Skip to content

Jak mogę rozmawiać z przypadkowymi lub losowymi osobami na HouseParty (przykład)

21 de luty de 2021

HouseParty to platforma, która umożliwia pozostawanie w kontakcie ze znajomymi poprzez rozmowy wideo i gry grupowe online. W dzisiejszym samouczku powiemy Ci jak możesz rozmawiać z przypadkowymi lub przypadkowymi osobami na HouseParty.

Ta aplikacja została uruchomiona w lutym 2016 roku jako nieformalna usługa czatu wideo skierowana do młodych odbiorców. W ostatnim czasie liczba użytkowników wzrosła wykładniczo w wyniku obecnej sytuacji, przez którą przechodzi cały świat, w której wszyscy musimy pozostać w naszych domach.

Ta aplikacja jest już dostępna w oficjalnych sklepach Apple Store i Play Store i jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Android, iOS, macOS i Chrome.

Dzięki HouseParty możesz uzyskać dostęp do grupowych rozmów wideo i prywatnych pokoi, chociaż uczestnicy mogą dodawać więcej osób. Umożliwia prowadzenie rozmów wideo nawet z ośmioma osobami.

Ale to nie wszystko, co możesz z tym zrobić. Ponadto, jak wspomnieliśmy wcześniej, dostępne są mini gry. W przeciwieństwie do innych aplikacji, pozostawiasz swój „otwarty pokój ” aby w ten sposób Twoi znajomi mogli w każdej chwili rozpocząć rozmowę wideo.

Tutaj nazywają to „W domu„stąd jego nazwa. Możesz ustawić powiadomienia, aby otrzymywać powiadomienia, gdy znajomy jest online.

Jak tworzyć pokoje w HouseParty

Dzięki tej aplikacji jest to możliwe tworzyć wirtualne pokoje lub pokoje w którym inni użytkownicy mogą dołączyć, aby rozpocząć grupową rozmowę wideo lub rozpocząć grę w sposób grupowy.

Chociaż aby utworzyć użytkownika, proszą Cię o wpisanie swojego numer telefonu lub za pomocą konta Facebook, Snapchat lub Google możesz pominąć ten proces. Możesz dodawać znajomych lub dołączać do pokoi, wyszukując ich według nazwy użytkownika lub wyszukując bliskich osób, kontaktując się z osobami z tego samego pokoju.

Jeśli logujesz się którąkolwiek z powyższych opcji, łatwiej jest zsynchronizować swoje kontakty i znaleźć innych użytkowników tej platformy. Aby dodać znajomych, przesuń menu u dołu ekranu w górę i naciśnij „Dodaj”.

połączenie wideo z przyjaciółmi

Jak możesz rozmawiać z przypadkowymi lub przypadkowymi osobami na HouseParty

Główna idea Domówka polega na tym, że istnieje centralny pokój do czatowania, grania w grupie i prowadzenia rozmów wideo. Gdy inni użytkownicy wejdą do aplikacji, pojawią się jako połączeni.

Chociaż istnieją pokoje i prywatne rozmowy wideo, można rozmawiać z nieznajomymi, ponieważ aplikacja umożliwia gościom zapraszanie innych osób i komunikowanie się z osobami, które są blisko Ciebie i korzystają z aplikacji.

Jeśli chcesz chronić swoją prywatność i bezpieczeństwo, możesz zmodyfikować te ostatnie w ustawieniach. W ten sposób zablokujesz wejście do swojego pokoju osobom nie będącym gośćmi i musisz potwierdzić prośbę o wejście.

Również możesz wyłącz kamerę i mikrofon, jeśli chcesz pozostać w ukryciu.

W każdym razie, jeśli osoba, którą chcesz wprowadzić, to „przyjaciel przyjaciela „ możesz to zobaczyć w powiadomieniu. Jeśli rozmowy są prowadzone między dwiema osobami, oboje musicie potwierdzić rozpoczęcie rozmowy wideo.

Aby rozpocząć czat wideo, wystarczy wejść do aplikacji, a połączenie zostanie nawiązane, wystarczy poczekać, aż znajomy zostanie połączony. Możesz wyszukać kogoś, kto jest połączony, klikając kamerę, którą masz w prawym górnym rogu ekranu.

Jest również znany z zabawne i proste gry, w których masz:

  • Uwaga!: Musisz odgadnąć, o czym jest karta, którą masz na czole, wraz ze wskazówkami, które dają ci przyjaciele.
  • Ciekawostki: pytania i odpowiedzi według czasu, gdzie osoba, która zrobi to szybciej, wygra
  • Chips and Guac: gra skojarzeń słów
  • Quick Draw!: Musisz zrobić rysunek, a inni zgadną, o co chodzi.

Jak widać, jest to bardzo proste czatuj z przypadkowymi lub przypadkowymi osobami na HouseParty, wystarczy poszukać użytkownika, który jest połączony. Jeśli masz pytania dotyczące samouczka, zostaw je poniżej w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram