Skip to content

Kto założył lub stworzył Reddit? Kiedy powstał i od jakiego roku działa?

30 de styczeń de 2021

Przy tak wielu sposobach komunikowania się i dzielenia się naszymi pomysłami, czasami jest nam naprawdę trudno wyciągnąć jak najwięcej z każdego z nich. A jeszcze trudniejsze jest ich dokładne poznanie. Jeśli jesteś fanem platformy Reddit i chcesz dowiedzieć się o niej więcej, czytaj dalej, bo w tym artykule pokażemy Ci kto założył lub stworzył Reddit, kiedy powstał i od jakiego roku działa.

Każde narzędzie komunikacyjne, jakie mamy w tym czasie, musiało wiele przejść, aby dostać się tam, gdzie jest, a Reddit nie jest wyjątkiem. Możesz sobie życzyć dowiedz się więcej o tej platformie, więc zapewniamy, że nie pożałujesz dalszej lektury i poznania ciekawszych faktów na jej temat.

Kto założył lub stworzył Reddit?

Wiedza o pochodzeniu niektórych z najważniejszych narzędzi komunikacyjnych, którymi dysponujemy dzisiaj, z pewnością pomoże nam je docenić. W przypadku tematu, który poruszamy w tym artykule, przede wszystkim trzeba dobrze wiedzieć, czym jest Reddit.

Można powiedzieć, że jest to społeczność, w której ludzie z całego świata mogą dzielić się swoimi pomysłami na forach. Ale kto zrealizował ten przydatny pomysł? Cóż, jego uruchomienie zostało przeprowadzone przez Steve Huffman i Alexis Ohanian, którzy są dwoma absolwentami University of Virginia w Stanach Zjednoczonych.

Możemy być więcej niż jasne, że idea platformy tego typu jest niewątpliwie świetna, a jej twórcy mogą być dumni, że ma więcej niż 430 milionów użytkowników na całym świecie.

Właściwie można powiedzieć, że osiągnął poziom tak udanych serwisów jak Facebook czy Amazon. To zachęca nas do założenia konta na Reddicie.

Kiedy powstał i od jakiego roku działa?

Nadal musimy wiedzieć, od którego roku możemy cieszyć się wspaniałym Redditem, tak użyteczną platformą. Jej twórcy wprowadzili tę stronę w rozległy świat internetu 25 czerwca 2002 rw mieście Medford w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście jest jasne, że ta platforma przeszła wiele zmian, odkąd została udostępniona ogółowi społeczeństwa.

Na przykład możemy wskazać, że w w 2015 roku jej pierwotna CEO zrezygnowała ze stanowiska i nazywa się Ellen Pao. W jej miejsce powołany został współtwórca platformy, czyli Steven Huffman, na stanowisko CEO.

Następnie, w 2018 roku, a konkretnie w maju, ogólny wygląd platformy został prawie całkowicie przeprojektowany. Co do tej zmiany było wiele opinii, ale większość z tych, którzy wiedzą, jak działa Reddit i ciągle go używają, nie była zadowolona z jej efektów.

Jakie korzyści daje mi korzystanie z Reddit?

Widząc wspaniałą historię tego świetne środki komunikacji, możemy wywnioskować, że warto byłoby spróbować. Ale konkretnie, jakie korzyści może przynieść korzystanie z Reddit? Cóż, oto kilka korzyści, które możesz uzyskać.

komputer stacjonarny z mediami społecznościowymi

  • To doskonała opcja na reklamę strony internetowej. Przez Twoje słynne fora lub „subreddity”, jak nazywają je użytkownicy, możemy korzystać z narzędzi marketingowych i reklamowych, które pomagają nam poprawić jakość życia zawodowego.
  • Pozostań w kontakcie z publicznością. W przeciwieństwie do innych sieci, w których możemy udostępniać tylko treści, Reddit pozwala nam usłyszeć, co opinia publiczna ma do powiedzenia i móc go używać dla naszej korzyści lub naszej marki.
  • Baw się, słuchając różnych opinii. Nie ma nic lepszego niż otwarta rozmowa z tyloma osobami z różnych części tematu? Mogą dosłownie porozmawiać na każdy temat, który przyjdzie im do głowy, a to z pewnością świetna opcja na zabicie czasu.

Nie ma wątpliwości, że na Reddicie jest całkowicie możliwe zarabianie pieniędzy lub po prostu spędzanie na nim innego czasu. Zachęcamy do poświęcenia czasu załóż konto na Reddicie I dlaczego nie korzystać z tej platformy przez dłuższy czas. Mamy nadzieję, że te informacje będą dla Ciebie przydatne i że naprawdę lubisz Reddit.