Skip to content

Jak przetłumaczyć dokument Word z angielskiego na hiszpański bez darmowych programów online (przykład)

24 de luty de 2021

Wszyscy dziś stoimy przed dylematem zrozumienia a inny język nasz, a ponieważ angielski jest trzecim najważniejszym językiem na świecie, wielu z nas musi go używać w życiu codziennym.

Wielu z nas korzystało z narzędzi pakietu Microsoft Office. A może musiałeś przetłumaczyć dokumenty Worda, Excela lub PowerPointa z hiszpańskiego na angielski. Cóż, tutaj się skupimy jak przetłumaczyć pracę słowną z angielskiego na hiszpański bez darmowych programów online szybko i łatwo.

Jak mogę przetłumaczyć dokument Worda bez darmowych programów online

Nie ma wątpliwości, że wszyscy go pragniemy większa wszechstronność i przestronność różnorodności w naszych dokumentach Word, na przykład podczas wykonywania ich w innym języku, takim jak angielski. Ale nie ma problemu, jeśli nie mówisz po angielsku, możesz to zrobić na inne sposoby, a tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak tłumaczyć dokumenty Worda z angielskiego na hiszpański za pomocą DeftPDF

Istnieje wiele narzędzi, które oferuje Internet, aby ulepszyć nasze dokumenty Worda i nie ma wątpliwości, że jednym z najlepszych jest DeftPDF. To narzędzie umożliwia użytkownikom wprowadzanie zmian i ulepszeń w dokumentach Word i PDF. Oczywiście wśród tych narzędzi jest to, które tłumaczy łatwo i szybko.

Kroki, które musisz wykonać, aby przetłumaczyć dokumenty Worda z DeftPDF, to:

 • Wpisz odeftpdf
 • Będąc w środku, kliknij opcję „Wszystkie narzędzia”, która znajduje się na górnym pasku opcji.
 • Wybierz „Przetłumacz”.
 • Po załadowaniu strony wybierz opcję „Prześlij dokument” i wybierz plik Worda, który chcesz przetłumaczyć.
 • Wybierz język, w którym znajduje się aktualny dokument i na który chcesz go przetłumaczyć, w tym przypadku angielski.
 • Wybierz ilość dokumentów, które chcesz przetłumaczyć, klikając „Przetłumacz wszystko” lub „Przetłumacz stronę”.
 • Edytuj plik według własnych upodobań.
 • Na koniec wystarczy kliknąć przycisk „Zapisz wszystko”.

To wszystko! Po wykonaniu wszystkich tych kroków będziesz mógł cieszyć się nowym dokumentem w pełni przetłumaczonym z hiszpańskiego na angielski. W porządku, jeśli chcesz zachować oryginalny dokument bez tłumaczenia, ponieważ nie zostanie on usunięty z pamięci komputera.

Jak przetłumaczyć dokument Word z angielskiego na hiszpański za pomocą tłumacza online

Jeśli planujesz wykonać lub stworzyć mistrzowską pracę w programie Word i potrzebujesz jej w języku hiszpańskim, narzędzie bardzo przydatne , którego możesz użyć do tłumaczenia dokumentów Worda z angielskiego na hiszpański, jest tłumaczem online.

Jak sama nazwa wskazuje, Online Translator tłumaczy dokumenty całkowicie online i za darmo, ułatwiając tłumaczenie tekstu na inny język w programie Word. Ta strona używa technologii Google do tłumaczenia niezawodnie dokumenty, których potrzebujemy.

Mechanizm Online Translatora jest bardzo podobny do mechanizmu DeftPDF i jest naprawdę prosty i szybki w użyciu.

Kroki, które należy wykonać, aby korzystać z Tłumacza online, to:

 • Przejdź do oficjalnej strony internetowej Tłumacza online.
 • Kliknij przycisk „Przetłumacz teraz” u dołu strony.
 • Teraz prześlij plik Worda, który chcesz przetłumaczyć.
 • Po przetłumaczeniu dokumentu na wybrany język zapisz go.

Sprytny! Po przetłumaczeniu dokumentu z Słowo Dzięki tłumaczowi online zostanie on zapisany na komputerze w oryginalnym formacie.

Ponadto, jeśli czujesz się usatysfakcjonowany tłumaczeniem online Translator, możesz podziękować, przekazując darowiznę w systemie PayPal, którą możesz przekazać na oficjalnej stronie Tłumacza online.

Bycie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i narzędziami oferowanymi przez Internet ma kluczowe znaczenie ulepszać i rozwijać w pisaniu naszych dokumentów Word.

klawiatura z opcją angielską

Niewątpliwie narzędzia, które oferuje nam technologia, aby ulepszyć nasze ważne dokumenty, nie przestają się rozwijać, w rzeczywistości możliwe jest nawet przetłumaczenie pliku PDF z angielskiego na hiszpański za darmo online, podobnie jak dokumenty Worda.

Dlatego jeśli zastosujesz się do poniższych rad, nie ma wątpliwości, że możesz skutecznie tłumaczyć i mieć najlepsze dokumenty Worda.

dołącz do naszego kanału telegram