Skip to content

Jak zmienić płeć mojego awatara Bitmoji? – Dostosowywanie ikon

12 de styczeń de 2022

Wiele osób uwielbia opcje personalizacji na najbardziej uznanych obecnie platformach, takich jak Facebook, Instagram i Snapchat, gdzie można stale wysyłać wiadomości lub czatować. Dlatego aplikacja Bitmoji wnosi swoją własną do zapewnić użytkownikom wyjątkowe wrażenia jeśli chodzi o tworzenie najzabawniejszych postaci, których można użyć w kolekcjach emotikonów, które doskonale działają na klawiaturze Bitmoji na Androidzie.

Należy zauważyć, że aplikacja Bitmoji pozwala również w bardzo prosty sposób połączyć swoje kreacje w aplikacji Snapchat. A co najważniejsze, ta platforma oferuje szeroką gamę opcji dostosowywania dla twoich postaci. Na przykład ponad 40 odcieni skóry, różne kolory oczu, fryzury; nie zapominając o tym, że możesz wybrać płeć swoich preferencji, a w tym artykule podpowiemy Ci, jak łatwo to osiągnąć.

Co musisz zrobić, aby uzyskać dostęp do personalizacji swojego awatara?

Dziś era technologii nadal nas zadziwia i tak samo wielu użytkowników chce zamienić swoje zdjęcia w naklejki, wielu innych chce spersonalizować swojego awatara, zmieniając płeć z powodów osobistych lub po prostu dlatego, że popełnili błąd podczas tworzenia konta w Bitmoji. Teraz, jeśli chcesz uzyskać dostęp do personalizacji swojego awatara, będziesz musiał skorzystać z aplikacji zainstalowanej wcześniej na Twoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem.

Pamiętaj, że stąd możesz nawet zrobić sobie selfie, aby platforma odtwarza twoją twarz cyfrowo, nadając Twojemu awatarowi wszystkie charakterystyczne cechy, dzięki czemu postać będzie wyglądać tak jak Ty. Gdy to zrobisz, twoja kreacja będzie mogła pokazać wszystkim twoim kontaktom, jak się czujesz, ponieważ istnieje wiele opcji, które koncentrują się na poinformowaniu, czy awatar jest smutny, szczęśliwy, zły czy zmartwiony.

Jakie kroki musisz wykonać, aby móc zmienić płeć swojego awatara?

Być może przypadkowo wybrałeś niewłaściwą płeć w całym procesie tworzenia swojego awatara. Nie musisz się jednak o nic martwić ani założyć drugiego konta, ponieważ dzięki naszym radom będziesz wiedział, jak rozwiązać problem w ciągu kilku minut. Ponadto możesz określić całą procedurę za pomocą urządzenia z systemem Android lub iPhone’a.

Z aplikacji Snapchat

Jeśli jesteś w Snapchacie, ważne jest, aby zlokalizować ikonę Bitmoji, a po jej włączeniu musisz przejść do panelu ustawień, który znajduje się u góry ekranu przez ikonę trzech kropek.

Następnie musisz uzyskać dostęp do opcji Moje konto i będziesz musiał poruszać się po panelu, aż znajdziesz alternatywę, która mówi Restart Avatar. Po potwierdzeniu wyboru zostaniesz przekierowany z powrotem do sekcji, w której będziesz ponownie tworzyć go, tym razem wybierając żądany gatunek.

jak zmienić ikony bitmoji na moim smartfonie

Jeśli masz zainstalowaną aplikację Bitmoji

Aby zmienić płeć swojego awatara na tej samej platformie Bitmoji, ważne jest, aby pobrać Aplikację i zalogować się za pomocą adresu e-mail lub konta Snapchat. Teraz musisz przejść do opcji menu, które znajdują się u góry ekranu, aż zobaczysz alternatywa, która mówi Ustawienia. Musisz więc kliknąć tutaj, aby przejść do okna z napisem Moje konto.

Od razu, musisz wybrać opcję, która mówi „Resetuj Avatar”., co pozwoli Ci całkowicie przywrócić awatara, zmieniając w ten sposób jego płeć na preferowaną przez Ciebie. Pamiętaj, że aplikacja wyśle ​​Ci okno alertu, aby potwierdzić Twój wybór. Dzięki temu możesz ponownie odtworzyć swoją postać, w tym poprzednie opcje dostosowywania, ale tym razem z odpowiednią płcią, która będzie charakteryzować twoją postać.

jak dostosować mój awatar bitmoji z ekranu telefonu komórkowego lub komputera?

Jak ponownie dostosować funkcje awatara Bitmoji?

Jeśli uważasz, że będzie to bardziej złożone ponownie dostosuj funkcje swojego awatara Podczas resetowania go w ustawieniach konfiguracyjnych Aplikacji informujemy, że tak nie jest. Ponieważ już wiesz, jakie są najlepsze ikony i opcje, które wcześniej działały idealnie, aby dostosować swój awatar.

Pamiętaj, że na platformie Bitmoji można dodać okulary, kolczyki, czapki i akcesoria, które nadaj bohaterom inny akcent co robisz. Nie zapominając o wszystkich opcjach garderoby, które z biegiem czasu będą coraz bardziej spersonalizowane.

dołącz do naszego kanału telegram