Skip to content

Najlepsze przydatne sztuczki opcji programisty, które poprawią wydajność Twojego telefonu komórkowego z Androidem

15 de wrzesień de 2022

W menu „Opcje rozwoju„Będziesz mógł dokładnie znaleźć wiele opcji, całkiem przydatnych funkcji, które pozwolą Ci spojrzeć na Androida innymi oczami, delikatnie mówiąc.

W tym artykule chcę skomentować różne sztuczki i funkcje, które masz w opcjach programisty, a także jak je aktywować, ponieważ zazwyczaj są ukryte w większości wersji Androida.

Chociaż istnieje również możliwość, że możesz je zablokować W dość łatwy sposób wystarczy postępować zgodnie z samouczkiem, aby wiedzieć, jak je zablokować lub dezaktywować.

Jeśli więc chcesz poznać wszystkie możliwości, jakie oferuje ta sekcja, wystarczy, że będziesz czytać dalej. Tak, wypróbuj wszystkie sztuczki że tutaj znajdziesz, co możesz zrobić z opcjami rozwoju.

W ten sposób będziesz mógł aktywować opcje programistyczne

Aby aktywować opcje, musisz przejść do Ustawieniapo tym będziesz informacje o telefonie i gdzie jest napisane? numer kompilacji musisz naciśnij kilka razy ciągle, aż pojawi się wyskakujące okienko z informacją „Opcje programisty są już włączone”.

Po tym wracasz do menu Ustawienia a pod wszystkim, w niektórych ostatnie opcje będziesz mógł znaleźć właśnie tę nową sekcję.

Chociaż wiele razy, gdy mamy urządzenie mobilne, nie bardzo dobrze znamy jego funkcje i sztuczki, które Czy mógłbyś nam pomóc z niektórymi rzeczami, których możemy potrzebować w pewnym momencie, bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę te małe szczegóły.

Właśnie dlatego opcje programistyczne naszego telefonu komórkowego nam w tym pomogą i jest to jedna ze sztuczek, o których powinniśmy wiedzieć w pełni, zwłaszcza jeśli mamy nowe urządzenie z Androidemktóry teraz jest dostarczany z Androidem 11, jeśli chcesz wiedzieć, co nowego w najnowszej aktualizacji, wystarczy wejść na oficjalną stronę Androida.

I, jak we wszystkich aktualizacjach Androida, coraz bardziej nas zaskakuje, dlatego wejście w tryb programisty z zaktualizowane urządzenie Sprawi, że znajdziesz różne opcje, którymi możesz się zaskoczyć i odkryć wszystko.

To są ukryte sztuczki, które mają opcje programistyczne

Siła MSAA 4x: Dzięki tej opcji możesz poprawić grafikę w grach OpenGL, oczywiście potrzebna jest większa moc sprzętu, a także mobilna bateria wyczerpuje się znacznie szybciej, ale jeśli twoje urządzenie mobilne na to pozwala, zauważysz znaczną poprawę. Warto spróbować.

Chociaż wiele razy musieliśmy poprawić grafikę naszego urządzenia i myśleliśmy, że jest to coś, czego nie można zrobić i to była kwestia zakupu znacznie bardziej zaawansowany telefon komórkowy a w rzeczywistości wystarczyło wejść w opcje programisty, aby poprawić grafikę swojej gry.

żegnaj animacje: Opcją, z której często korzystam, jest wyłączenie animacji i nie tylko pomaga to zaoszczędzić dużą ilość baterii w ciągu dnia, ale także daje poczucie, że wszystko działa szybciej.

Możesz je wyłączyć lub zmodyfikować, aby działały tak, jak chcesz. bardziej uważasz za wygodneszybciej, wolniej itd.

fałszywe lokalizacje: Konieczne jest posiadanie aplikacji takiej jak Fałszywa lokalizacja GPS, ale w tej sekcji możesz przejść do jednej z opcji, która mówi „Wybierz aplikację do fałszywej lokalizacji”.

Z tej opcji wybierasz dokładnie aplikacja taka jak wspomniana powyżej i jest idealny do korzystania z gier takich jak Pokémon Go bez wychodzenia z sofy.

debugowanie USB: Coś, czego używamy dość często, gdy zamierzamy rootować lub robić podobne rzeczy, aby zainstalować Recovery, odblokować go, zainstalować ROM, tworzyć kopie zapasowe w systemie Windows itp. W kilku słowach jest to całkiem przydatne i powinieneś wiedzieć, gdzie ta opcja się znajduje, w opcjach programisty możesz ją znaleźć.

wprowadź telefon z Androidem

Możliwe jest łatwe wejście w opcje programistyczne telefonu komórkowego

Coś, co z pewnością Cię bardzo zainteresuje, to to, że jeśli masz Samsung Galaxy J2 ponieważ jest to inny telefon komórkowy i aby aktywować i dezaktywować opcje programistyczne J2, musisz wykonać inny proces, aby móc wejść w opcje trybu programisty Galaxy J2.

Mamy nadzieję, że bardzo podobał Ci się ten samouczek i że teraz możesz cieszyć się wszystkim, co ma tryb opcji programistycznych Twojego urządzenia mobilnego, w dość łatwy sposób, chociaż w rzeczywistości brzmi to bardzo skomplikowanie to jest coś prostego.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostaw to w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram