Skip to content

Pokémon GO: Lista ekskluzywnych Pokémonów z każdego kontynentu

28 de wrzesień de 2022

W te dni Pokemon idzie Jest to temat rozmów wszędzie, a świat wydaje się być podzielony między tych, którzy już wpadli w szpony tej wciągającej gry, a tych, którzy do dziś nie mają pojęcia, o co w niej chodzi.

Ci z nas, którzy już wciągnęli się w grę, szaleją, próbując zlokalizować wszystkie stworzenia, aby ukończ pokedex, ale ten cel może być bardziej skomplikowany, niż się początkowo wydawało. Mówi się, że na każdym kontynencie są ekskluzywne pokémony i można grać z domu.

Niantic nie potwierdza, że ​​na każdym kontynencie istnieją ekskluzywne Pokémony

Plotka o ekskluzywna lokalizacja niektórych stworzeń Słychać to od kilku dni, ale nawet nie Niantic żaden Nintendo Oficjalnie potwierdzili, że na każdym kontynencie są ekskluzywne Pokémony. Jednak informacje, które docierają do poziomu międzynarodowego, zdają się wskazywać, że to coś więcej niż tylko plotka.

W szczególności dotknięte Pokémony to Pan Mime, Tauros, Farfetch’d i Kangaskhan.

Gdzie są ekskluzywne Pokémony?

Podobno lokalizacja tych stworzeń wygląda następująco:

  • Pan Mime znalezione tylko w Europa
  • Byk można znaleźć tylko w Ameryka
  • Farfetch’d można tylko schwytać Azja
  • Kangaskhan możesz to dostać tylko w Oceania

Jeśli ta informacja się potwierdzi, wydaje się, że będziemy musieli usunąć paszport i zapisz zacząć podróżować po świecie, jeśli naprawdę chcemy mieć wszystkie Pokémony.

handel pokemonami

Nie panikuj, to może nie być takie poważne. Pokémon Go odnosi wielki sukces na całym świecie, ale nadal nie działa tak dobrze, jak powinien, więc Niantic zebrało się razem z problem z aktualizacją.

The pierwszy aktualizacja pokemonów Już się pojawił i przyniósł nam ulepszenia w zakresie prywatności i korekty niektórych błędów, ale jasne jest, że w nadchodzących tygodniach będziemy nadal widzieć wiadomości.

Możliwością, która coraz bardziej przybiera na wadze i która z pewnością by się spodobała graczom, jest możliwość, że możemy: zamień pokemona które powtórzyliśmy z naszymi przyjaciółmi, abyśmy mogli szybciej ukończyć Pokédex.

pokemon przechodzi pierwszą aktualizację

Nie jest jednak jasne, czy jeśli umiejętność handlu pokemonami Ta opcja będzie dostępna tylko dla osób, które są nam bliskie lub jeśli będziemy mogli wymieniać je z ludźmi z dowolnego miejsca na świecie, co miałoby sens, gdyby prawdą było, że niektóre Pokémony są dostępne wyłącznie na każdym kontynencie.

Dla niego chwila od Niantic Nie wyjaśnili żadnych informacji na ten temat, więc wydaje się, że będziemy musieli nadal czekać, aby zobaczyć, czy w którymś momencie nasze wątpliwości zostaną wyjaśnione. My, jak tylko będziemy mieli więcej informacji na ten temat, powiemy ci, że możesz zainstalować Pokemon Go na dowolnym telefonie komórkowym, jeśli potrzebujesz roota.

Ekskluzywne pokemony według kontynentów?

The pokemon gorączkuje Stał się globalny i od czasu jego premiery miliony użytkowników są zdumione, nie przychodzi to jednak bez problemu, na przykład plotka, że ​​istnieją ekskluzywne Pokemony. Ta plotka nie dotyczy kraju, ale kontynentu.

To spowodowało wiele Użytkownicy Pokemon GO być zaskoczonym, a z kolei trochę zirytowanym, ponieważ celem wielu jest ukończenie pokedexu, cel, który jeśli ta plotka się potwierdzi, byłby niemożliwą misją. Jednak plotka pozostaje silnym przekonaniem, które wielu doprowadza do furii.

Jest to do tego stopnia, że ​​mówi się, że pan Mime pojawia się tylko w Europa z Bykiem pojawia się tylko w obu Amerykach, Fafetch’d pojawia się tylko w Azji, a Kangaskhan tylko w Oceanii. Nintendo i Niantic, twórcy gry, jak dotąd milczą na temat tej plotki.

To, co zrobili, to zaktualizuj grę w tym szereg ulepszeń bezpieczeństwa, coś, czego wielu użytkowników oczekuje, to opcja handlu Pokémonami. Umożliwiłoby to użytkownikom z całego świata wymianę duplikatów Pokemonów, aby pomóc innym ukończyć ich pokedex.

Jak myślisz, co tam jest? Ekskluzywne Pokemony na każdym kontynencie? Złapałeś któregoś z nich? Gdzie to zrobiłeś?

dołącz do naszego kanału telegram