Skip to content

Jak skonfigurować FitPro na smartwatchu T500 – funkcje i alternatywy

13 de lipiec de 2021

Dziś powstała duża liczba akcesoriów do naszych telefonów, tak jest w przypadku urządzeń SmartWatch T500, które, podobnie jak zegarki Apple Watch, zdążyły stać się jednym z akcesoriów do urządzeń mobilnych. najbardziej popularny wśród ludzi, ponieważ posiadają szeroką gamę bardzo przydatnych funkcji do codziennego użytku, które ułatwiają nam wykonywanie różnych zadań, i w przeciwieństwie do Apple Watch, są po niższej cenie.

Sukces tych inteligentnych zegarków sprawił, że kilka firm zdecydowało się na opracowanie własnej aplikacji który będzie pasował do smartwatcha T500 pozwalając użytkownikowi na lepsze wrażenia podczas korzystania z tych urządzeń.

Niektóre z tych aplikacji umożliwią korzystanie z niektórych funkcji Twojego Smartwatcha T500, o których być może nie wiedziałeś, i umożliwią lepszą personalizację urządzenia, dzięki czemu będziesz mieć lepsze wrażenia podczas korzystania z nich.

Jakie funkcje ma do zaoferowania Smartwatch T500?

Smartwatch T500 nie ma takiej samej liczby opcji do wykonania jak inteligentne zegarki Apple Watch, jednak ma kilka najważniejszych funkcji używanych przez użytkowników, wśród głównych funkcji, które możemy znaleźć:

Monitor tętna, snu i ciśnienia krwi

Dzięki urządzeniom Smartwatch T500 będziesz mógł otrzymuj różne dane dotyczące Twojego zdrowia, ponieważ ma funkcję pomiaru tętna, ciśnienia krwi, a nawet zapewnia opcję monitorowania snu, co może bardzo pomóc przy zasypianiu, ponieważ możemy mieć dokładne informacje o tym, jak śpisz, w celu poprawy snu i lepszego wypoczynku.

Połączenia, wiadomości, aparat, bluetooth, kalendarz i stoper

Posiada również kilka narzędzi, które mogą być bardzo przydatne na co dzień, ponieważ posiada funkcję stopera, kalendarza, aparatu, a także pozwala na otrzymywanie powiadomień o wiadomościach tekstowych lub wiadomościach. aplikacje takie jak WhatsApp czy Instagram. Co więcej, będziesz mógł odbierać i wykonywać połączenia z tego samego urządzenia Smartwatch T500 bez konieczności wyjmowania telefonu komórkowego z kieszeni.

Jak pobrać i zainstalować aplikację FitPro na Smartwatch T500?

FitPro to aplikacja, która jest przydatna dla zdrowia, dostarczając użytkownikowi informacji o jego samopoczuciu, monitorując różne aspekty swojego życia, abyś mógł być zdrowszy, a także oferuje określone tryby sportowe, dzięki którym będziesz świadomy swojej wydajności z czasem poćwiczyć.

Aplikacja FitPro została opracowana przez chińską firmę „Shenzhen Jusheng Intelligent Technology Co”co umożliwia łatwe parowanie między Twoim smartwatchem T500 a telefonem komórkowym za pomocą połączenia Bluetooth.

Aby móc ją pobrać, wystarczy wyszukać ją w oficjalnym sklepie Google Play, gdzie jest ona całkowicie bezpłatna dla wszystkich użytkowników, po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na telefonie komórkowym wprowadź ją, aby rozpocząć proces łączenia, wybierz opcja dodaj urządzenie i aktywuj Bluetooth. Gdy pojawi się nazwa i ikona smartwatcha T500, naciśnij go, aby mógł nawiązać połączenie Bluetooth i oba urządzenia mogły się zsynchronizować.

aplikacje na smartwatche

Jakie inne aplikacje są dostępne jako alternatywy dla FitPro?

Jednak aplikacja FitPro nie jest jedyną aplikacją stworzoną, aby móc połączyć urządzenie Smartwatch T500 z telefonem komórkowym, należy również zauważyć, że nie wszystkie urządzenia są kompatybilne z tą aplikacją, więc istnieje kilka alternatyw dla tej samej aplikacji, wśród których możemy znaleźć:

Oglądaj telefon droida

Dzięki aplikacji Watch Droid Phone będziesz mógł wykonywać na swoim urządzeniu Smartwatch T500 różne funkcje, które normalnie musiałbyś wykonywać za pomocą telefonu. Z telefonem Watch Droid możesz kontrolować odtwarzaną muzykę w telefonie ze smartwatcha, otrzymuj powiadomienia z aplikacji do przesyłania wiadomości, a także możesz wysyłać pliki, wszystko za pośrednictwem smartwatcha T500.

Aby rozpocząć korzystanie z tej aplikacji, musisz pobrać ją z Sklep Google Play, a po zainstalowaniu go na urządzeniu mobilnym należy go otworzyć i rozpocząć konfigurowanie smartwatcha T500, aby był sparowany z telefonem komórkowym.

Aplikacja ta ma nowoczesny i prosty styl, dzięki czemu korzystanie z niej staje się wygodniejsze dla wszystkich użytkowników, a dodatkowo dzięki tej aplikacji możesz również zmień tarczę swojego smartwatcha T500 dla wybranego obrazu.

biały inteligentny zegarek

HiWatch

HiWatch jest domyślną aplikacją niektórych urządzeń T500 Smartwatch, które oferuje wszystkie podstawowe główne opcje urządzenia, na przykład otrzymywanie powiadomień z aplikacji do obsługi wiadomości, monitorowanie snu, monitorowanie tętna i różne informacje o kondycji, gdy chcesz uprawiać sport lub ćwiczyć.

Ta aplikacja jest bardzo łatwa do pobrania, możesz ją wyszukać ręcznie w oficjalnym sklepie Google Play lub możesz ją również pobrać skanowanie kodu QR to daje Smartwatch T500 z telefonu.

Aby to zrobić, wejdź w sekcję aplikacji z urządzenia Smartwatch T500, gdzie pojawi się kod QR, który po zeskanowaniu telefonem przekieruje Cię do linku do pobrania aplikacji w sklepie Google Play.

Pobierz aplikację, a następnie wprowadź ją, aby rozpocząć proces łączenia. Wybierz opcję dodania urządzenia, aktywuj Bluetooth i kliknij ikonę Smartwatch T500 aby móc to połączyć.

Wpis Jak skonfigurować FitPro na Smartwatchu T500 – funkcje i alternatywy został po raz pierwszy opublikowany w Obejrzyj, jak to się robi.