Skip to content

Jak zmienić zdjęcie mojego profilu na Facebooku, zachowując polubienia?

23 de listopad de 2021

Jak mogłoby się wydawać, dzisiaj każdy z nas używa naszych sieci społecznościowych do robienia różnych rzeczy w ciągu dnia, ponieważ na przykład wiele osób zarabiać za pośrednictwem tych sieci społecznościowych i zarabiać na własny użytek.

Oczywiście nie każdy z nas korzysta z naszych sieci społecznościowych w ten sposób, ponieważ używamy ich osobiście, aby od czasu do czasu przesyłać zdjęcia, aby pokazać naszym znajomym dobry czas, który przeżyliśmy, na przykład niektóre wakacje. Ale ważne jest również, aby nasze zdjęcie profilowe było aktualne. Dlatego poniżej nauczymy Cię jak możesz zmienić swoje zdjęcie profilowe? na Facebooku.

Dlaczego Twoje zdjęcia profilowe tracą polubienia, gdy je zmienisz?

Zwykle zmieniamy nasze zdjęcie profilowe na Facebooku kilka razy w roku, ponieważ lubimy zachować dobry wizerunek w naszych sieciach społecznościowych i zawsze staramy się wprowadzać innowacje dzięki lepszym zdjęciom. Gdy dodamy nowe zdjęcie profilowe, nasi znajomi z Facebooka mogą na nie zareagować i w ten sposób poznamy wrażenie, jakie na nich robi to zdjęcie.

Ale są pewne wątpliwości lub niezadowolenie, które ma wielu użytkowników. Dzieje się tak dlatego, że kiedy zmieniają swoje zdjęcie profilowe, traci to reakcje lub polubienia, które już miał. W większości przypadków dzieje się tak, ponieważ osoby, które zareagowały, wycofują tę reakcję lub ponieważ postanowiliśmy usunąć to zdjęcie z naszego archiwum zdjęć profilowych.

Co powinieneś zrobić, aby zmienić swoje zdjęcie profilowe z albumu na Facebooku, aby nie stracić polubień?

Ponieważ znasz już powody, dla których Twoje zdjęcia profilowe tracą reakcje podczas ich zmiany, jesteśmy pewni, że chcesz umieścić takie, które utrzymuje określoną ścieżkę i które spodobało się wielu Twoim znajomym na Facebooku. Więc pokażemy ci, co to jest właściwy sposób dodania tego zdjęcia z albumu zdjęć na Facebooku i pozostań jako zdjęcie profilowe.

Album do zmiany zdjęcia na okładkę

Jeśli zdecydowałeś, że nadszedł czas, aby zmień swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, ale chcesz to zrobić ze zdjęciem, które już masz w albumie i w ten sposób utrzymać reakcje, które już ma, możesz to zrobić tak.

Przede wszystkim otworzysz aplikacja na Facebooku gdzie jest twoje konto. Teraz na górze będziesz w 3-liniowej ikonie, czyli menu, naciśnij ją, a następnie naciśnij swoje imię. Zobaczysz swoje zdjęcie profilowe w kółku, a na dole pojawi się ikona aparatu, kliknij ją, a otrzymasz opcje: zmień zdjęcie profilowe, zaktualizuj zdjęcie profilowe i usuń zdjęcie profilowe.

album zdjęć

Naciśnij ten, który mówi „Aktualizuj zdjęcie”, a otworzy się sekcja zdjęć na twoim Facebooku, z której będziesz musiał wybrać zdjęcie, które chcesz dodać jako zdjęcie profilowe i które ma już dużą liczbę reakcji, wtedy tylko musieć kliknij zmień zdjęcie i zostanie to ustalone jako Twoje zdjęcie profilowe na Facebooku.

Jak zmienić datę starego zdjęcia profilowego bez utraty polubień?

Jak pokazaliśmy w tym samouczku, istnieje kilka sposobów, aby Zmień zdjęcie profilowe na swoim koncie na Facebooku bez utraty reakcji, które zgromadziły przez cały czas, gdy zostało przesłane jako zdjęcie profilowe.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do publikacji zdjęcia. Następnie klikniesz trzy punkty znajdujące się na publikacji. Tutaj będzie kilka opcji, a wśród nich jedna, która mówi „Edytuj publikację”, wybierzesz ją i możesz umieścić lub usunąć dowolne słowo, które ma pisanie zdjęcia a następnie klikniesz „Opublikuj”.

Następnie musisz przejść na początek swojego profilu, kliknąć aparat na dole zdjęcia profilowego, a następnie kliknąć „Aktualizuj zdjęcie profilowe”. Teraz możesz znaleźć edytowane zdjęcie i ustaw jako swoje zdjęcie profilowe. W ten sposób będzie miał datę, kiedy go edytowałeś.

dołącz do naszego kanału telegram