegram