Skip to content

Kto płaci więcej i lepiej? Glovo, Rappi, Deliveroo, Uber Eats czy OrdersYa?

1 de luty de 2021

Dostawa pojawiła się na rynku, aby pozostać, ze względu na społeczeństwo, które ma coraz mniej czasu na czekanie na zamówienie i kontynuowanie pracy. Ale jeśli chodzi o pracę w firmach kurierskich, kto i który ze wszystkich płaci więcej i lepiej, Glovo, Rappi, Deliveroo, Uber Eats czy OrdersYa? Zostań i będziesz wiedział.

W związku z tym obecnie firmy zajmujące się tą działalnością dostarczania zamówień stały się bardziej istotne i rośnie wszechstronność.

Glovo Alternative

Ta firma jest synonimem całkowitego sukcesu. Firma Glovo została założona w 2015 roku w Hiszpanii i nie zajęła długo zaistnienie w co najmniej 20 krajach. Zdobycie miejsca wśród najczęściej wymienianych i najlepszych usług w zakresie zamawiania i dostawy do domu.

To ponadnarodowe przedsięwzięcie to niezwykła szansa na pracę dla wielu osób, które posiadają własne środki transportu i mimo posiadania czasu niezbędnego do realizacji tych zadań, poszukują Pracuję z elastycznością, oprócz generowania dodatkowego dochodu, jeśli mają już inną pracę.

Generuj dochód z Glovo

Jesteś zainteresowany pracą w Glovo? Możesz ustal własny harmonogram i masz elastyczność, której potrzebujesz. Jeśli chodzi o płatność, jest ona zarabiana na zamówienie, a Twoje dochody mogą się różnić w zależności od pewnych kryteriów, takich jak:

  • Kwota zamówień (od 4 € do 6 €).
  • Trasa wykonana.
  • Upłynął czas dostawy.
  • Złożoność obsady.
  • Czas oczekiwania na dostarczenie przez zakład zamówienia do dystrybucji (około 0,05 EUR za minutę).
  • Niekorzystne warunki (na przykład deszcz).

Pracuj w Rappi

Jedną z firm, która znajduje się w jednym z najlepszych momentów pod względem ekspansji, jest Rappi. Założona w 2015 roku z siedzibą w Kolumbii i działa w prawie całej Ameryce Łacińskiej i krajach Ameryki Środkowejjest kwestią czasu, kiedy będzie się dalej rozwijać.

Ile mogę zarobić w Rappi?

W Meksyku współpraca z Rappi daje możliwość zarobienia około 34 peso na jednym zamówieniu, chociaż może być wyższa. Główne kryteria płatności to liczbę przejechanych kilometrów.

  • Możesz wygenerować od 25 do 40 peso na podstawie wartości zamówienia.
  • Ważne jest, aby pamiętać, że mając określoną liczbę transakcji, możesz wygenerować większe i bardziej atrakcyjne bonusy.

Analiza Deliveroo

Specjalizująca się w dostawach żywności Deliveroo to kolejna z firm o dużej obecności na kontynencie europejskim i innych krajach na całym świecie, którą należy wziąć pod uwagę

Jak bardzo może to być korzystne?

Masz wolny czas i chcesz jak najlepiej go wykorzystać do generowania dochodu? Deliveroo może być dla Ciebie, ponieważ ta firma oferuje swoich dostawców elastyczność, której potrzebują, aby pracować jak najlepiej. Płatności dokonywane są co miesiąc, a środek płatniczy wynosi około 11 EUR za godzinę pracy

Dostarczaj z Uber Eats

Dostarczaj z Uber Eats

Kolejna firma o dużym uznaniu na całym świecie. Bycie dostawcą Uber Eats to decyzja zmieniająca życie dla wielu ludzi na całym świecie, którzy lubią świadczenia pracownicze oferowane przez tę firmę. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z U

Zarabiaj na dostawach

Jest to również firma specjalizująca się w dostarczaniu posiłków do domu. Aby rozpocząć pracę, musisz spełnić szereg wymagań i dokonać odpowiedniej rejestracji.

  • Szacuje się, że pracownik Uber Eats może pobierać do ponad 40 euro dziennie. Płatności są dokonywane co tydzień, aw miesiącu możesz pobrać opłatę wyższą niż tysiąc euro w zależności od liczby zamówień, które przyjmujesz.

Zarabiaj dzięki zamówieniom

Kolejną firmą, która pomimo braku obecności na kontynencie europejskim, wciąż się rozwija i jest warta podkreślenia, jest OrdersYa. Firma ta prowadzi działalność w prawie całej Ameryce Łacińskiej i na Dominikanie.

A co z płatnością?

Możesz dołączyć do zespołu OrdersYa z zamkniętymi oczami. W tej firmie będziesz miał swobodę pracuj, kiedy chcesz i wygeneruj do 35 peso na zamówienie motocyklem i 40 peso na rowerze.

Będziesz także cieszyć się soczystymi i atrakcyjnymi bonusami opartymi na liczbie zamówień, które złożysz w ciągu tygodnia (lub miesiąca).

Czy wiesz, z którym się zatrzymać?

Teraz, gdy wiesz, kto płaci więcej i lepiej między Glovo Rappi, Deliveroo, Uber Eats i OrdersYa, masz wiele opcji wyboru firmy, którą chcesz generować przychód aby utrzymać się i wygodnie pracować przy samochodzie, motocyklu lub rowerze. Na co czekasz? Zarejestruj się i zacznij zarabiać!

Z drugiej strony, jeśli chcesz pracować i zarabiać na dostawach do domu, ale nie konkretnie na jedzenie, możesz być zainteresowany poznaniem Amazon Flex.