Skip to content

Jak pobierać muzykę, piosenki i podcast ze Spotify? (Przykład)

24 de luty de 2021

W dzisiejszych czasach jest wielu użytkowników, którzy chcą nauczyć się pobierać muzykę, utwory i podcast ze Spotify. I to, że Spotify stało się jedną z aplikacji preferowanych przez wielu, ponieważ jakość piosenek i podcastów jest bardzo dobra.

Oferuje powtarzanie tego samego utworu kilka razy w Spotify, a także tworzenie niestandardowych okładek dla list odtwarzania Spotify, żeby wymienić tylko niektóre z jego podstawowych funkcji. Ale to nie wszystko, ponieważ posiada również bardzo ciekawe funkcje, które pozwalają użytkownikowi poczuć się swobodnie.

W tej sekcji będę cię uczyć pobieraj muzykę, piosenki i podcast ze Spotify, dzięki czemu możesz szybko słuchać podcastów, piosenek itp.

Pobierz ze Spotify

Przede wszystkim, zanim nauczysz Cię pobierać muzykę, piosenki i podcasty ze Spotify, powinieneś wiedzieć, że Spotify ma system DRM. Ten system zapewnia, że ​​użytkownicy posiadający darmowe konta nie mogą pobierać muzyki ani podcastów. Dlatego nie tylko wystarczy założyć i mieć darmowe konto Spotify.

Z tego powodu, aby pobrać muzykę lub podcast za pośrednictwem aplikacji, musisz być użytkownikiem Premium.

Pobierz muzykę, podcast lub płyty

Jak już mówiłem w tej sekcji, pobieranie muzyki, piosenek i podcastów ze Spotify jest łatwe. Jeśli chcesz pobrać wybraną płytę, pierwszą rzeczą do zrobienia jest znalezienie płyty swojego ulubionego artysty.

Wybierz płytę, aby móc wejść i obserwować jej plik, gdy znajdziesz się w opcjach płyty, wystarczy nacisnąć przycisk „Ściągnij”. Wykonując ten proces, wybrany dysk zostanie automatycznie zapisany w pamięci urządzenia inteligentnego.

Zaleca się przechowywanie albumu ulubionego artysty lub grupy w bibliotece, aby mieć do niego szybki dostęp. Abyś mógł przeprowadzić ten proces, wystarczy wejść na zakładkę dysku (podobnie jak w poprzednim kroku) i nacisnąć przycisk „Trzymać”.

W ten sam sposób możesz wykonać każdą piosenkę, na wypadek gdybyś nie chciał zapisać całego dysku, ale piosenki, które lubisz.

Piosenka

Najłatwiejszym sposobem pobrania pojedynczego utworu jest wcześniejsze zapisanie pliku Ulubione piosenki na liście ulubionych lub na liście odtwarzania. Aby przeprowadzić ten proces, wystarczy przejść do żądanego utworu, zaznaczyć go, nacisnąć opcję trzech punktów znajdujących się po prawej stronie.

Pojawi się małe okno menu, w którym wybierzesz „Dodaj do listy odtwarzania „, zrób to samo z każdą piosenką, którą chcesz. Teraz musisz wykonać ostatni proces, musisz przejść do okna listy odtwarzania, zazwyczaj utwory, które zapisałeś wcześniej, są przechowywane w folderze „Ulubione”.

Pobierz utwory muzyczne i podcasty spotify

Zamierzasz wybrać trzy punkty, które są jeziorem z nazwy folderu, a teraz musisz wybrać w „Ściągnij”.

Na koniec wystarczy wybrać miejsce lub folder, do którego chcesz pobrać ulubioną muzykę i to wszystko.

Przechowuj muzykę

Jeśli chcesz pobierać muzykę, piosenki i podcasty ze Spotify i masz inteligentne urządzenie, które może dodać zewnętrzną kartę pamięci, to jest to doskonała wiadomość. Najprawdopodobniej będziesz chciał zapisać swoje utwory w pamięci zewnętrznej zamiast korzystać z pamięci wewnętrznej, aby uniknąć zapełnienia.

Aby więc zaprogramować miejsce, w którym chcesz przechowywać pliki do pobrania, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wejście do aplikacji Spotify. Po wejściu do aplikacji musisz przejść do opcji „Twoja biblioteka”Teraz wybierzesz ikonę narzędzia, aby wprowadzić „Ustawienia”.

U dołu okna Ustawienia znajduje się opcja „Przechowywanie”, Musisz go wybrać. Na koniec powinny pojawić się dwie opcje, „Pamięć urządzenia” Y ”karta SD”, Zamierzasz wybrać to drugie.

Przechowywanie muzyki na karcie SD pozwoli Ci szybko znaleźć utwory w przypadku konieczności odinstalowania aplikacji i jej ponownej instalacji.

Podczas uruchamiania aplikacji i wyszukiwania albumu lub utworu, lAplikacja rozpozna folder na karcie SD a później możesz odtwarzać swoje utwory bez konieczności łączenia się z Internetem.

dołącz do naszego kanału telegram