Skip to content

Jakie są funkcje Furby Boom? – Baw się lepiej

4 de styczeń de 2022

Furby to interaktywna zabawka, która istnieje na rynku od 1998 roku, ta lalka jest hybrydą myszy, kota, nietoperza, sowy i kurczaka, jej główną atrakcją jest sztuczna inteligencja i programowanie, który symuluje zdolność uczenia się, która pozwala osobowości rozwijać się tak, jakby była człowiekiem, dzięki czemu może mówić, śpiewać, tańczyć i wiele więcej.

Z biegiem czasu wypuścili kilka modeli, w ciągu roku 2013 pojawił się Furby Boom, co ma miejsce w tym przypadku, a w kilku następnych wierszach wyjaśnimy funkcje i główne cechy tej zabawki.

Gdzie można kupić Furby Boom?

To zabawka, która jest polecana dla dzieci od 6 roku życia, ale którą uwielbiają również dorośli, występują w różnych kolorach i modelach, możemy je kupić w sklepach z zabawkami i ważnych sklepach, takich jak Amazon, Mercadona, Lidl, Alcampo, Carrefour, Decathlon, Ikea, Norauto i wiele innych, a najważniejsze jest to, że do wszystkich możemy dotrzeć przez internet.

sklepy, w których można kupić furby boom

Jakie są główne funkcje, które możesz wykonać z Furby Boom?

Furby Boom jest przydatnym i zalecanym narzędziem dla dzieci autystycznych lub dzieci z trudnościami adaptacyjnymi, ponieważ: mały interaktywny plusz pomaga dzieciom w każdym wieku funkcjonować poprzez zdobywanie określonych umiejętności i motywowanie ich do odpowiedzialności, główne cechy tej zabawki to:

 • Ma ruch, dziób, uszy i nogi.
 • Mów językiem, którego używasz.
 • Ma oczy z ekranem Led.
 • Śmieje się, łaskocze.
 • Można go karmić.
 • Można go zsynchronizować z aplikacją pobraną na telefon.

Do używaj go z aplikacją telefonu Musisz tylko wykonać następujące czynności: Po pobraniu aplikacji na telefon komórkowy, po jej otwarciu masz możliwość gry z Furby Boom lub gry bez Furby Boom, a także informuje, gdzie możesz ją kupić, aplikację pokazuje ikonę nakrętki, klikając ją, otwiera ekran, na którym możesz dokonać wszystkich wymaganych regulacji. Następnie zeskanuj zabawkę telefonem komórkowym i tam możesz się nią bawić i opiekować się nią jak zwierzakiem, poprzez aplikację Furby Boom.

aplikacja furby boom

Aby obudzić Furby

Zabawka Furby nie ma tradycyjnego włączania i wyłączania, gdy jest wyłączona oznacza to, że śpi i ten sen może być lekki lub głęboki, aby go aktywować, należy delikatnie przesunąć go do przodu lub do tyłu lub pomasować jego brzuchJeśli będziesz w łagodnym śnie, natychmiast się obudzisz. Jeśli sen jest głęboki, wyjmij podstawę z Furby i kliknij przycisk resetowania przez dwie sekundy, a następnie wymień podstawę. Spowoduje to ponowne uruchomienie Furby, zachowując wszystkie dane osobowe, może się również zdarzyć, że baterie zostały rozładowane i aby go obudzić, musisz je wymienić.

Jeśli chcesz to zeskanować

Aby zeskanować Furby Boom, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację w telefonie, a następnie upewnij się, że Furby nie śpi i umieść go na płaskiej powierzchni przed telefonem, a następnie kliknij pole Scan Furby Boom, urządzenie potrwa kilka sekund, aby zeskanować zabawkę i natychmiast pojawi się ekran, na którym należy umieścić nazwę zabawki. Furby i kliknij OK, i poczekaj, aż Furby nauczy się nazwy, natychmiast pojawi się ekran, na którym możesz zacząć grać z Furby Boom.

Aby to mówić

Furby ma czujnik ruchu na podczerwień w pobliżu oczu, który sprawia, że ​​otwiera usta i może mówić, czujnik informuje Furby o tym, co się dzieje, a jeśli nie widzi, że się poruszasz, nie zareaguje odpowiednio. Aby lalka mówiła językiem, którego używasz, nie jest to trudne, ale wymaga czasu, mów do swojego Furby wyraźnym i stałym głosem, aby wypełnić swoją bazę danych, a z czasem zabawka odpowie ci tym samym słowa. Kiedy odpowiada tak, jak chcesz, musisz go nagrodzić głaszcząc go dwa razy, aby powiedzieć, że zrobił coś dobrze więc Furby będzie nadal używać tego słowa w przyszłości.

Co zrobić, jeśli Furby Boom nie odpowiada na żadne polecenie?

Jeśli twój Furby Boom zachowuje się trochę dziwnie lub nie wykonuje żadnych poleceń, masz możliwość zresetuj go, aby zaktualizować system lub przywrócić ustawienia fabryczne oryginał.

zrestartuj furby boom

Aby go zresetować, po prostu odwróć zabawkę, zdejmij pokrywkę i naciśnij i przytrzymaj przycisk Odśwież, załóż pokrywkę i voila.

Jeśli zabawka nadal sprawia problemy, najbardziej wskazane byłoby ponowne uruchomienie Furby w celu przywrócenia oryginalnych ustawień fabrycznych, w tym celu wykonaj następujące czynności:

 • Odwróć swoją zabawkę, aby ją wyłączyć.
 • Dla tego naciśnięcie przycisku odświeżania znajdującego się w pobliżu pokrywy baterii a jednocześnie trzymaj palec w ustach i naciskaj jego język na dziesięć sekund.
 • Obróć Furby, naciskając jego usta i naciskając jego język.
 • Obróć Furby ponownie, naciskając język, a Furby powie „Dzień dobry”, aby poinformować cię, że jego pamięć została zresetowana.
 • Spowoduje to wymazanie wszystkiego, czego Twoja zabawka do tej pory nauczyła się.
 • Aby używać go z aplikacją Furby Boom, musisz go ponownie skonfigurować.