Skip to content

Rozwiązanie: Mój Samsung Galaxy nie ładuje się, nie włącza się i nie zawiesza?

25 de czerwiec de 2021

Wszyscy użytkownicy smartfonów zgodzą się w pełni, że jeśli chodzi o codzienne korzystanie z naszych telefonów, najbardziej irytująca rzecz, jaka może nam się przydarzyć jest to, że urządzenie mobilne nie włącza się, wyłącza się lub uruchamia ponownie i chociaż jest to oczywiste, że jest to rzadki problem, nie oznacza to, że nie istnieje.

W każdym razie musimy podkreślić w tym względzie, że jakakolwiek wada Samsunga Galaxy nie włącza się, którego doświadczyłeś, możesz go rozwiązać stąd.

Pierwszą rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę w tym względzie, jest to, co każdy z nas może zaobserwować; wystarczy spojrzeć na główne sieci społecznościowe i fora. I to jest to, że we wszystkich telefonach Samsung występuje bardzo powszechny problem; czasami znikąd Przestają działać. Dlaczego tak jest i jak to rozwiązać?

To, co dzieje się przy takich okazjach, polega na tym, że kiedy mówimy o tym, że Samsung Galaxy się nie włącza, jest zablokowany lub że się nie ładuje, wielu użytkowników decyduje się porzucić swój sprzęt lub po prostu go sprzedać, nie wiedząc o tym w rzeczywistości mogą je odzyskać bezproblemowe, po prostu wykonując szereg prostych kroków.

Jak rozwiązywać problemy ze sprzętem Samsung Galaxy krok po kroku

Jeden z kluczy, który musisz wziąć pod uwagę, jeśli dotarłeś do momentu, w którym Twój Samsung Galaxy się nie włącza Ma to związek z faktem, że jest to problem, który zwykle daje pewne wcześniejsze ostrzeżenia.

Aby było jasne, musimy powiedzieć, że wcześniej może się okazać, że Twój telefon komórkowy zaczynasz zawodzić lub problemy z zapłonem lub ładowaniem. Jeśli przechodzisz przez ten poprzedni etap, który tutaj opisujemy, szczególnie ważne jest, abyś wziął pod uwagę to, co mówimy.

Dlaczego mój Samsung Galaxy się nie ładuje i jak to naprawić?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jeśli Twój Samsung Galaxy się nie włącza, to wymienić wszystkie elementy które są częścią systemu; to znaczy wyjmij baterię, jeśli to możliwe i wypróbuj taką, o której wiesz, że działa, lub wymień ładowarkę, jeśli bateria nie stanowi problemu lub nie można jej wyjąć.

Jeśli niedogodności będą się powtarzać, najprawdopodobniej będziesz musiał niestety uciekać się do ostatnie rozwiązanie to jest zwyczajowe w takich sytuacjach; który jest niczym innym jak słynnym restartem typu Hard Reset, który możemy wykonać na naszych urządzeniach.

Pierwszym krokiem, który musimy wykonać, jeśli chcemy przywrócić ustawienia fabryczne lub twardy reset do naszego Androida, jest jego wyłączenie; następnie przytrzymanie określonych przycisków, które pozwolą nam uzyskać dostęp do menu Fastboot.

Oznacza to, że po wyłączeniu będziesz musiał naciśnij przycisk włączania lub wyłączania + przycisk zwiększania lub zmniejszania głośności, a zobaczysz, że urządzenie uruchamia się, ale w innym menu niż zwykle.

Teraz będziemy wtedy, a raczej powinniśmy, być wewnątrz menu Fastboot; że chociaż ma niewielkie różnice między producentami, to w zasadzie zawsze jest to samo, do tego stopnia, że ​​powinieneś zobaczyć menu przywracania.

Wchodzimy oczywiście i przewijamy, aż znajdziemy opcję „Wyczyść dane / Przywróć ustawienia fabryczne” ;, która jest jedną z najbardziej funkcjonalnych w tych samouczkach i nawet na oficjalnej stronie widać, że oferuje te same kroki do naśladowania, kontynuuj.

Kiedy spotkamy się w tym momencie, następnym będzie naciśnij przycisk Home lub dalej według producenta urządzenia, a niektórzy nawet proszą nas o potwierdzenie w tym zakresie, chociaż zawsze musimy potwierdzić tę funkcję.

Resztą powinien zająć się sam Android, a jeśli pojawi się legenda „Zrestartuj teraz” oczywiście, że to zaakceptujesz. Nic więcej to przywrócenie ustawień fabrycznych na Androidzie.

wyłącz włącz samsung klawiszami głośności

Jeśli raz to zrobiłeś Twardy reset Jak wyjaśniliśmy poniżej, widzisz, że Twój Samsung Galaxy się nie włącza; to co musisz zrobić, to natychmiast udać się do sklepu, w którym kupiłeś urządzenie.

Wszystko to w przypadku, gdy jest nowy i przedstawia te problemy w krótkim czasie po jego nabyciu; gdzie będą mogli zaoferować Ci rozwiązanie bardziej zgodne z problemem Twojego zespołu.

Oczywiście, jeśli Galaxy ma gwarancję, powinni wymienić ją na nową lub naprawić problem, a w przypadku, gdy jest już nieważna, musieliby ci zaoferować naprawa w dobrej cenie więc możesz sprawić, że znów będzie działać.

Ten krok po kroku jest kompatybilny z większością urządzeń marki Samsung. Czy udało Ci się rozwiązać problem z Samsungiem Galaxy? Nie włączaj tego krok po kroku? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach i zostaw nam swój komentarz.