Skip to content

Jak zmienić ton powiadomień, połączeń i wiadomości w WhatsApp?

7 de wrzesień de 2021

WhatsApp jest bez wątpienia jednym z najważniejsze aplikacje na świecie, który wielu z nas zainstalowało na swoich smartfonach, ponieważ pozwala nam utrzymywać kontakt z przyjaciółmi i bliskimi.

Cóż, wiemy, że jak większość obecnych aplikacji, ta pozwala nam wysyłaj powiadomienia czas mamy nową wiadomość.

Te powiadomienia mają ton lub dźwięk, który wybraliśmy, Ponieważ zwykle, gdy dostosowujemy nasz telefon, decydujemy się na użycie piosenek do dzwonków lub używamy tonów, które są z góry określone, ponieważ kupujemy urządzenie, aby odróżnić, że jest to ta aplikacja, a nie inna.

A co jeśli chcemy? zmień dzwonek powiadomień WhatsApp krok po kroku. Czy możemy w ten sposób dostosować nasz wyświetlacz WhatsApp? Następnie powiemy Ci, jak to zrobić.

Jak krok po kroku dodać dźwięk powiadomienia WhatsApp

W pierwszej kolejności musimy zaznaczyć, że dźwięki powiadomień WhatsApp możemy je zmieniać tyle razy, ile chcemy, chociaż w zasadzie mamy do czynienia z ograniczeniem, że można wybrać tylko tony, które są z góry określone w urządzeniu.

I szczerze mówiąc, te odcienie są dość znudzony przez większość czasu a to, czego szukamy, to mieć ton, który lubimy za każdym razem, gdy go słuchamy.

Właśnie dlatego uważaliśmy, że potrzebny jest artykuł, w którym moglibyśmy wyjaśnić, jak nadać innym ton powiadomieniom WhatsApp, ale nie jeden z domyślnych, ale raczej niestandardowy, który może być dowolnym dźwiękiem, który Ci się podoba.

Na szczęście musimy powiedzieć, że ta procedura jest znacznie prostsza niż myśli większość użytkowników i że pierwszy krok dotyczy pobierz swój dźwięk zainteresowania, jeden lub więcej z dowolnej witryny, która umożliwia pobieranie dźwięków w formacie MP3.

Lub nawet jeśli masz aplikację w telefonie, taką jak Spotify i pobrałeś z niej muzykę, możesz użyć tego typu utworów do dostosuj swój WhatsApp.

prosta procedura użytkownicy

Powiemy Ci, jak w prosty sposób dodać dźwięk powiadomienia do WhatsApp.

Po zainstalowaniu danego dźwięku następnym krokiem jest wybranie dźwięku jako dzwonka, co spowoduje to samo dodane prawie natychmiast do listy dźwięków powiadomień.

Nie martw się, ponieważ możesz odzyskać dzwonek bez problemów, chociaż musisz przejść przez ten moment, aby móc wybrać ten nowy dźwięk dla powiadomień WhatsApp.

To, co powiemy ci dalej w tym samouczku, dotyczy WhatsApp w normalnej wersji i WhatsApp Plus, nie ma znaczenia, który z dwóch posiadasz, powinieneś wiedzieć, że dzięki tym krokom możesz je dostosować oba w prosty sposób.

Cóż, po tym będziesz musiał to wiedzieć kroki do naśladowania są następujące:

 • Przejdź do ustawień
 • Wybierz dźwięk i wibracje
 • Wybierz dzwonek
 • Stuknij w Dodaj z telefonu
 • Wybierz dźwięk, który pobrałeś
 • Teraz otwórz WhatsApp
 • Przejdź do ustawień
 • Wybierz powiadomienia
 • Wybierz odpowiedni ton co dodałeś jako dzwonek

Po wykonaniu powyższych czynności możesz cieszyć się nowym dźwiękiem wybrane powiadomienie WhatsApp dla wiadomości.

Czy byłeś w stanie modyfikować dźwięki powiadomień WhatsApp za pomocą tego krok po kroku?

Kiedy pojawił się jeden z pierwszych telefonów komórkowych, dzwonił tylko jeden ton, ponieważ z biegiem lat postępowały i dodano tony polifoniczne, w ten sposób można było umieścić żądany temat, ale musiał się on znajdować na liście, która była już wybrana.

To była naprawdę nowość, chociaż w dzisiejszych czasach można ustawić kilka plików jako dzwonek, na przykład te, które można pobrać w formacie MP3, nie ma znaczenia, czy są to połączenia, czy wiadomości, najlepsze jest to, że posłuchasz czego chcesz a nie coś nudnego, czego nie lubisz.

Z WhatsApp możesz zrobić dokładnie to samo, tyle że wiele osób nie wie, jak to zrobić, ale mówimy im, że To bardzo proste więcej niż sobie wyobrażali.

Powiemy Ci krok po kroku, co robić słuchać muzyki chcesz, gdy otrzymasz wiadomość lub połączenie z aplikacji.

Więc możesz mieć spersonalizowaną WhatsApp całkowicie według własnych upodobań a to pomoże Ci czuć się bardziej komfortowo za każdym razem, gdy otrzymasz nowe powiadomienie z aplikacji.

łatwe proste kroki

Zmień i dostosuj dźwięk wiadomości krok po kroku

Kiedy zobaczą, jak dźwięk powiadomienia Nie będziesz w stanie uwierzyć, jakie to proste, wyjaśniamy, że kroki, które przedstawimy poniżej, aby to wykonać, są takie same dla każdej marki telefonu.

 • Musisz najpierw wejdź do aplikacji
 • Następnie wejdź do menu, aby przejść do ustawień
 • Podczas wprowadzania ustawień musisz wprowadzić powiadomienia
 • Tam znajdziesz opcję, która powie Dźwięk powiadomienia, w tym miejscu będziesz musiał wybrać ton, który najbardziej Ci się podoba, a jeśli nie, wybierz plik MP3

Jeśli chcesz również zmienić powiadomienia grupowe, możesz to zrobić spokojnie, to w ten sposób będziesz w stanie zidentyfikować wiadomości zgodnie z wybranym tonem.

Jak zmienić i dostosować dzwonek krok po kroku

Jak wszyscy wiemy, WhatsApp ma usługę połączeń i podobnie jak wiadomości tutaj, możesz również zmienić dzwonek, musisz wykonać prawie te same kroki, będzie tylko niewielka różnica.

 • Musisz wejść do WhatsApp, a następnie Przejdź do ustawień
 • Stamtąd muszą wprowadzić powiadomienia, a następnie poszukać opcji powiadomień dzwoni.
 • Wchodzisz w opcję i wybierasz żądany ton.

Jak zauważysz, jest to bardzo łatwe zmiana tonów i powtarzamy, bez względu na ich markę, działa to na wszystkich urządzeniach mobilnych.