Skip to content

Najlepsze aplikacje i programy do konwersji plików PDF na Word na Androida, iPhone’a, Windowsa lub Maca

1 de czerwiec de 2022

Dziś używamy naszego urządzenia mobilnego i komputera do wszelkiego rodzaju zadań związanych z produktywnością. Czasami będziemy potrzebować określonych aplikacji lub programów, aby konwertuj pliki PDF na Word, który w określonych momentach może nam pomóc. Ponieważ na własną rękę, takich plików nie można przekonwertować.

Rzeczywiście, zamierzamy sprawdzić, które aplikacje lub programy uważamy za najlepsze konwertuj pliki w formacie PDF na Word, będący dwoma najbardziej tradycyjnymi formatami używanymi w telefonach i komputerach. Takie konwertery PDF to aplikacje, które umożliwiają konwersję dowolnego typu pliku na dokument Word lub odwrotnie.

Aplikacje do konwersji plików PDF na Word w systemach Android i Windows

Każdy powinien znać pliki PDF. Wielu użytkowników na co dzień pracuje z tego typu plikami i czasami mogą potrzebować przekonwertuj te pliki pdf na słowolub przekonwertuj je również na XML. Ale taki proces nie jest znany wszystkim i wielu może nie wiedzieć, co z nim zrobić.

Prawda jest taka, że ​​będąc w dobie Internetu, możemy łatwo znaleźć wiele Aplikacje do konwersji plików PDF na Word. Wystarczy przeszukać sieć i szybko znaleźć coś, co nam pomoże. W tym przypadku oferujemy najlepsze aplikacje mobilne i programy na komputery PC, aby móc konwertować te pliki PDF

Konwerter PDF Apowersoft

Ta aplikacja mobilna na Androida może: szybko i łatwo przekonwertuj plik PDF do pliku .doc. lub .docx. i Słowo. Korzystanie z tej aplikacji może pomóc Ci być bardziej produktywnym, gdy nie jesteś przy komputerze, dając Ci wirtualne biuro na wyciągnięcie ręki. Aplikacja ma więcej niż funkcję PDF do Worda, zawiera PDF do innych formatów i odwrotnie.

Able2Doc Konwerter plików PDF na Word

Konwerter plików PDF na Word Able2Doc działa bez problemu zarówno na telefonach komórkowych, jak i tabletach, ponieważ w ciągu zaledwie jednej sekundy pozwala nam na przekazywanie wszystkich typów plików bezpośrednio z PDF do Worda, aby je edytować, a tym samym dokonać niezbędnych modyfikacji.

Jedyne, co musimy zrobić, to zlokalizuj dowolny plik PDF, który pobraliśmy na naszym urządzeniu z Androidem i wybierz go, aby w ciągu sekundy stał się Wordem. Gdy otrzymamy wynik jako Word, niezależnie od tego, czy zamierzamy go zmodyfikować, czy nie, możemy go udostępnić, wyświetlić podgląd bez otwierania lub użyć go w dowolnej innej aplikacji.

Element PDF

Ten program jest bez wątpienia najlepszym parkonwertować pliki PDF do programu Word w systemie Windows. Łatwo i bardzo szybko konwertuje pliki PDF do programu Word i umożliwia łatwą edycję obrazów, tekstów i stron w plikach PDF. Ten konwerter możemy pobrać za darmo ze strony Wondershare.

książki z logo Adobe pdf na górze

Dla iPhone’a lub Maca

Tak jak Androidy mają swoje konkretne aplikacje i programy do przeprowadzenia tego procesu również iPhone’y i komputery Mac. Nie ma wielu różnic w procesie konwersji, zmienia się tylko kompatybilność między urządzeniami.

Pliki PDF można konwertować do formatu Word za pomocą Dysku Google lub Adobe Acrobat Pro kiedy mamy na myśli Maca. Możesz także łączyć pliki PDF na komputerze Mac i przechwytywać tekst z pliku PDF za pomocą wbudowanego narzędzia na tym komputerze o nazwie „Automator”.

Automator to Program Mac wbudowany w macOS. Zwykle pomaga w rutynowych zadaniach, takich jak wsadowe zmienianie nazw plików lub przenoszenie wielu plików jednocześnie. W omawianym przypadku Automator może również pomóc wyodrębnić tekst z plików PDF bez konwertowania go do programu Word.

PDF to wszystko

Ta aplikacja mobilna korzysta z bardzo prostego interfejsu i doskonale spełnia funkcję aplikacji do konwersji PDF. Oferuje również wiele opcji oprócz możliwości edycji dokumentów PDF, takich jak konwersja wiadomości tekstowych do plików PDF, lub możesz korzystać z dokumentu bezpośrednio z usług w chmurze, takich jak iCloud, Dysk Google, Dropbox i SkyDrive.

Skanowalny Evernote

Konwerter PDF „Scannable Evernote” na iPhone’a i iPada będzie pozwala na skanowanie wielu plików w tym wizytówki, rysunki, rachunki, dokumenty fizyczne, a nawet dokumenty wielostronicowe, a także automatycznie zapisuje i porządkuje powstałe obrazy na Twoim koncie Evernote.

dołącz do naszego kanału telegram