Skip to content

Jak odinstalować Tindera bez utraty wszystkich dopasowań — samouczek dotyczący pełnego użytkowania

24 de listopad de 2021

Spotkanie ludzi online wydaje się być dziś najczęstsze, a tym bardziej, jeśli istnieją aplikacje opracowane w tym celu, aby znaleźć partnera. W związku z tym chcemy opowiedzieć o Tinderze, jednym z najlepszych aplikacje do umawiania wizyt online. Dlatego wiele osób zdecydowało się otworzyć konto na Tinderze.

Jeśli jesteś już zarejestrowany, powinieneś znać doświadczenie w dopasowywaniu się do tych, którzy zbiegli się z tobą. Ale co, jeśli chcesz wstrzymać tę aplikację? Czy przegrasz wszystkie swoje mecze, jeśli to zrobisz? Nie pozostawaj z wątpliwościami i dowiedz się, jak odinstalować Tindera, nie tracąc wszystkich swoich meczów.

Co stanie się z moim profilem, jeśli odinstaluję Tinder z telefonu komórkowego?

Możesz na chwilę opuścić Tindera, zwłaszcza jeśli jesteś w związku i chcesz się na nim skupić. Ale nawet jeśli chcesz, aby Twój profil nie pojawiał się z tego powodu lub z innych powodów, powinieneś o tym wiedzieć Twój profil będzie nadal istniał nawet jeśli odinstalowałeś aplikację z telefonu komórkowego.

Jeśli więc po pewnym czasie zdecydujesz się go ponownie zainstalować, wszystkie przesłane treści multimedialne, takie jak zdjęcia, filmy, dane osobowe i rozmowy na czacie Tindera, będą wyświetlane bez zmian. Jednak w przypadku usunięcia swojego profilu zdecydowanie możesz zrezygnować z subskrypcji i usunąć konto. Aby to zrobić możesz wejść do pomocy technicznej Tindera w celu poznania procedury.

Jakie są najczęstsze przyczyny znikania meczów?

Jedną z funkcji, które Tinder musi wiedzieć, jeśli ktoś przykuł Twoją uwagę lub odwrotnie, jest dopasowanie, w ten sposób użytkownicy mogą lepiej poznać osobę, którą są zainteresowani, więc jeśli jesteś w tej aplikacji, nie trać czasu i zacznij łatwo dopasować na Tinderze.

Jednak niektóre wady, które pojawiły się w profilach użytkowników, polegają na tym, że niektóre z ich dopasowań zniknęły. Ale dlaczego tak się dzieje? Trochę najczęstsze powody znikania meczów Są one następujące: Ponieważ osoba, z którą wcześniej się łączyłeś, skasowała swoje konto lub anulowała mecz.

Po drugie, co tam jest?na błąd na serwerze Tinder i platforma spadła. W takim przypadku najlepiej poczekać na przywrócenie usług. Po trzecie i w najmniejszych przypadkach, może to być zły login, możesz go łatwo rozwiązać, zamykając i logując się ponownie, aby odzyskać wszystkie swoje mecze.

Co mogę zrobić, jeśli wszystkie moje mecze zostały usunięte?

Jak wyjaśniono powyżej, w przypadku, gdy twoje mecze zostały wyeliminowane, możesz zrobić: ponownie wprowadź aplikację albo na urządzeniu mobilnym, albo możesz również wprowadzić go w internetowej wersji Tindera z komputera. Najpierw otwórz aplikację i kliknij ikonę swojego profilu, a następnie przejdź do ustawień, przewiń w dół, aby kliknąć opcję „Zamknij sesję”.

Jak mogę odzyskać dopasowania, które zostały usunięte po odinstalowaniu aplikacji?

objaśnienie kroków do odzyskania dopasowań

Powinieneś to wiedzieć po odinstalowaniu aplikacji Tinder Twoje dopasowania nie znikająCo więcej, profil pozostaje nienaruszony, tylko z powodu braku aktywności Twój profil nie pojawia się wśród pierwszych na liście. To, co możesz zrobić, to odzyskać dopasowanie, które zostało usunięte lub zniknęło samodzielnie. Oznacza to, że sam przez pomyłkę go anulowałeś.

W tym sensie ważne jest, aby pamiętać, że gdy anulujesz mecz, na stałe znika on z Twojej listy meczów. Jedynym rozwiązaniem, aby go odzyskać, jest usuń swoje konto Tinder, utwórz nowy profil, ponownie dopasuj osobę i poczekaj, aż ją polubisz.

W jaki sposób dopasowania są usuwane lub anulowane ręcznie?

Może być tak, że w pewnym momencie po dopasowaniu się z kimś porwały cię emocje i ostatecznie okazuje się, czego najmniej się spodziewałeś. Teraz, gdy już o tym pomyślałeś, wolisz anulować ten mecz, zrobić to sam przejdź do ustawień Tindera na swoim urządzeniu i kliknij ikonę flagi, a następnie wybierz opcję „Anuluj mecz” i to wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram