Skip to content

Jak znaleźć i dodać znajomych do Steam bez płacenia lub kupowania gier z komputera lub urządzenia mobilnego

3 de marzec de 2021

Obecnie istnieje wiele platform i aplikacji, które pozwolą Ci założyć konto i kupić dowolne gry, aż do najbardziej aktualnych, te wyróżniają się, ponieważ wiele z nich ma możliwość przechowywania w nim wszystkich zakupionych gier, dzięki czemu można je odtwarzać z dowolnego komputera.

Niektóre z tych platform są już dobrze znane, a dzięki milionom aktywnych użytkowników, którzy kupują wiele znanych tytułów, jedną z najwybitniejszych jest Epic Games Store, Origin i Uplay które zyskały w ostatnich latach bardzo dużą liczbę użytkowników dzięki dostawom gier nowej generacji, które są szybko dostępne na tych platformach do zakupu przez graczy.

Są bardzo dobre i łatwe w użyciu, gdy kupujesz gry wideo z ekskluzywną zawartością i możesz się nimi cieszyć, kiedy tylko chcesz. Z drugiej strony większość użytkowników woli korzystać z jednej z tych platform, która jest najbardziej znana i która działa i świadczy usługi od ponad dekady, więc tutaj wyjaśnimy, jak dodawaj znajomych do Steam bez płacenia z komputera lub telefonu komórkowego. Kontynuuj czytanie i dowiedz się więcej.

Co to jest Steam?

Steam to bardzo praktyczna i aktywna aplikacja, która została uruchomiona przez Valve 12 września 2003 roku jako platforma dystrybutor treści cyfrowych i gier wideo; w którym będziemy mogli znaleźć tytuły od niezależnych deweloperów po niektóre z wielkich serii i najbardziej znane w świecie graczy.

Możesz w nim dodawać znajomych lub użytkowników innych kont, aby rozmawiać z nimi lub konkurować z nimi, są bardzo proste metody dodawania osób do konta Steam, chociaż normalną rzeczą jest kupowanie dostaw dostępnych na stronie, co daje pewien poziom, na jaki możesz Wyślij troskę użytkownikom, których chcesz zintegrować ze swoją listą znajomych. Tutaj możesz uzyskać dostęp do oficjalnej strony Steam.

Ponadto, jeśli już masz konto w Epic Games i masz już w nim zapisane gry, ale chcesz je również mieć na Steamie, nie ma się czym martwić, ponieważ możesz dowiedzieć się i dowiedzieć się, jak przekazywać lub dodawać gry Epic Games do Steam i dowiedzieć się, jak to zrobić ten proces jest szybki i prosty.

Jak dodawać znajomych do Steam bez płacenia z komputera lub telefonu komórkowego

Aby móc dodawać znajomych do Steam, musisz pamiętać, że w tym celu musisz kupić co najmniej jedną grę lub przechowywać ją w swoim portfelu Steam minimum 5 $ lub równowartość w Twojej walucie. Jeśli nie spełnisz tych wymagań, nie będziesz mógł wysłać prośby do swoich znajomych; i nie dodasz ich do swojej listy, chociaż jeśli będą przestrzegać tych zasad, będziesz mógł przyjąć ich zaproszenia.

Chociaż te zasady istnieją, istnieją różne sposoby, aby mieć znajomych na Steam za darmo bez żadnego problemu, aby to zrobić, uzyskaj dostęp do aplikacji i wejdź na swoje konto, wprowadzając swoje dane i hasło.

Po zalogowaniu przejdź do swojego profilu i poszukaj opcji „Zmodyfikuj profil„Zobaczysz grupę opcji, do których przechodzimy”Niestandardowy adres URL„Musisz aktywnie modyfikować adres URL, aby móc go dostosować.

dodaj znajomych na Steam

Zapisz wszystko, co zmieniłeś w ustawieniach, Ale zanim to zrobisz, będziesz musiał skopiować cały link, który pojawi się w tym momencie.

Na koniec wystarczy powiedzieć innemu użytkownikowi, że on również zmodyfikował swoje łącze w taki sam sposób, jak Ty; Pozostaje tylko wysłać go z innego źródła przez WhatsApp lub Facebook, aby mógł umieścić go na swoim koncie. I gotowe w ten sposób możesz dodać swoje kontakty.

To najbardziej niezawodny sposób dodawać użytkowników lub znajomych do Steam, W ten sam sposób zapraszamy Cię do łatwego przywracania gier Steam za pomocą kopii zapasowej lub kopii zapasowej.

Z drugiej strony, jeśli chcesz grać, ale od urządzenia mobilne Możesz dowiedzieć się, jak grać w gry Steam na iPhonie, iPadzie i Androidzie.

dołącz do naszego kanału telegram