Skip to content

Jakie są najlepsze i najsilniejsze Pokémony w zależności od ich typu, generacji i ataków?

3 de styczeń de 2022

Jak wiemy jest wielka miłość do gier I już wiemy, że Pokémon nie był wyjątkiem, nawet od czasu wejścia Pokémon Go doświadczenie było jeszcze bardziej ekscytujące, ponieważ ta gra wideo łączy rozszerzoną rzeczywistość i wiele innych rzeczy, które powinieneś wiedzieć.

Istnieje wiele rodzajów Pokémonów, a także ich rodzaje i ile należy o nich wiedzieć, dzięki czemu można się do nich dostać ukończ swój pokedex dla Pokémon GoAle oczywiście nie wszystkie z nich są świetne, potężne i skuteczne w walce.

Jednak choć każdy będzie miał własną strategię i dzięki temu możesz skorzystać z Pokémon że ktoś myśli, że nie jest zbyt dobry, ale będzie to zależeć od tego, jak każdy z nich gra w Pokémon Go i jakie są twoje najlepsze strategie, gdy znajdziesz się w grze.

Wszystko, co musisz wiedzieć o swoim Pokémon

Istnieje ważna podstawa do użytkownicy, którzy nadal grają w słynne Pokémon Go, a jeśli jeszcze nie jesteś ich częścią, ale jesteś zainteresowany rozpoczęciem tej przygody, możesz łatwo pobrać Pokemon Go na Androida, w zależności od wersji, którą zainstalowałeś na swoim urządzeniu.

Nawet jedną z atrakcji dla wszystkich był słynny smartwatch Pokemon Go Plus, który pozwala polować na Pokémony, bez konieczności wyjmowania telefonu komórkowego z kieszeni i otrzymywanie powiadomień led o grze, to jedna z wielu innych zalet, jakie ma.

Poniżej zobaczysz wtedy, lista z których są najsilniejszymi Pokémonami Zgodnie z jego typem, generacją i atakami, bez wątpienia jest to dość obszerna lista, ale nie jest to pełna lista, tylko najsilniejsze i nie mniej ważne, które są w stanie zdobyć jaja tych, których chcesz na przykład dla Pokémon Go, wiedzą wszystko o Twojej ulubionej grze.

wypisz wszystkie pokemony

Jakie są jedne z najlepszych Pokémonów według ich typu?

 • Stal: Najsilniejszym tego typu jest Magneton i jeśli się martwimy, jest to dość powszechny Pokémon.
 • Woda: Jednym z najpotężniejszych, który jest powszechnie używany, jest Gyarados, ewolucja biednego Magikarp, jednak warto wspomnieć o Laprasie.
 • Błąd: Ze wszystkich dostępnych, najlepszy jest Pinsir, chociaż należy pamiętać, że sam rodzaj błędu nie jest zbyt potężny.
 • smok: Dla mnie zdecydowanie najlepszy typ i jeden z moich ulubionych, szkoda, że ​​na razie w Pokémon Go jest tylko pierwsza generacja, więc najlepszym tego typu jest niewątpliwie Dragonite, oprócz tego, że ogólnie jest dość potężny .
 • Elektryczny: Ze słynnych trzech „psów” Jolteon jest najlepszy pod względem elektrycznym, chociaż osobiście bardzo lubię Electabuzz, zawsze lubiłem mieć tego Pokémona w mojej drużynie.
 • Ogień: Bez wątpienia najlepszy ze wszystkich jest Charizard, ale to jest ponad wszystko, ponieważ bardzo go lubię, chociaż mówią, że Arcanine jest o wiele bardziej skuteczny.
 • Duch: W tej sekcji też nie ma zbyt wielu opcji, więc wybraliśmy Gengar.
 • Walka: Zdecydowanie Machamp, bardzo dobry w definiowaniu walki w kilku słowach.
 • Wróżka: Mr. Mine jest jednym z najlepszych w tym gościu, chociaż szczerze mówiąc, nigdy nie włączyłbym go do mojego zespołu.
 • lód: Oczywiście w tej klasie najlepsi z Laprasów, szkoda, że ​​nie ma legendarnych lub kogoś z innego pokolenia.
 • Normalna: Tutaj Snorlax wygrywa i w końcu jest jednym z najlepszych Pokémonów, które można wybrać na siłownię.
 • Psychiczny: Dla mnie i znowu jest to coś osobistego, najbardziej lubię w tym gościu Alakazan, w rzeczywistości zawsze jest w mojej drużynie.
 • głaz: Onyks jest bez wątpienia jednym z najskuteczniejszych, poza tym w sumie nie jest trudno go złapać.
 • Ziemia: Myślę, że w tym typie Pokémonów najlepszy jest Nidoking, chociaż szczerze mówiąc wcale mi się to nie podoba.
 • Zatruć: Jednym z inicjałów jest super być na tym „męskim” tronie i to jest Venusaur.
 • Latający: Dochodzimy do ostatniego typu Pokémonów i tutaj w kilku słowach powtarzamy formułę, ponieważ myślę, że najlepszy jest Charizard, szczerze mówiąc to ten, który lubię najbardziej, chociaż nie możemy zaprzeczyć, że Dragonite wcale nie jest zły.

dołącz do naszego kanału telegram