Skip to content

Jak zmienić domyślny język na Twitterze — w prostych krokach

24 de wrzesień de 2021

Odkąd rozpoczął się rozwój sieci społecznościowych, Twitter rośnie w gustach i preferencjach użytkowników. A dziś jest używany w masowy sposób do komunikowania wydarzeń i wydarzeń, które mają miejsce na całym świecie. I choć na pewno z niego korzystasz, nie znasz niektórych jego konfiguracji, więc pokażemy Ci jak zmienić domyślny język Twittera.

Sieć społecznościowa Twitter umożliwia między innymi: pozostań w kontakcie w czasie rzeczywistym i możesz poznać lub zlokalizować lokalizację użytkownika za pośrednictwem jego tweeta. Ale może myślałeś, że nie można zmienić języka, którego obecnie używasz. Bardzo przydatna akcja, jeśli uczysz się innego języka i chcesz używać tej platformy do ćwiczeń.

W tym artykule dowiesz się, jak można zmienić domyślny język Twittera na wszystkich urządzeniach, na których używana jest platforma. Jeśli się uwzględni interfejs aplikacji jest wyświetlany w języku kraju który wybierzesz podczas konfiguracji. Zobaczysz, że wykonanie tej operacji jest bardzo proste, ale w tym celu musisz postępować zgodnie z instrukcjami, które oferujemy poniżej.

Z jakich urządzeń możesz skonfigurować język, w którym pojawia się Twitter?

Twitter jest aplikacją wieloplatformową, dlatego można z niej korzystać z dowolnego urządzenia. Dlatego możesz zmienić dowolny aspekt jego konfiguracji z komputera lub urządzenia mobilnego, czy to Androida czy iOS.

Na twoim komputerze

Do zmień język Twittera z PC konieczne jest wejście na platformę z przeglądarki i wpisanie tego adresu https://www.twitter.com/. Następnie musisz się zalogować, wprowadzając dane wymagane przez platformę. Teraz przejdź do prawego górnego rogu ekranu i tam znajdziesz swoje zdjęcie profilowe, kliknij, aby wyświetlić menu opcji.

Następnym krokiem jest wybranie opcji „Ustawienia i prywatność”. Teraz znajdź i wybierz opcję „Języki”, a zostanie wyświetlone menu ze wszystkimi dostępnymi językami. Znajdź i wybierz jedną z preferencji, po zakończeniu tego kroku kliknij opcję „Zapisz zmiany”. I w ten sposób będziesz łatwo zmienić język Twittera z twojego komputera.

Z telefonem z Androidem

Na urządzeniach z systemem operacyjnym Android bardzo łatwo jest zmienić ustawienia językowe na Twitterze. Aby rozpocząć, musisz rozpocząć sesję na Twitterze z urządzenia mobilnego.

Po wejściu na konto kliknij opcję „Profil i ustawienia”, następnym krokiem będzie kliknięcie zakładki „Konta”. Następnie kliknij opcję „Język”, to działanie wyświetli listę ze wszystkimi dostępnymi językami, wybierz preferowany język, a następnie kliknij przycisk „Zapisz zmiany”.

Twitter sieci komórkowej

Korzystanie z iPhone’a

Na urządzeniach iPhone też jest to bardzo proste zmień ustawienia językowe Twittera. Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest wprowadzenie ustawień telefonu. Stamtąd poszukamy aplikacji Twitter, teraz wejdziemy w ustawienia aplikacji i wybierzemy opcję „Preferowany język”.

Widzimy w tym nowym oknie opcje językowe, które oferuje nam Aplikacja, musimy tylko wybrać preferowany język i voila, zmiana zostanie dokonana automatycznie.

Jakie są kroki, aby ustawić język Twittera?

Do zmień oba ustawienia języka wyświetlania Twoje konto, a także ustawienia języka treści. Konieczne jest przestrzeganie tych instrukcji w zależności od używanego urządzenia, czy to PC, Android czy iOS.

