Skip to content

Jak nawiązywać połączenia wideo na Instagramie – na komputerze i telefonie komórkowym

21 de luty de 2021

Teraz także z Instagramem możesz wykonywać rozmowy wideo na Instagramie z komputera i telefonu komórkowego w prosty sposób. Jeśli nie wiesz, jak prowadzić rozmowy wideo na Instagramie z telefonu komórkowego lub komputera, czytaj dalej ten samouczek.
Połączenia wideo działają w sekcji wiadomości. Możesz nawiązać połączenie wideo indywidualnie lub w grupie.

Jak wykonywać rozmowy wideo na Instagramie z telefonu komórkowego

Aby móc nawiązywać połączenia wideo musimy mieć zainstalowaną aplikację na Twoim urządzeniu mobilny. Możesz go wyszukać i pobrać całkowicie za darmo z Apple Store lub Play Store. W przeciwnym razie nie będziesz mieć dostępu do wszystkich funkcji, które ma Instagram.

Aby nawiązać połączenie wideo, musisz przejść do „Rozmowy”. Aby to zrobić, kliknij logo wiadomości, które masz w prawym górnym rogu po wejściu do aplikacji.

Możesz też znaleźć profil osoby, z którą chcesz porozmawiać wideo, i zalogować się do niego. Kliknij pole „Wyślij wiadomość” co masz dalej do „Idź, kontynuuj„W górnej części profilu.

W nowym oknie konwersacji, które zostało otwarte, kliknij ikonę kamery, którą masz w prawym górnym rogu ekranu, obok nazwy i obrazu kontaktu, aby rozpocząć rozmowę wideo.
Masz inny opcje podczas rozmowy wideo:

  • Jeden z nich jest obracać kamery z ikoną strzałki, którą masz w prawym górnym rogu filmu.
  • Możesz zminimalizuj rozmowę wideo Jeśli chcesz nadal korzystać z innych aplikacji lub nawigować po Instagramie, dotknij kwadratu, który masz w lewym górnym rogu połączenia. Aby ponownie go zmaksymalizować, kliknij ten sam kwadrat.
  • Jeśli chcesz wyłącz obraz wideo kliknij kamerę wideo po lewej stronie u dołu połączenia.
  • Dla usunąć dźwięk z wideo, naciśnij mikrofon, który masz na środku plastra miodu.

Jak prowadzić rozmowy wideo na Instagramie z mojego komputera

Jeśli chcesz nawiązywać połączenia wideo z komputera, musisz mieć aplikację Instagram na komputer, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz w stanie tego zrobić.

Jeśli zauważysz, próbując zalogować się do Instagrama z jego oficjalnej strony w swojej przeglądarce, będziesz miał bardzo ograniczone funkcje, które nie pozwolą Ci na robienie rzeczy takich jak na przykład: wprowadzanie rozmów, wprowadzanie korekt w celu dostosowania konta, itp.

Jeśli chcesz pobrać Instagram na swój komputer, musisz wykonać następujące czynności:

Jeśli ty system operacyjny to Windowsprzejdź do Microsoft Store, wyszukaj Instagram, pobierz i zainstaluj aplikację. Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze wprowadź ją i zaloguj się. w ten sposób możesz uzyskać te same narzędzia i funkcje, co z aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Jeśli chcesz dpobierz Instagram na komputer Macwprowadź swoją przeglądarkę i wyszukaj aplikację Instagram. Kliknij zielony przycisk pobierania.

Po zakończeniu procesu kliknij dwukrotnie plik Plik DMG na Instagramie. Skieruj plik do folderu aplikacji, który masz w menu po lewej stronie ekranu. Po zakończeniu instalacji możesz uzyskać do niego dostęp i zacząć używać go w taki sam sposób, jak z telefonu komórkowego.

laptop z interfejsem instagram

Zrobić grupowa rozmowa wideo na Instagramie przejdźmy do aplikacji. Zaloguj się na swoje konto i ustaw się na karcie rozmów. Kliknij „+”Aby utworzyć nową rozmowę.

Wybierz osoby, które chcesz dołączyć do grupy. Aby dodać osoby, poszukaj ich po nazwie użytkownika i kliknij w kółku po prawej stronie, tak aby były zaznaczane za pomocą niebiański tytuł. Kiedy zakończysz dodawanie wszystkich członków, będziesz rozmawiać ze wszystkimi uczestnikami. Kliknij ikonę kamera wideo.

Pamiętaj, że nie mogą one przekraczać czterech uczestników i że można wyjść i ponownie włączyć się do rozmowy. Powiadomienie jest bardziej bezpośrednie i możesz zobaczyć, że trwa połączenie, jeśli wejdziesz do czatu i zobaczysz jasnoniebieską kamerę wideo.

Teraz, kiedy już wiesz prowadzić rozmowy wideo na Instagramie, dzięki tej aplikacji możesz poczuć się bliżej swoich przyjaciół i bliskich.