Skip to content

Najlepsze aplikacje do poznawania harmonogramów i programowania telewizji na Androida

23 de czerwiec de 2022

Lubisz oglądać telewizję? Czy mógłbyś spędzić dzień na śledzeniu ulubionych programów i seriali? Musisz więc wiedzieć, że telefon komórkowy stał się naszym najlepszym sprzymierzeńcem, aby móc śledzić te treści. Rzeczywiście, musimy podkreślić w tym względzie, że w tej chwili istnieją: wiele aplikacji z harmonogramem Android TVwięc chcieliśmy zebrać to, co uważamy za najlepsze z nich, możesz podłączyć swój telefon komórkowy.

W tym konkretnym artykule znajdziesz do pięciu z najlepsze aplikacje do harmonogramów telewizyjnych na Androida, te, które pomogą Ci z bliska śledzić ulubione produkcje. Jak powiedzieliśmy wcześniej, jedyne, czego potrzebujesz, aby móc z nich skorzystać, to mieć urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android i to tyle, aby oglądać swój ulubiony serial lub program.

Najlepsze aplikacje do programowania Android TV

oglądać telewizję

oglądać telewizję to pierwsza z wielu najlepszych aplikacji do programowania telewizji mobilnej, którą chcemy wziąć pod uwagę, prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych w tym segmencie. O tym musimy wspomnieć, że posiada ponad 100 kanałów dla wszystkich gustów, podzielonych według kategorii takich jak filmy, muzyka, bajki, wiadomości czy sport, możesz zsynchronizować swój telefon z telewizorem.

Telewizja naziemna z Androidem

Przechodzimy do drugiego z programów telewizyjnych, w konkretnym przypadku Telewizja naziemna z Androidem, o którym musimy podkreślić w pierwszej kolejności, że jest on specjalnie opracowany dla Hiszpanii. W związku z tym musimy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności, że będziemy mieć dostęp na żywo i kierować do znacznej części telewizji krajowej, przy naprawdę bardzo niskim zużyciu Internetu.aplikacja do programów telewizji mobilnej

Cloud TV Hiszpania

Nie przekonała Cię żadna z poprzednich aplikacji? Nube TV Spain to trzecia z alternatyw, o których chcemy, abyś wiedział, taka, która pozwala nam zobaczyć znaczną część naszych ulubionych treści z naszego telefonu lub tabletu. O tej aplikacji warto wiedzieć, że działa bezproblemowo na pełnym ekranie, a oprócz tego kanały telewizyjneoferuje stacje radiowe, podcasty i prasę.

Przewodnik telewizyjny – PL

Przewodnik telewizyjny – PL jest czwartą alternatywą w aplikacjach Android TV, o której naszym zdaniem powinieneś wiedzieć, w tym przypadku z listą ponad 240 dostępnych kanałów, w tym kanałów krajowych i międzynarodowych. Posiada również ponad 50 stacji radiowych z całego świata oraz odtwarzacz radia internetowego z całego terytorium Hiszpanii.

SPB TV

I w końcu kończymy z SPB TV, system TV over IP, który jest obecnie jednym z najlepszych, który został zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych, oferując nam dużą liczbę kanałów w kilku językach. Dzięki wielu dostępnym funkcjom umożliwiającym personalizację naszych doświadczeń użytkownika, jego interfejs jest jednym z najlepszych w segmencie, a także obsługuje Miracast i WiDi.

Najlepsze aplikacje, aby cieszyć się wyjątkową serią na urządzeniu z Androidem

Jeśli jesteś zainteresowany byciem całkowicie zabawne, rozszerzamy Twoje opcje, wymieniając najlepsze aplikacje, dzięki czemu możesz oglądać wszystkie seriale, które chcesz. Nie są darmowe, ale warto dokonać niewielkiej płatności, aby cieszyć się najlepszymi, możesz używać telefonu komórkowego jako pilota.

  • Netflix: Ta aplikacja oferuje swoje użytkowników katalog pełne seriali i filmów, w których nie ma miejsca na nudę. Warto go kupić, ponieważ oferuje konto dla czterech użytkowników i można się nim cieszyć z dowolnego urządzenia.
  • Disney+: jest na rynku dopiero od niedawna, ale już stał się głównym konkurentem Netflix; w nim można oglądać seriale i filmy należące do wszystkich sieci należących do tej korporacji; koszt subskrypcji jest minimalny w porównaniu do wszystkiego, co mają do zaoferowania.
  • Amazon Prime: z wyjątkową zawartością oferuje wspaniały katalog pełen różnych seriali i filmów na każdy gust, idealny dla całej rodziny.

Te aplikacje są podobne pod tym względem, że jedna subskrypcja może być używana przez wiele użytkowników w tym samym czasie; Oprócz tego, że jest wieloplatformowy, co jest idealne, ponieważ możemy cieszyć się treścią z dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym. Nie przestawaj cieszyć się tym, co najlepsze, niezależnie od tego, czy oglądasz telewizję, filmy czy seriale na swoim Androidzie.