Skip to content

Jak znaleźć najlepszych przyjaciół na HouseParty (przykład)

26 de luty de 2021

Większość ludzi uwielbia mieć przyjaciół, kogoś, z kim może dzielić się smutkiem lub radością. W trybie online można mieć najlepszych przyjaciół, a tutaj pokażemy Ci, jak zdobyć najlepszych przyjaciół, pobierając aplikację HouseParty. Przyjaźń jest czymś bardzo ważnym dla ludzi, próba znalezienia ludzi, którzy mogą mieć te same zainteresowania, jest czymś wartościowym dla każdego.

W HouseParty stosunkowo łatwo jest mieć przyjaciół, ponieważ wyodrębnia kontakty z aplikacji społecznościowych lub możesz rozmawiać z przypadkowymi lub przypadkowymi osobami na HouseParty. Ponadto ta aplikacja informuje Cię, kto z Twoich kontaktów korzysta z usługi i umożliwia zapraszanie ich.

Sukces aplikacji polega na tym, że jest bardzo łatwa do zainstalowania i wykonania kilku prostych kroków, aw mniej niż pięć minut rozmawiasz już z rodziną i przyjaciółmi. Ze względu na prostotę, z jaką to działa jest przeznaczony do użytku wśród rodziny i przyjaciół.

HouseParty to opcja pozostawania w kontakcie

HouseParty to aplikacja do prowadzić grupowe rozmowy wideo zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Ta aplikacja może być używana na telefonie i komputerach; możesz rozmawiać z maksymalnie ośmioma osobami w rozmowie grupowej. Ta aplikacja może pomóc Ci poczuć się blisko swoich bliskich. Ponadto możesz urządzić lub urządzić imprezę w HouseParty, z najlepszymi przyjaciółmi lub z kimkolwiek chcesz.

Po zainstalowaniu HouseParty ikony u góry ekranu umożliwiają nawiązywanie kontaktów towarzyskich. Jeśli widzisz, zobaczysz ikonę w kształcie uśmiechniętej buźki, ta ikona Ci pomoże Znajdź przyjaciół.

Pojawi się lista kontaktów, które masz w telefonie, możesz zobaczyć te, które masz już zainstalowane HouseParty na swoich urządzeniach. Możesz przeglądać wyświetloną listę i kliknąć przycisk z napisem Dodaj, aby dodać żądany kontakt.

Jeśli chcesz dodać konkretną osobę, możesz zapytać o nazwę użytkownika, której używa w aplikacji; Możesz to napisać w sekcji, w której jest napisane Dodaj znajomych. Po dodaniu tego kontaktu możesz Obserwuj osoby, które są już Twoimi przyjaciółmi na HouseParty.

W górnej części pośrodku znajduje się ikona w kształcie koła, która ponownie pokaże sugestie znajomych do dodania. Będziesz mieć dostęp do w pudełku i możesz zobaczyć, czy napisali Ci wiadomość. Ikona w postaci + daje nam możliwość wyszukania kontaktu poprzez wpisanie jego nazwy użytkownika.

Jeśli dotkniesz niektórych z tych znajomych, a następnie naciśniesz przycisk Zaproś do pokoju, zostaniesz zaproszony do tego znajomego na rozmowę wideo. Po wykonaniu tej czynności możesz dodać wielu znajomych, aby utworzyć grupową rozmowę wideo.

Najlepsi przyjaciele w HouseParty

Najlepsi przyjaciele z HouseParty

Możesz pomyśleć, że Twoi najlepsi przyjaciele na HouseParty są wytworem dziwnego algorytmu, którego aplikacja używa do określenia, kto jest najlepszymi przyjaciółmi. Ale daleki od tego jest bardzo prosty sposób, w jaki aplikacja określa, kim są Twoi najlepsi przyjaciele; i są to z kim jeszcze rozmawiasz.

Aby wiedzieć, kim są Twoi najlepsi przyjaciele, wystarczy dotknąć swojego imienia i nazwiska w aplikacji i zobaczyć, kim są. To łatwe i proste, jeśli chcesz mieć kilku najlepszych przyjaciół w aplikacji będziesz musiał go użyć i rozmawiaj z nimi. Możesz także zobaczyć najlepszych przyjaciół innej osoby na HouseParty i dodać ich, jeśli chcesz.

Ponadto aplikacja oferuje również gry, w które można bawić się z rodziną i znajomymi na odległość. Po rozpoczęciu rozmowy możesz zaprosić znajomych do gry. HouseParty oferuje cztery gry: Heads up, Trivial, Chipsy i Guac oraz Quick-Draw.

To jest inny sposób zmień swoje kontakty w najlepszych przyjaciół. Wyjaśniliśmy, co musisz zrobić, aby mieć przyjaciół w aplikacji, a także jak mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi. Odwiedzaj naszą stronę, aby dalej uczyć się interesujących rzeczy.