Skip to content

Najlepsze aplikacje do edycji i wyszczuplania sylwetki na zdjęciach na urządzenia mobilne z systemem Android lub iPhone

8 de sierpień de 2022

Czy widziałeś kiedyś, jak dobrze gwiazdy wyglądają na zdjęciach? Prawda jest taka, że ​​chociaż wielu z nich prawdopodobnie spędza godziny na trenowaniu i staraniu się o formę, w wielu przypadkach używają również a aplikacja wyszczuplająca zdjęcia i uzyskać lepsze wyniki.

Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę w tym względzie, jest to, że chociaż wewnątrzdo sklepu Google Play Na zdjęciach na Androida znajdziesz więcej niż jedną aplikację do odchudzania, tylko niektóre dobrze wykonują swoją pracę.

W szczególności w poniższych wierszach pokażemy serię aplikacji dla kobiet, aby wyglądały szczuplej na twoich zdjęciach na Androidzie, z których cztery naszym zdaniem są powyżej średniej dla tego segmentu. Jest o Perfect Me, Chirurgia Plastyczna Ciała i Cymera a tutaj będziesz mógł poznać wszystkie szczegóły bezpośrednio z nimi związane. Poza tym wszystkim, o czym wspomnieliśmy, musimy również dodać w tym względzie, że aby uzyskać dobre wyniki z tymi aplikacjami, trzeba poświęcić im trochę czasu, a tym samym móc je dobrze poznać.

Oto cztery aplikacje, których możesz użyć, aby wyglądać szczuplej na zdjęciach

Idealne ja

Wiadomo, że aparat sprawia, że ​​ludzie wyglądają na grubszych niż w rzeczywistości. I owszem, niektórzy ludzie potrafią całkiem dobrze pozować, ale nie da się za każdym razem napiąć napięcia przed zdjęciem. I oczywiście może się zdarzyć, że naprawdę podoba Ci się twarz na zdjęciu, ale postawą ciała jest lepsze życzenie… Chociaż można to naprawić.

Ta aplikacja zapewnia możliwość schudnięcia każda część ciała, z której nie jesteś zadowolony: twarz, nogi, ręce – wszystko. A może chcesz trochę wyedytować swój tatuaż na ciele. Spraw, aby całe Twoje ciało wyglądało proporcjonalnie i symetrycznie, stosując technologie zawarte w tej aplikacji.

Możesz wyszczuplić talię i zdefiniuj swój abs aby wyglądały bardziej wydajnie i, jak możesz sobie wyobrazić, wydłużaj nogi.

Retusz może być świetnym sposobem spędzać czas a ta aplikacja ma wiele narzędzi, które Ci w tym pomogą. Ćwicz swoje umiejętności edycji ciała, a z czasem będziesz stawać się coraz lepszy. Im więcej ćwiczysz, tym bardziej naturalnie będzie wyglądała Twoja edycja.

BodyTune

Chcesz mieć ciało jak Kylie Jenner czy Kim Kardashian? A może chcesz zobaczyć siebie Super chuda jak Kate Moss? robićChcesz mieć codziennie nowy typ sylwetki? Niektórzy mogą powiedzieć, że to nierealny sen, ale oboje wiemy, że dzięki aplikacjom, które możemy zdobyć, nie ma dla nas nic nierzeczywistego.

BodyTune sprawi, że będziesz wyglądać tak, jak chcesz na zdjęciu. Aplikacja automatycznie zidentyfikuje części Twojego ciała, dzięki czemu będziesz mógł wybrać czynności, które chcesz na nim wykonać. Na przykład możesz wybrać kształt brzucha i talii.

W zależności od Twojego wyboru, możesz wyszczuplić lub poszerzyć biodra. Możesz też sprawić, że będziesz wyglądać na wyższego, wydłużając nogi. W zależności od stylu zdjęcia możesz dodać tatuaże na swoim ciele, są naprawdę ciekawe opcje.

Chirurgia plastyczna ciała

Bez wątpienia Body Plastic Surgery to jedna z najlepszych aplikacji, które znajdziesz w sklepie Google Play do pobrania na swoje urządzenie telefon komórkowy z Androidem. Jeśli chodzi o tę aplikację, musisz wziąć pod uwagę, że jest idealna dla użytkowników, którzy chcą schudnąć twarze lub zdjęcia.

Poza tym musimy powiedzieć, że niektórzy z jego podstawowe funkcje Pozwalają na retusz wzrostu, talii, objętości ciała i wielu innych aspektów. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które wbijają Ci brzuch w zdjęcia, możesz o tym zapomnieć i zacząć korzystać z tej aplikacji.

zmień zdjęcia ciał android

Cymera

A w tym drugim przypadku spotykamy Cymerękolejna doskonała alternatywa, gdy myślimy o systemie edycji filtrów selfie dla Androida, prawdopodobnie jednym z najlepszych w swoim segmencie.

O tej aplikacji musimy powiedzieć, że wyróżnia się bardziej niż cokolwiek ze względu na swoją funkcjonalność automatyczne rozpoznawanie twarzy co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu na niektórych modyfikacjach. Dodatkowo za jego pomocą można wykonywać takie czynności jak wydłużenie nóg, wyszczuplenie talii, zwiększenie bioder i wyprostowanie zgiętych nóg itp.

Która z tych aplikacji do wyszczuplania zdjęć na Androida jest Twoją ulubioną?

dołącz do naszego kanału telegram