Skip to content

Jak zrobić „Kto jest bardziej prawdopodobne niż” z TikTok? – Niech to będzie wirusowe

29 de październik de 2021

Aplikacja chwili, TikTok, oferuje grę, która stała się trendem w aplikacji, to jest Kto najprawdopodobniej? I możesz grać z kimkolwiek chcesz. W artykule dowiesz się, o co chodzi w grze i jak możesz stworzyć własny dźwięk z gry.

Jaka gra jest najbardziej prawdopodobna?

To bardzo wciągająca gra, która zrewolucjonizowała platformę społecznościową TikTok. Dynamika tej zabawnej gry polega na grupowaniu przyjaciół, rodziny lub par i zadawaniu serii pytań, które pozwolą ci dowiedzieć się nieco więcej o tych, którzy biorą udział w grze. Odbywa się to za pomocą rundy pytań i odpowiedzi i jest dość zabawne.

Jakie są najbardziej wirusowe pytania w grze?

Ponieważ są to rundy pytań, każdy z uczestników zada je, wiele z nich dotyczy czegoś zabawnego lub nawet sytuacji, które mogą być niewygodne. Tutaj są niektóre z nich:

Kto najchętniej ucieknie, by nie dołączyć do cyrku?

Niektórzy uczestnicy zadają to pytanie w celu: drwiąc z tego, kto najprawdopodobniej opuści grę aby uniknąć popadania w dyskomfort, więc podczas formułowania wskażą na to najprawdopodobniej. To pytanie jest bardzo popularne w grze.

Kto najprawdopodobniej wyskoczy z jadącego pociągu?

Za pomocą tego pytania nie chodzi tylko o wspomnienie osoby z filmu TikTok zdolnej do takiego szaleństwa, ale także o to, aby wszyscy uczestnicy padli na wybraną przez grupę osobę, delikatnie ją raniąc, aby pokazać, że jest najbardziej ekstrawertyczny w ekstremalnym stopniu i w zabawny sposób ma w sobie dozę szaleństwa.

Kto najprawdopodobniej zostanie striptizerem?

Ponieważ podczas zadawania tego pytania w grze biorą udział ludzie obu płci, mężczyźni i kobiety istnieje tendencja do wybierania tego o najlepszym łożysku i wyglądzie fizycznym. A większość to ci, którzy dokonują wyboru.

Kto najprawdopodobniej jest pijany w pracy?

Kiedy pytanie audio o tym, kto jest najprawdopodobniej pijany w pracy? Spośród wszystkich, którzy biorą udział w grze, najprawdopodobniej dokonują wyboru tej osoby wbrew swojej woli. Więc on lub ona powie, czy mają rację, czy nie.

osoby używające tiktok

Czy gra online „Kto jest bardziej prawdopodobna niż” jest lepsza niż dźwięk TikTok?

Znajdziesz na ten temat różne opinie. Ponieważ wielu może preferować grę, ponieważ daje większą swobodę zadawania większej liczby pytań i nadawania filmów; z drugiej strony są inni użytkownicy, którzy są skłonni do dźwięku TikTok.

W ten sposób mogą brać udział w duetach, tańcach, odpowiadać na pytania, nagrywać, aby publikować treści i zdobywać nowych obserwujących. Krótko mówiąc, wszystko zależy od gustów i preferencji użytkowników tej platformy społecznościowej.

Jak stworzyć własny dźwięk „Kto jest najprawdopodobniej czym” z własnymi pytaniami?

Tworzenie dźwięku z własnymi pytaniami nie jest trudne, ale zawsze możesz pomóc sobie innymi dostępnymi w tym celu narzędziami, np. formularzem Google, za pomocą którego możesz wybrać własne pytania, edytować je, następnie odtworzyć dźwięk, zapisać, wgrać, nagrać i zagrać w grę.

Innym sposobem jest użycie aplikacji dyktafonu do edycji dźwięku podczas wstawiania dubbingu, dzięki czemu jest bardziej ostry lub humorystyczny. Musisz tylko przejść do sklepu z plikami do pobrania Sklepu Play, wszystko będzie zależeć od Twojego wyboru, aby edytować dźwięk za pomocą żądanych pytań.

Wskazane jest przeprowadzenie wyszukiwania sprawdź trend Hashtag w sieci społecznościowej i w ten sposób wybierz ten, który jest popularny. Pokażemy Ci, jak wybrać odpowiednie tagi

Jaki jest oficjalny tag gry?

Najpierw musisz zapytać o rodzaj gry, a następnie wybrać tag lub tag, który jest powiązany z grą lub jest jej bliższy. Ogólnie rzecz biorąc, są to te, które mają najwięcej obserwujących, dzięki czemu mogą przyczynić się do tego, że Twój film stanie się wirusowy.