Skip to content

Jaki jest najlepszy odtwarzacz wideo dla Androida, VLC lub MX Player? – Charakterystyka

25 de październik de 2022

Chociaż prawdą jest, że większość urządzeń mobilnych z System operacyjny Android ma odtwarzacz filmów domyślnie, aby nadać mu nazwę, nie mniej prawdą jest, że czasami jego działanie nie spełnia oczekiwań użytkowników, a czasami możesz mieć problem, że nie możesz odtworzyć wideo i audio.

Właśnie z tego powodu w tym artykule w szczególności chcieliśmy pokazać dwa z tych, które naszym zdaniem można przeanalizować jako najlepszy odtwarzacz wideo dla Androida 2021dwa, które na pewno nie zawiodą.

Oczywiście wzięliśmy pod uwagę w tym względzie kilka bardzo konkretnych kwestii; Jak dobry odtwarzacz wideo dla Androida, musi działać szybko, aby w pełni wykorzystać wszystko, co ten mobilny system operacyjny może nam zaoferować, jeśli chodzi o multimedia.

Do tego musimy później dodać, że szukaliśmy dwie wyróżniające się opcje za nie zużywanie zbyt dużej ilości baterii, więc w każdym razie nie możesz pozostawić wątpliwości, jakie masz co do tego w komentarzach.

Jakie są najlepsze odtwarzacze wideo dla Androida

VLC dla Androida

Prawdopodobnie wielu z nas uważa, że ​​VLC jest najlepszym odtwarzaczem wideo dla Androida, a serwer nie waha się myśleć dokładnie w ten sposób.

Prawda jest taka, że ​​jest to wyraźny odtwarzacz, który zalecamy zainstalować przede wszystkim dlatego, że jest kolorowy i lekki, ponieważ prawie nie zużywają zasobów urządzenia.

Do tego trzeba później dodać, że jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi plikami wideo, takimi jak DVD, VCD, MP4, MPG, AVI, a także wszystkimi plikami muzycznymi.

Odtwarzacz MX

Z drugiej strony znaleźliśmy kolejny bardzo dobry odtwarzacz wideo, który naszym zdaniem nie powinien przestać polecać, a nawet jeden z niewielu, który może przyćmić VLC. O MX Playerze należy zaznaczyć, że jest również Niezwykle lekki i łatwy w nauce obsługi.

Będąc doskonałym wyborem dla zastąp swojego odtwarzacza wideo, które były domyślnie instalowane w systemie Android. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące działania któregoś z nich, nie wahaj się nam o tym powiedzieć, abyśmy mogli Ci pomóc.

Gracz Goma

Daję ci kolejną opcję do dodania do listy, to Gom Player, który nie tylko odtwarza wideo, ale także wyróżnia się jako dobry odtwarzacz audio. Ten odtwarzacz charakteryzuje się otwierać pliki we wszystkich formatach wideo, bardzo prosty i praktyczny w użyciu. Jego panel sterowania ma wszystkie opcje w zasięgu wzroku bez większych komplikacji w manewrowaniu nim.

Warto zauważyć, że to narzędzie się rozmnaża Wideo 360 stopni a to dzięki żyroskopowi, dzięki któremu możesz przesuwać ekran, jak chcesz.

Trzy klucze do identyfikacji i pobrania dobrego odtwarzacza wideo

W Internecie i oficjalnych sklepach z plikami do pobrania mamy szeroką gamę odtwarzaczy wideo, niektóre bezpłatne, a inne płatne. Prawda jest taka, że ​​z tak wielu alternatyw czasami nie wiemy, którą wybrać, z tego powodu podamy kilka parametrów, które należy wziąć pod uwagę podczas pobierania dobrego odtwarzacza jeśli w takim przypadku nie chcesz z jakiegokolwiek powodu brać pod uwagę opcji, które wcześniej udostępniliśmy.

aplikacja do nagrywania i odtwarzania wysokiej jakości filmów na moim telefonie

Pierwszy punkt, który należy wziąć pod uwagę, dotyczy formatów. To takie proste, im więcej formatów wideo pozwala, tym lepszy jest odtwarzacz, ponieważ daje nam to możliwość szerokiego wykorzystania dla naszych potrzeb i preferencji.

drugi aspekt musisz sprawdzić, czy jest płatny, czy bezpłatnymając tysiące opcji do wyboru, nie byłoby powodu, aby płacić jakiś rodzaj abonamentu, a jeśli narzędzie jest bezpłatne, im mniej reklam, tym lepiej.

Trzeci aspekt do rozważenia ma to związek z wagą narzędzia, nie byłoby nic warte, gdybyśmy mieli doskonały odtwarzacz, ale po pobraniu na nasz telefon cały system zwalnia, ponieważ aplikacja dużo waży, mimo że zrobiliśmy to, co konieczne, aby ją zoptymalizować. Dlatego zawsze zalecamy zapoznanie się z jego charakterystyką przed zainstalowaniem go na urządzeniu i sprawdzenie, czy nam odpowiada.

dołącz do naszego kanału telegram