Skip to content

Jak pobrać status WhatsApp na iPhone’a lub Androida

27 de luty de 2021

Wtedy zobaczymy jak pobrać statusy WhatsApp innej osoby na iPhone’a lub Androida dość szybko i łatwo.

Statusy WhatsApp są niezwykle ważne. To samo ostatnie 24 godziny więc idealnie jest przesłać jakąś tymczasową zawartość i udostępnić ją wszystkim naszym znajomym.

Czy wiesz, że możesz pobrać statusy swoich kontaktów? Następnie zobaczymy szczegółowo, jak należy zrobić, aby zapisać ich stany zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie.

Przed pobraniem treści z sieci społecznościowej, w tym przypadku statusów WhatsApp, należy o tym pamiętać Możesz pobierać treści tylko wtedy, gdy należą do Ciebie, są oznaczone jako wolne od praw autorskich i mają pozwolenie na ich wykorzystanie lub należą do osób trzecich i masz bezpośrednie pozwolenie właściciela samego filmu.

Jak zapisać statusy WhatsApp innej osoby na Androidzie

 • Pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest eksplorator plików. Chociaż w tym przypadku musimy pamiętać, że niektóre przeglądarki nie pozwalają nam na przeglądanie ukrytych folderów. Jeśli Twoja przeglądarka na to nie pozwala, zalecamy pobierz Total Commander ze sklepu Google.
 • Wtedy i to będziesz mógł przeglądać wszystkie pliki, które są przechowywane na twoim urządzeniu. Nawet folder WhatsApp ze wszystkimi ukrytymi plikami.
 • Po zainstalowaniu aplikacji będziemy musieli znaleźć folder WhatsApp, ponieważ szukamy innego folderu, który się w nim znajduje i nazywa się „Pół”. W tym folderze możesz znaleźć inny, który jest ukryty, ale w programie Total Commander możesz przeglądać i nazywa się „Statusy”.
 • W tym miejscu możesz znaleźć wszystkie statusy WhatsApp, które przesłały Twoje kontakty i które niedawno otworzyłeś. Są zapisywane lokalnie, między innymi w celu zapisywania danych mobilnych.

Stąd możesz je pobrać bez żadnego problemu. Po tym możesz edytować i udostępniać je jak w przypadku każdego innego rodzaju pliku, bez żadnych ograniczeń.

Jak pobrać status innej osoby na WhatsApp

Należy pamiętać, że jeśli minęły 24 godziny od przesłania statusu przez tę osobę, zostanie on automatycznie usunięty z folderu ”Statusy”. Bez względu na to, ile są przechowywane na naszym urządzeniu, pliki są usuwane tak samo po upływie 24 godzin.

Inną rzeczą, o którą nie powinieneś się martwić, jest to, czy Twoi znajomi wiedzą, że pobierasz ich statusy. Nie przejmuj się tym problemem, ponieważ nie będą wiedzieć absolutnie nic, ponieważ jest to coś, co robisz na swoim telefonie komórkowym, nawet bez otwierania aplikacji.

W ten prosty sposób możesz zapisz wszystkie statusy wszystkich swoich kontaktów w WhatsApp w niezwykle prosty sposób, możesz je edytować i przesyłać w dowolne miejsce, tak jakby były Twoje.

aplikacja do mediów społecznościowych

Jest to przydatne, gdy widzimy, że udostępniają filmy lub podobne treści i nie wiemy, jak je pobrać, aby ponownie je udostępnić. W ten sposób nie będziesz musiał nawet szukać tego samego filmu lub utworu, ponieważ masz go we własnym telefonie.

Jak zapisać statusy WhatsApp na iPhonie

W przypadku iOS będziemy potrzebować wersji 11 tego systemu operacyjnego, ponieważ posiada on funkcję nagrywania ekranu bez korzystania z zewnętrznych aplikacji.

 • W tym celu będziesz musiał udać się do „Ustawienia”.
 • Następnie musimy udać się do „Centrum Kontroli”.
 • Tutaj przejdziemy do „Dostosuj sterowanie”.
 • Musisz poszukać tego, który mówi „Nagrywanie ekranudo”.
 • Następnie idź do „Więcej kontroli”.
 • Następnie kliknij symbol „+„Więc możesz uderzyć”Zawierać”.
 • W ten sposób będziemy mieli funkcję nagrywania ekranu.

Jak nagrać status WhatsApp na iPhonie

 • Teraz będziesz musiał otwórz WhatsApp i udaj się do Stanów.
 • Przesuń w dół, aby wyświetlić centrum sterowania i ikonę nagrywania.
 • Po tym rozpocznie się odliczanie iw tym momencie będziesz musiał nacisnąć stan, który chcesz nagrać.
 • Gdy status zakończy się pomyślnie, wystarczy kliknąć czerwony pasek, aby wyświetlić przycisk „Zatrzymać”.
 • Film zostanie zapisany na szpuli Twojego iPhone’a i możesz go edytować, jak chcesz, w taki sam sposób, jak w przypadku dowolnego rodzaju pliku.