Wyświetlacz

tak wchodzisz na Twittera z komputera osobistego Musisz wykonać następujące czynności, przejdź i kliknij ikonę z trzema poziomymi kropkami. Następnie należy wybrać w menu, które się wyświetli opcję „Ustawienia i prywatność”. Teraz musisz znaleźć i wybrać zakładkę „Wizualizacja ułatwień dostępu i języki”, a następnie kliknąć opcję „Języki”.

Ostatnim krokiem będzie kliknięcie pod „Językiem wyświetlania”, a teraz musisz wybrać język, który chcesz teraz mieć swoje przyciski, nagłówki itp.. Jeśli zostaniesz poproszony o inne informacje, takie jak hasło, aby móc kontynuować zmianę, wprowadź je. Następnie wystarczy kliknąć opcję „Zapisz”.

aplikacje mobilne sieć społecznościowa

W zdarzeniu w którym wejdź na Twittera z urządzenia z Androidem Musisz wykonać następujące kroki, najpierw wprowadź konfigurację swojego telefonu komórkowego. Następnie musisz kliknąć opcję „System” lub, w przeciwnym razie, „Osobisty”. Teraz wybierzesz opcję „Login i język”, a następnie kliknij opcję „Języki”, w następnym oknie klikniesz opcję „Dodaj język”.

Następnym krokiem jest wybranie języka, którego będziesz używać od teraz, a następnie musisz umieścić go na górze listy, w tym celu musisz go przeciągnąć. Aby zakończyć tę procedurę, musisz uruchom ponownie aplikację Twitter.

tak teraz używasz Twittera z urządzenia z systemem iOSMusisz postępować w następujący sposób, na telefonie przejdź do ustawień i wybierz opcję „Ogólne”. Następnie musisz kliknąć „Język i region” i wybrać „Język iPhone’a”. Wybierz język i po zakończeniu tego kroku ponownie wprowadź ustawienia telefonu.

W tej sekcji należy nacisnąć aplikację Twitter i znaleźć pod nią opcję „Preferowany język”, wybrać opcję „Język”. I na koniec musisz wybrać język, którego chcesz używać od teraz w sieci społecznościowej Twitter.

Twoich treści

Do zmienić ustawienia języka treści na swoim koncie na Twitterze a ta sekcja zawiera trendy, tweety i ludzi, musisz wykonać następujące czynności: Oczywiście w zależności od urządzenia, z którego korzystasz, w przypadku korzystania z Twittera na PC przejdź do ikony z trzema punktami. Kliknięcie go spowoduje wyświetlenie menu i wybranie opcji „Ustawienia i prywatność”.

sieci komunikacyjne twitter

Zostaniesz przeniesiony do okna, w którym musisz kliknąć zakładkę „Dostępność, wyświetlanie i języki”. Następnie wybierz „Język”, teraz możesz kliknąć opcje „Języki, które możesz znać” lub włączoneWybierz dodatkowe języki’. Po wybraniu języka musisz kliknąć opcję „Zapisz” i to wszystko.

Jeśli chcesz ustawić język treści na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS Musisz wejść do „Menu nawigacji”. Następnie kliknij opcję „Ustawienia i prywatność”, teraz musisz wybrać opcję „Preferencje treści”. Następnym krokiem jest kliknięcie opcji „Rekomendacje”, a następnie „Języki”, aby zakończyć, musisz wybrać preferowany język.

Jak możesz tłumaczyć z jednego języka na drugi za pomocą prostych kroków na Twitterze?

Platforma Twitter pozwala nam korzystać z różnych narzędzi lub stron internetowych, które są bardzo przydatne i proste w użyciu. tłumaczyć z jednego języka na inny.

Zwykle, gdy otrzymujesz tweeta napisane w innym języku, dostępna jest opcja, która umożliwia wykonanie tłumaczenia. W takim przypadku możesz poszukać przycisku Przetłumacz Tweeta który znajduje się pod tekstem.

Możesz zobaczyć link, który musisz wybrać, a następnie kliknąć tweeta, aby się rozwinął i znalazł się pod oryginalną wiadomością otrzymasz tłumaczenie tweeta. Aktywacja dwuetapowej weryfikacji Twittera jest bardzo prosta.