Skip to content

Jak zrobić krosno w Minecrafcie i jak z niego zrobić banery i inne tkaniny? (Przykład)

27 de luty de 2021

Ta gra jest opisywana w społeczności graczy jako jedna z najbardziej wszechstronnych na rynku, ponieważ to ona daje największą swobodę wyobraźni każdego gracza (i jest również dostępna w kilku wersjach na swojej stronie, co pozwala aby wybrać, który najbardziej Ci odpowiada). Charakteryzuje się nadawaniem mocy do tworzenia prawie wszystkiego, na przykład zrób krosno w Minecrafcie i używaj go do różnych aspektów i działania w grze.

Co to jest i jak zrobić krosno w Minecrafcie?

Krosno to blok lub narzędzie oferowane przez Minecraft do tworzenia banerów lub dodawania do nich wzorów. To narzędzie można uzyskać poprzez produkcję (wytwarzanie) lub znalezienie takiego, które zostało wcześniej wykonane w wiosce i odebranie go jako twojego na miejscu (jako wskazówka przed kontynuowaniem, musisz zaktualizować Minecrafta do najnowszej wersji, aby ten przedmiot pojawił się) .

Ten blok składa się z jego podstawowych elementów: dwie (2) deski drewniane i dwie (2) jednostki sznurka. Nie potrzebujesz konkretnego gatunku drewna, więc po prostu ułóż drzewo w okolicy, co pozwoli niemal natychmiast dostać to, czego szukasz.

Nić lub kawałki sznurka, zgodnie z oczekiwaniami, można zdobyć za pośrednictwem pająków znajdujących się w grze. Przy odrobinie szczęścia nie będziesz musiał się męczyć walcząc z nimi o kawałek nici, ale wystarczy znaleźć pajęczyny, których produktem końcowym są nici (te należy przeciąć nożycami, więc warto poszukać jak zrobić nożyczki lub nożyce w Minecraft, a następnie kontynuować).

Gdy wszystko zostanie poprawnie zapisane, przejdź do pliku „Stół rzemieślniczy” lub „Okno produkcyjne”. Tam umieszcza dwie jednostki każdego zebranego materiału tam, gdzie odpowiadają, aby zrobić krosno w Minecrafcie.

I gotowy! Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, do czasu ukończenia tworzenia otrzymasz krosno, teraz następnym krokiem jest wykorzystanie go w pełnej krasie do wykonywania określonych czynności.

Właściwe użycie krosna: tworzenie banerów

Postępując zgodnie z tą kolejnością pomysłów i posiadając krosno, umieść je z przodu i zrób „Kliknięcie prawym przyciskiem” en ikona, która go reprezentuje, aby otworzyć menu lub interfejs należący do obiektu, gdzie w lewym górnym rogu znajdują się trzy główne pola, miejsce ważności.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, krosno opisuje rodzaj stołu rzemieślniczego do tworzenia sztandarów. Aby w końcu wyprodukować taki, który ci się podoba, potrzebne są określone materiały.

Wymienione materiały to nic innego jak baner, odcień i wzór lub projekt banera. Każda jednostka samodzielnie musi być umieszczona odpowiednio na krośnie i aby wybrać kilka modeli banerów.

Baner można stworzyć na stole rzemieślniczym dzięki 6 (sześciu) blokom wełny przymocowanym do drewnianego patyka. Kolor płótna będzie zależał głównie od pierwotnego koloru bloków wełny.

Teraz, dzięki projektom odcieni i banerów, możesz bawić się gamą oferowanych opcji, aby uzyskać dobry wynik. W grze Minecraft istnieje 16 (szesnaście) kolorów odcieni, które są podzielone na: 7 (siedem) podstawowych i 9 (dziewięć) drugorzędnych.

Ciekawy fakt

Jako dodatkowe informacje, kolory podstawowe rodzą się z obiektów w grze, na przykład kolor czarny pochodzi z atramentu kałamarnicy. Podczas gdy kolory drugorzędne dla barwników powstają z połączenia dwóch lub więcej barwników podstawowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, poszukaj w dowolnym miejscu w Internecie, jak zrobić lub zdobyć wszystkie barwniki Minecraft, abyś mógł stworzyć swój baner w dowolnym kolorze.

blok krosna Minecraft

Naprawdę łatwo jest zrobić krosno w Minecrafcie, ale oczywiście możesz pominąć te kroki, jeśli masz wyżej wymienione narzędzia w swoim ekwipunku. Jeśli tak jest i jak już wspomniano, wystarczy połączyć 3 (trzy) elementy za pomocą krosna i ¡BUM! Nowy sztandar odblokowany i gotowy do wyświetlenia jako dekoracja lub nałożenia bezpośrednio na tarczę. Twój czas nadszedł!

Gdy skończysz, możesz przystąpić do tworzenia bardziej złożonych narzędzi, takich jak wykonanie kamienia w Minecrafcie, który pomoże ci nawet bardziej niż dekoracyjny baner.