Skip to content

Jak zwiększyć pamięć RAM mojego telefonu komórkowego z Androidem z lub bez ROOT (przykład)

10 de marzec de 2021

Jak zwiększyć pamięć RAM? To jeden z najważniejszych dodatków do telefonów komórkowych. Kupując nowy urządzenie przenośne, zwykle stajemy przed koniecznością dostosowania go do naszych potrzeb.

Oznacza to, że telefon musi mieć również wystarczającą ilość pamięci, aby można było umieścić w jego systemie te aplikacje, których potrzebujemy. Z tego powodu dla wielu użytkowników niezwykle istotnym aspektem jest pamięć telefonu.

Te wspomnienia mogą być generalnie rozszerzalne iw zależności od specyfikacji i modelu telefonu komórkowego możemy wiele z tego wyciągnąć lub nie. Aby wejść w temat, musimy znać kilka pojęć, na przykład: pamięć ROM odnosi się do ilości pamięci, którą ma nasz telefon komórkowy.

Generalnie jest 8 lub 16 GB. Dość usłyszeliśmy też o innym elemencie, jakim jest pamięć RAM. Ta część ma niemal bezpośredni wpływ na wydajność naszego urządzenia z Androidem.

Ponieważ dzięki niemu możemy pracować szybko i możemy je znaleźć o pojemności 1 lub 2 GB Baran. Chociaż zwykle to nie wystarcza dla wielu użytkowników.

Z tego powodu wielu użytkowników szuka sposobów na zwiększenie pojemności Baran Twoich urządzeń. Tutaj pokażemy Ci, jakie kroki należy wykonać, aby ulepszyć, zwiększyć i zwolnić pamięć RAM urządzenia.

Zwiększyć pamięć RAM za pomocą karty microSD?

Karty micro SDmają tę zaletę, że mogą rozszerzać pojemność pamięci dowolnego urządzenia przenośnego. W związku z tym ważne jest, aby wybrać kartę dobrej jakości, która jest odporna.

Ponieważ jeśli dokonasz złego wyboru, możesz nawet uszkodzić swój telefon komórkowy. Jeśli chcesz bezpiecznie rozszerzyć swój telefon, wystarczy wykonać następujące kroki.

  1. Zacznij od wejścia do sklepu Google Play, ponieważ będziesz potrzebować pomocy aplikacji ”ROEHSOFT EKSPANDER RAM”. Pobierz to i przejdź do instalacji na swoim komputerze, tak jak w przypadku każdej innej aplikacji.
  2. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie komórkowym należy przystąpić do jej uruchamiania. Po otwarciu zobaczysz przycisk z napisem „Test ROEHSOFT RAMEXPANDER”. Ten przycisk pomoże Ci przeanalizować wszystkie możliwości Twojego urządzenia, aby poprawnie je zwiększyć.
  3. Po zakończeniu testu przejdź do wyboru karty micro SD, który już wcześniej przeanalizował aplikację. W ten sposób wskażesz aplikacji, że chcesz postępować zgodnie z tym procesem.
  4. Naciśnij przycisk „OK”, a sama aplikacja da Ci możliwość dostosowania ilości GB, którą chcesz podać.
  5. Gdy już to wszystko zrobisz, ROEHSOFT RAM-EXPANDER (ZAMIANA) przeprowadzi wszystkie zmiany wymagane do efektywnej ekspansji.

I voila, z tym twój zespół Android, zacznie działać z wykonaniem dostosowanym przez ciebie, który jest całkowicie lepszy od tego, co posiadał wcześniej.

dotykowy ekran mobilny

Aplikacje do czyszczenia pamięci RAM.

Ważne jest również, aby zawsze mieć pod ręką szereg narzędzi mobilnych, które zapewnią maksymalną wydajność wszystkich Twoich urządzenia. Dlatego możesz znaleźć różne aplikacje, które pomogą Ci wyczyścić go, gdy tego potrzebujesz. Oto lista, którą należy wziąć pod uwagę:

Jest to darmowa aplikacja, która została uznana za najlepszą do utrzymania w czystości Baran Twoich urządzeń mobilnych, a to z kolei pomaga je zoptymalizować. Tę aplikację można znaleźć w Sklepie Play, aby wykonać plik całkowita czystość wszystkich tych plików, które są uważane za śmieci i które mają tendencję do spowalniania telefonu komórkowego.

To kolejna świetna aplikacja mobilna, która pomaga zarządzać wszystkim, co ma związek z Twoim Zużycie pamięci RAM wewnątrz urządzenia, a wszystko to, pomagając uwolnić niepotrzebną pamięć. Wszystko z kilkoma akcentami.

Twój system jest tworzony w taki sposób, że automatycznie zamyka to wszystko aplikacje Zwykle działają w tle. Wszystko po to, aby nie powodować niedostatecznej wydajności w urządzeniu.