Skip to content

Jak mogę założyć lub założyć konto w HouseParty (przykład)

21 de luty de 2021

W dzisiejszym artykule zobaczymy jak mogę założyć lub założyć konto na HouseParty. Aplikacja do rozmów wideo, która obecnie cieszy się dużą popularnością i którą każdy chce mieć zainstalowaną na swoim urządzeniu.

Aplikacja jest dostępna na kilka urządzeń, ponieważ jest wieloplatformowa. Dzisiaj zobaczymy, jak możesz zarejestrować się w HouseParty, aby móc prowadzić rozmowy wideo nawet z 8 osobami ze wszystkimi znajomymi lub rodziną.

Przeżywamy czas, w którym tego typu aplikacje stają się niezwykle przydatne, a nawet fundamentalne. Dlatego ten samouczek będzie przydatny, abyś był bardzo jasny, jak zarejestrować nowe konto w HouseParty w ciągu kilku minut, abyś mógł zacznij korzystać z aplikacji i baw się jak nigdy dotąd dzięki rozmowom wideo.

Jak zarejestrować się w HouseParty

 • Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest pobranie aplikacji na system iOS lub Android. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu musisz ją otworzyć.
 • Teraz będziesz musiał nacisnąć, aby zarejestrować konto w HouseParty. Dotknij „Zapisz się”.
 • Następnie musisz dodać prawdziwy adres e-mail. Zalecamy, aby był ważny, ponieważ będziesz musiał aktywować swoje konto za pośrednictwem wiadomości e-mail, którą Ci wyślą.
 • Następnie musisz umieścić swoje imię i nazwisko, nie musi to być Twoje pełne imię i nazwisko ani prawdziwe. Wybierz nazwę użytkownika i hasło, które są naprawdę silne.
 • Za to powiedział hasło jest bezpieczne najlepiej jest łączyć małe i duże litery oraz cyfry. Spróbuj połączyć bezsensowne słowa z innymi, które je mają, na przykład: „RobertoS4ltA588” wiemy, że zapamiętanie tego hasła może być trudne, ale chodzi o to, aby mieć bardzo bezpieczne hasło, aby uniknąć złych czasów.
 • Jeśli chodzi o datę urodzin. Musisz mieć tę aplikację HouseParty, która nie zezwala dzieciom poniżej 13 roku życia na korzystanie z jej aplikacji. Tutaj możesz wpisać swoją aktualną datę lub inną datę sprzed 2007 roku. Jeśli prywatność jest dla Ciebie ważna, zalecamy podanie dowolnej daty.

czatować tablet ludzi

Jak założyć konto HouseParty

 • Jeśli chodzi o nazwę użytkownika, zaleca się, aby była ona łatwa do rozpoznania przez Twoich znajomych. Aby w ten sposób łatwiej było dodać siebie i zacząć korzystać ze wszystkich zalet HouseParty.
 • Na tym etapie aplikacja prosi o podanie numeru telefonu. Nie martw się, ponieważ aplikacja nie musi działać, ponieważ jest zarządzana przy użyciu nazw użytkowników. Dlatego jeśli nie chcesz podawać swojego numeru telefonu, nie musisz tego robić i po prostu nacisnąć „Pominąć„w prawo.
 • Teraz będziesz mieć dostęp do swoich kontaktów, aby wiedzieć, które z nich korzystają z HouseParty, abyś mógł je dodać. Jeśli nie chcesz nikogo dodawać, możesz po prostu pominąć ten krok.
 • Z kolei możesz zdobądź więcej znajomych, z którymi masz na Facebooku. Dzieje się tak, ponieważ będziesz mógł połączyć swoje konto HouseParty z siecią społecznościową. Następnie ci, którzy mają zainstalowaną aplikację i aktywne konto, mogą zostać dodani jako przyjaciele. Ponownie, jeśli nie jesteś zainteresowany tą prasą ”Pominąć”.
 • Teraz, aby zakończyć, będziesz musiał nadaj HouseParty uprawnienia, aby mógł uzyskać dostęp zarówno do kamery, jak i mikrofonu z oczywistych powodów. Jeśli tego nie zrobisz, aplikacja nie będzie działać poprawnie.

Jak widać, jest to dość łatwe do nauczenia jak mogę założyć lub założyć konto na HouseParty. W ciągu kilku minut będziesz mieć dostępne konto, aby móc utrzymywać kontakt ze wszystkimi znajomymi za pośrednictwem rozmów wideo, zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

dołącz do naszego kanału telegram