Skip to content

Jak zmienić nazwę użytkownika w Minecraft na wszystkich platformach? (Przykład)

4 de luty de 2021

Minecraft to jedna z gier, która pozwala użytkownikom na największe dostosowanie. To dosłownie oni zróbmy wszystko w grze, ale dajesz mu też możliwość całkowitej zmiany pseudonimu. Mając to na uwadze, dzisiaj dowiesz się, jak zmienić nazwę użytkownika w grze Minecraft na wszystkich platformach.

A jeśli coś jest ważne w tytule, to znaczy, że możesz odróżnić się od swoich rówieśników inną nazwą lub znacznikiem. Czemu nikt nie chce być nazywany tak samo jak inni lub skorzystaj z tej samej skórki (dlatego każdy decyduje się zrobić lub stworzyć własną skórkę). Dzięki temu, że Mojangowie są geniuszami, od jakiegoś czasu możesz stworzyć własne imię i umieścić je w grze (w tym sensie możesz nawet nazwać zwierzęta i zwierzaki).

Zmień nazwę użytkownika w grze Minecraft na wszystkich platformach

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, aby odpowiedzieć na wstępne pytanie Jak zmienić nazwę użytkownika w grze Minecraft na wszystkich platformach? ten proces jest całkowicie darmowy. Firma odpowiedzialna za grę nie pobierze od Ciebie żadnych opłat za to, ponieważ każdy gracz ma prawo (możesz nawet kilkakrotnie zmienić nazwę tego samego konta, niezależnie od tego, czy zaktualizowałeś Minecrafta do najnowszej wersji lub mieć jeden. z pierwszego).

Aby to osiągnąć, musisz przejść do strony stworzonej przez firmę specjalnie dla tego procesu, którym jest Konto Mojang (Wystarczy, że umieścisz go w wyszukiwarce, a pojawi się).

Gdy już tam będziesz, zobaczysz prostokątne zielone pole o nazwie „Zarejestruj konto”naciśnij go, jeśli nadal nie masz konta Mojang. Jeśli je masz, kliknij „Zaloguj sie”.

Niezależnie od tego, co zrobisz, zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail i hasła, zrób to. Po wejściu zauważysz, że pojawi się ekran z danymi użytkownika i listą gier, które kupiłeś w Mojang.

W tej sekcji opcja o nazwie „Profil„A pod Twoim imieniem i napisem”Zmiana”Obok niego naciśnij zmianę (to jest link). Spowoduje to przejście do innej strony, na której możesz wpisać nową nazwę użytkownika, zrób to, a następnie naciśnij pomarańczowy przycisk obok niej, aby sprawdzić, czy jest dostępna.

Jeśli można użyć nazwy, strona wyświetli komunikat potwierdzający i poprosi o wprowadzenie hasła w celu potwierdzenia tożsamości, zrób to, a następnie naciśnij „Zmiana”.

Zasady, które należy wziąć pod uwagę przy zmianie nazwy

Z powyższym możesz już zmienić nazwę użytkownika w Minecraft na wszystkich platformach. Zmiana została wprowadzona na Twoim koncie, więc nie ma znaczenia, którą wersję gry posiadasz, będziesz już mieć w niej tę nazwę. Teraz zobaczysz zasady, o których musisz pamiętać przed zmianą pseudonimu. Pierwszą z nich jest to, że nowy pseudonim musi być dostępny.

minecraft na macOS

Minecraft nie zezwala na powtarzanie nazwDlatego jeśli na stronie pojawi się informacja, że ​​nazwa nie jest dostępna, niestety będziesz musiał wybrać inną lub edytować tę, którą chciałeś. Druga zasada jest taka, że ​​będziesz musiał poczekać 30 dni, aby ponownie zmienić nazwę, więc upewnij się, że wszystko działa i nie umieszczaj niczego głupiego.

Zgodnie z zasadą numer trzy możesz dowolnie używać pisowni, umieszczając wielkie i małe litery według własnego uznania. bez ograniczeń, ale nazwa nie może być tak długa i nie może też mieć różnych kolorów (możesz umieścić tylko kolorowe litery na nazwie swojego serwera w grze Minecraft)

Na koniec powinieneś wiedzieć, że w przypadku, gdy twoje konto zostanie zablokowane lub wykluczone z serwera, zmiana nazwy użytkownika nie wpłynie na ten stan, więc nie zostaniesz uratowany przed karą.

I voila, teraz wiesz już wszystko, czego potrzebujesz, aby móc zmienić nazwę użytkownika w Minecrafcie na wszystkich platformach, więc wątpliwości co do tego musiały już zostać rozwiane. Przejdź do swojej gry i zacznij zabawę.

dołącz do naszego kanału telegram