Skip to content

Jak zduplikować ekran lub udostępnić go z telefonu komórkowego z systemem Android na komputer bez bycia rootem?

31 de sierpień de 2022

Urządzenia mobilne z Androidem są najpopularniejsze na świecie, a prawda jest taka, że ​​stopniowo, gdy rozkładamy jedne z najlepszych samouczków z nimi związanych, odkrywamy, że możemy coraz częściej z nich korzystać.

Z tego powodu w tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy ignorować procedury, która jest zwykle wykonywana na zrootowanych komputerach, ale nauczymy Cię, jak to zrobić, nawet jeśli Twój telefon nie jest. Jest to możliwość podglądu ekranu smartfona z systemem Android na komputerze, aby dostęp do lepszej wizualizacji treścinawet jeśli Twoje urządzenie nie jest zrootowane, jak powiedzieliśmy.

Odkryj ten nowy hack na Androida!

Pierwszą rzeczą, którą musimy o tym powiedzieć, jest to, że niestety dużo łatwiej jest zobaczyć ekran naszego Androida na komputerze, gdy mamy telefon zrootowany, ale wciąż są szanse na osiągnięcie tego, nawet jeśli tak nie jest. Z tego powodu zamierzamy nauczyć Cię nowych technik, które są obecnie stosowane w tym zakresie, sądząc, że jeszcze kilka lat temu wykonanie tego manewru było wprost niemożliwe. Oczywiście musisz wiedzieć, że gdy osiągniesz ten wynik, możesz nie widzieć wszystkich naturalnych kolorów obrazu na swoim komputerze. ekran smartfonaJednocześnie z pozytywnego punktu widzenia wszystko możemy kontrolować w znacznie prostszy sposób.brak udostępniania ekranu głównego Androida

Otóż ​​zacznijmy od elementów, które są w tym przypadku niezbędne, aby móc zobaczyć ekran naszego Androida na komputerze, a przede wszystkim musimy wskazać na takie, jak najnowsza wersja TeamViewer Hosts Beta, nie tracąc też na to widok TeamViewer na PC. Jeśli jesteś ekspertem, musisz wiedzieć, że wystarczy tylko plik wykonywalny, a nie tylko pobranie całego programu, ale teraz zostawimy tę opcję na boku, ponieważ interesuje nas kompletny, możesz zwiększyć jasność ekranu lub powiększ lub zmniejsz rozmiar.

Aby zrozumieć wszystkie szczegóły na ten temat, powinieneś wiedzieć, że przede wszystkim czytając ten samouczek, będziesz mógł zapoznać się z podstawami działania TeamViewer Hosts Beta, a także TeamViewer na komputerach. Idąc krok po kroku dla działania TeamViewer będziesz w stanie to zrozumieć jak wyświetlić ekran Androida bezpośrednio na komputerze PC, z korzyścią dla tych, którzy mają przede wszystkim terminale z bardzo małymi ekranami, 4,5 cala lub mniej, można również powielać aplikacje.

Inne programy do udostępniania ekranu telefonu komórkowego z systemem Android na komputerze PC

Istnieje wiele opcji do osiągnięcia udostępnij ekran mobilny z Androidem na komputerze!następnie wymieniamy je wszystkie, abyś mógł zdecydować, który z nich odpowiada Twoim potrzebom.

  • Lustro mocy: dzięki tej aplikacji możesz wyświetlić ekran telefonu komórkowego na komputerze PCa nie tylko, masz również możliwość robienia zrzutów ekranu lub nagrywania ekranu.
  • reflektor 2: z tym programem też możesz nagrać i zrobić zrzut ekranu, dodając funkcję korzystania z kamery; ta funkcja sprawia, że ​​ten program jest jednym z najczęściej używanych.
  • Wondershare lustro Go: będziesz mógł kontrolować swój telefon za pomocą telefonu komórkowego i klawiatury, a ponadto będziesz cieszyć się grami, które są na twoim urządzeniu; Jedną z funkcji, którą użytkownicy uwielbiają najbardziej, jest to możesz wysyłać SMS-y ze swojego komputera bez problemu.
  • Mobizen: aby z niego korzystać nie trzeba pobierać żadnej aplikacji na telefon, pozwala robić zrzuty ekranu i przesyłać pliki z urządzenia do komputera.
  • Lustro strumienia ekranu: Podobnie jak w programach wymienionych powyżej, masz możliwość robienia zrzutów ekranu i nagrywania ekranu, możesz używaj kamery internetowej do udostępniania filmów Możesz także przesyłać strumieniowo na żywo za pośrednictwem wszystkich sieci społecznościowych, które chcesz.
  • AirDroid: Ta aplikacja umożliwia udostępnianie ekranu telefonu komórkowego, ale za pomocą kabli USB w przypadku, gdy nie masz rootjest jednym z najrzadziej używanych obecnie.

Z każdym z tych programów możesz udostępnij ekran swojego telefonu komórkowego z systemem Android na swoim komputerzeMało tego, jak zauważysz w niektórych z nich, będziesz miał dostęp do specjalnych funkcji swojego telefonu; nie przegap okazji, aby wypróbować je wszystkie i odkryć, który z nich jest najlepszy.

dołącz do naszego kanału telegram