Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje na Androida? – Zalecenia

28 de lipiec de 2021

Sklep Google Play jest pełen aplikacji i gier na nasze urządzenie z Androidem. Każda z nich polecana jest nam przez listę na głównym ekranie Sklepu Play, wszystkie prezentowane czasami, według ich sponsorowania do Google.

Jednak nie zawsze przedstawia nam to, co najlepsze z aplikacji, aby: utrzymać uczciwą konkurencję wśród wszystkich programistów. Dlatego poniżej przedstawiamy listę najlepszych aplikacji na Androida według ich kategorii.

Aplikacje do optymalizacji mojego urządzenia z systemem Android

Nasze urządzenie często bardzo łatwo wypełnia się niepotrzebnymi obrazami i filmami, które sprawiają, że nasz telefon doświadczać awarii oprogramowania. Z tego powodu aplikacje te czyszczą pamięć podręczną i zamykają aplikacje w tle, które spowalniają pamięć RAM naszego telefonu komórkowego.

Mistrz sprzątania

Ta popularna aplikacja ma kontrolę powiadomień, debugowanie WhatsApp i czyszczenie niechcianej zawartości. Ponadto aplikacja ta posiada narzędzie antywirusowe, które może wykonać skanowanie bezpieczeństwa w mniej niż dziesięć sekund.

Zazielenienie

Greenify to aplikacja, która pomaga oszczędzać baterię urządzenia z Androidem. Działa to za pomocą funkcja hibernacji aplikacji. Dodatkowo posiada funkcję automatycznej hibernacji.

Jak mieć najlepsze aplikacje społecznościowe na Androida?

Następnie pokażemy sieci społecznościowe najbardziej znany na świecie. Są one niezbędne do zainstalowania na naszym urządzeniu, aby zacząć udostępniać nasze zdjęcia i rozmawiać z naszymi przyjaciółmi i rodziną.

Instagram

Jest to bardzo znana sieć społecznościowa przydatna do udostępniania zdjęć i filmów znajomym. Wykorzystuje twoje konto na Facebooku. To pozwala promuj produkty dla swojej firmy, udostępniaj zdjęcia z wakacji i przeglądaj zdjęcia znajomych.

Facebook

Jest to najczęściej używana sieć społecznościowa na świecie, z ponad 2,4 miliarda aktywnych użytkowników miesięczny. W nim możemy poznawać nowych ludzi, rozmawiać ze znajomymi, śledzić naszych idoli, planować wydarzenia czy kupować i sprzedawać produkty.

WhatsApp

Jest to najsłynniejsza aplikacja do rozmów wideo i przesyłania wiadomości na świecie. Jest używany prawie tak często, jak większość użytkowników telefonów z systemem Android wolę używać WhatsApp Niż pisać SMS-y lub dzwonić.

Jakie aplikacje muzyczne powinienem mieć na moim Androidzie?

Jeśli chcemy zdobyć nowe piosenki, rekomendacje, które daje nam YouTube zazwyczaj są nieco powtarzalne. Ponadto aplikacji YouTube nie można umieścić w tle, a jej zasady uniemożliwiają śpiewakom umieszczanie tam całego repertuaru.

Spotify

Ta aplikacja pozwala tworzyć listy odtwarzania wszystkich utworów artystów, których chcesz, tak jak ma jeden z najobszerniejszych repertuarów które istnieją. Ponadto posiada tryb „radiowy”, aby polecać nowe utwory według naszych ulubionych gatunków.

Soundhound

Aplikacja Soundhound na telefon z Androidem

Ta aplikacja pozwala użytkownikom znaleźć utwory odtwarzane w pobliżu telefonu. Jest to szczególnie przydatne, gdy zmieniamy radio i słuchamy dobra piosenka, której nazwy nie znamy albo słyszymy to na ulicy.

Jaka jest najlepsza aplikacja do oglądania seriali na Androidzie?

Wiele aplikacji do oglądania seriali na Androida ma filmy o słabej jakości, nie są niezawodne, mają za dużo rozgłosu lub mają niewielki repertuar serii, więc tutaj polecamy:

Netflix

To najpopularniejsza platforma do oglądania seriali i filmów na różnych urządzeniach. W nim możemy filtrować serie według płci i aplikacji pamiętaj zamiast serii zostajemy.

HBO

HBO to kolejna platforma do oglądania seriali. W ten sam sposób działa Netflix poprzez umowę o świadczenie usług. Może to być miesięczne lub roczne i pozwoli nam oglądać filmy i seriale jednocześnie na maksymalnie 5 urządzeniach.

Jaka jest najlepsza aplikacja do edycji zdjęć na urządzeniu z Androidem?

W tym wieku media społecznościowe Mogą być Twoim listem motywacyjnym do ubiegania się o pracę, poznawaj ludzi lub zarządzaj swoimi przedsięwzięciami. Dlatego zdjęcia są bardzo ważną formą komunikacji, edytuj je za pomocą następujących aplikacji:

PicsArt

To jest aplikacja z dużo narzędzi. Wśród nich mamy; dodawać naklejki do zdjęć; zmieniaj kolor włosów, usuwaj tło z obrazów i twórz kolaże. Możemy również tworzyć wizytówki i broszury.

Zdjęcia

Jest to aplikacja galerii, która pozwala trochę bardziej szczegółowa wizualizacja i profesjonalizm naszych plików multimedialnych. Dodatkowo posiada prosty edytor zdjęć, w którym możemy nakładać filtry, przycinać i obracać zdjęcia.

Pixlr

logo pixlr do edycji zdjęć

Ta aplikacja działa w chmurze i doskonale nadaje się do udostępniania i edytuj obrazy w różnych formatach. Wśród obsługiwanych plików mamy: JPG, PNG, WEBP, GIF, PSD (Photoshop) oraz natywny format aplikacji PXZ.