Skip to content

Jaka jest najlepsza aplikacja do rootowania lub rootowania dowolnego telefonu komórkowego HTC?

31 de grudzień de 2021

Nie ma znaczenia, dlaczego musisz zrootować telefon, może dlatego, że chcesz zainstalować specjalną aplikację lub po prostu zmienić ROM na zmodyfikowaną jak słynny CyanogenMod Na przykład zrootowanie telefonu komórkowego jest oczywiście pierwszą częścią, którą musisz zrobić, aby móc robić, co chcesz, bez żadnych ograniczeń. Jak zamierzamy to zrobić? Nie mam pojęcia, powodzenia…

Czekaj, żartowałem, mam pomysł, mam aplikację, która jest świetna, która jest w stanie zrootować telefon jednym kliknięciem i skutecznie Jak to się nazywa? Unrevoked, która jest idealną aplikacją dla urządzeń HTC, ponieważ dzięki tej aplikacji możesz mieć szybki i łatwy dostęp do roota, na stałe instalować niestandardowe ROMy, tworzyć kopie zapasowe i wiele więcej.

Jedynym problemem lub rzeczą, której ta aplikacja nie robi, jest odblokować nand więc nie będzie można odinstalować aplikacji, które są preinstalowane przez firmy telekomunikacyjne, jest to jedyna „zła” rzecz do zrobienia. Podobnie, bez względu na posiadany system operacyjny, będziesz mógł używać tego programu na dowolnym komputerze, ale najpierw warto wiedzieć, że jest to root.

Co to jest root lub root dowolny telefon komórkowy?

Aby zdefiniować, czym jest root, ważne jest, aby zrozumieć, że wszystkie urządzenia mobilne mają uprawnienia, które je chronią. Odbywa się to, aby nie dopuścić dowolna aplikacja, która chce uzyskać dostęp do określonych funkcjonalności członkowie zespołu nie mogą ich przywłaszczyć.

Root to dokładnie metoda, która pomaga uzyskać wszystkie te uprawnienia, dzięki czemu każda aplikacja może swobodnie korzystać z dowolnej funkcji systemu i uzyskać więcej korzyści, wykonując niektóre czynności.

Przed zrootowaniem komputera należy wziąć pod uwagę kilka szczegółów, aby nie wykonać niewłaściwej procedury, która wpływają na funkcjonalność urządzenia. Ponadto pomoże nam pozbyć się tych mitów, które istnieją na ten temat.

Na przykład należy zauważyć, że stosowanie roota generalnie nie jest ryzykowne o ile każdy krok jest wykonywany poprawnie.

Podążając za tą kolejnością pomysłów, wykonanie roota na komputerze nie usuwa gwarancji z tego mogą istnieć pewne wyjątki producentów, którzy zastrzegają to w umowie; i dlatego nie pozwalaj na to, zespół Mira How to Do it nie ponosi odpowiedzialności, ponieważ zależy to od każdego użytkownika i stwierdza, że ​​jest to określone w ich zakupie.

Zrootuj telefon Jest to całkowicie legalne, ale do dziś nie wiemy, czy uznany producent sporządził instrukcję obsługi; lub krok po kroku, aby to przeprowadzić, więc nie ponosimy odpowiedzialności za to, co może się stać z Twoim telefonem komórkowym.

Dla nas, zgodnie z naszym doświadczeniem, zaproponujemy sposób na: zrób to na dowolnym telefonie HTC w łatwy sposób i prawie na pewno. Od aplikacji, w której procedura jest wykonywana praktycznie automatycznie i unika się mniejszego prawdopodobieństwa błędów.

Jak korzystać z Unrevoked, aby zrootować dowolny telefon komórkowy HTC?

Cóż, chodźmy krok po kroku, czy dotrzemy do celu, pierwsze co zrobimy to przejdź na oficjalną stronę Unrevored aby pobrać program. Później podłączamy telefon do komputera; Oczywiście przez USB pamiętaj, aby włączyć debugowanie USB, które znajduje się w opcjach programisty.

Następnie uruchamiasz program i teoretycznie powinien działać jednym kliknięciem; po prostu czekasz na ponowne uruchomienie urządzenia i voila, jesteś magicznie użytkownikiem z dostępem do roota.

aplikacja do zrootowania telefonu komórkowego htc

Teraz możesz używać swojego urządzenia do mieszania zupy, gdy woda się gotuje, bez względu na to, ile ma bulionu … nie, w porządku, nie możesz; ale będziesz miał dostęp do wielu możliwości, między innymi do korzystania z ekskluzywnych aplikacji dla użytkowników z dostępem rootowanie i instalowanie niestandardowych romów.

Aby w ten sposób uzyskać dużą liczbę zalet i cech; że w przeciwnym razie byłoby to całkowicie niemożliwe do osiągnięcia, więc moja najlepsza rada, jaką mogę ci teraz udzielić, brzmi; eksperymentować i ćwiczyć co możesz być nauczycielem.