Skip to content

Jakie są najlepsze i najsilniejsze Pokémony w zależności od ich typu, generacji i ataków?

3 de styczeń de 2022

Jak wiemy jest wielka miłość do gier I już wiemy, że Pokémon nie był wyjątkiem, nawet od czasu wejścia Pokémon Go doświadczenie było jeszcze bardziej ekscytujące, ponieważ ta gra wideo łączy rozszerzoną rzeczywistość i wiele innych rzeczy, które powinieneś wiedzieć.

Istnieje wiele rodzajów Pokémonów, a także ich rodzaje i ile należy o nich wiedzieć, dzięki czemu można się do nich dostać ukończ swój pokedex dla Pokémon GoAle oczywiście nie wszystkie z nich są świetne, potężne i skuteczne w walce.

Jednak choć każdy będzie miał własną strategię i dzięki temu możesz skorzystać z Pokémon że ktoś myśli, że nie jest zbyt dobry, ale będzie to zależeć od tego, jak każdy z nich gra w Pokémon Go i jakie są twoje najlepsze strategie, gdy znajdziesz się w grze.

Wszystko, co musisz wiedzieć o swoim Pokémon

Istnieje ważna podstawa do użytkownicy, którzy nadal grają w słynne Pokémon Go, a jeśli jeszcze nie jesteś ich częścią, ale jesteś zainteresowany rozpoczęciem tej przygody, możesz łatwo pobrać Pokemon Go na Androida, w zależności od wersji, którą zainstalowałeś na swoim urządzeniu.

Nawet jedną z atrakcji dla wszystkich był słynny smartwatch Pokemon Go Plus, który pozwala polować na Pokémony, bez konieczności wyjmowania telefonu komórkowego z kieszeni i otrzymywanie powiadomień led o grze, to jedna z wielu innych zalet, jakie ma.

Poniżej zobaczysz wtedy, lista z których są najsilniejszymi Pokémonami Zgodnie z jego typem, generacją i atakami, bez wątpienia jest to dość obszerna lista, ale nie jest to pełna lista, tylko najsilniejsze i nie mniej ważne, które są w stanie zdobyć jaja tych, których chcesz na przykład dla Pokémon Go, wiedzą wszystko o Twojej ulubionej grze.

wypisz wszystkie pokemony

Jakie są jedne z najlepszych Pokémonów według ich typu?

 • Stal: Najsilniejszym tego typu jest Magneton i jeśli się martwimy, jest to dość powszechny Pokémon.
 • Woda: Jednym z najpotężniejszych, który jest powszechnie używany, jest Gyarados, ewolucja biednego Magikarp, jednak warto wspomnieć o Laprasie.
 • Błąd: Ze wszystkich dostępnych, najlepszy jest Pinsir, chociaż należy pamiętać, że sam rodzaj błędu nie jest zbyt potężny.
 • smok: Dla mnie zdecydowanie najlepszy typ i jeden z moich ulubionych, szkoda, że ​​na razie w Pokémon Go jest tylko pierwsza generacja, więc najlepszym tego typu jest niewątpliwie Dragonite, oprócz tego, że ogólnie jest dość potężny .
 • Elektryczny: Ze słynnych trzech „psów” Jolteon jest najlepszy pod względem elektrycznym, chociaż osobiście bardzo lubię Electabuzz, zawsze lubiłem mieć tego Pokémona w mojej drużynie.
 • Ogień: Bez wątpienia najlepszy ze wszystkich jest Charizard, ale to jest ponad wszystko, ponieważ bardzo go lubię, chociaż mówią, że Arcanine jest o wiele bardziej skuteczny.
 • Duch: W tej sekcji też nie ma zbyt wielu opcji, więc wybraliśmy Gengar.
 • Walka: Zdecydowanie Machamp, bardzo dobry w definiowaniu walki w kilku słowach.
 • Wróżka: Mr. Mine jest jednym z najlepszych w tym gościu, chociaż szczerze mówiąc, nigdy nie włączyłbym go do mojego zespołu.
 • lód: Oczywiście w tej klasie najlepsi z Laprasów, szkoda, że ​​nie ma legendarnych lub kogoś z innego pokolenia.
 • Normalna: Tutaj Snorlax wygrywa i w końcu jest jednym z najlepszych Pokémonów, które można wybrać na siłownię.
 • Psychiczny: Dla mnie i znowu jest to coś osobistego, najbardziej lubię w tym gościu Alakazan, w rzeczywistości zawsze jest w mojej drużynie.
 • głaz: Onyks jest bez wątpienia jednym z najskuteczniejszych, poza tym w sumie nie jest trudno go złapać.
 • Ziemia: Myślę, że w tym typie Pokémonów najlepszy jest Nidoking, chociaż szczerze mówiąc wcale mi się to nie podoba.
 • Zatruć: Jednym z inicjałów jest super być na tym „męskim” tronie i to jest Venusaur.
 • Latający: Dochodzimy do ostatniego typu Pokémonów i tutaj w kilku słowach powtarzamy formułę, ponieważ myślę, że najlepszy jest Charizard, szczerze mówiąc to ten, który lubię najbardziej, chociaż nie możemy zaprzeczyć, że Dragonite wcale nie jest zły.