Skip to content

Jak zdobyć wiadro lub szklankę mleka w Minecraft – Get Milk

29 de styczeń de 2021

Ta gra oferuje swoim użytkownikom szeroki świat przygód, który jest nieograniczony i możesz grać lub eksplorować, jak chcesz. Należy zauważyć, że Minecraft ma świetne działanie i różnorodność funkcji które zostały włączone z upływem czasu.

Również ta gra wygląda jak bloki więc po pierwsze możesz pomyśleć, że jest to prosta gra, ale gdy ją wypróbujesz, zostaniesz uwięziony przez jej przygody. Należy również wspomnieć, że ma funkcje, które mogą wydawać się proste, ale lepiej je szczegółowo opisać.

Tak więc jedną z funkcji o wielkim znaczeniu jest umiejętność weź szklankę mleka prosto od krowy w celu wyeliminowania mikstur i uzyskania życia. Musisz zrozumieć, że krowę można doić tyle razy, ile uznasz za konieczne, a następnie wyjaśnimy kroki, które należy wykonać, aby to osiągnąć.

Odkryj, jak zrobić wiadro w grze Minecraft i zdobyć mleko

Na początku musisz znaleźć się w grze Minecraft, aby mieć dostęp do różnorodnych opcji narzędzi. Przede wszystkim musisz wprowadź inwentarz czyli miejsce, w którym znajdziesz różnorodność opcji do wyboru.

Są to narzędzia, w których będziesz musiał znaleźć sztabkę żelaza, a następnie ją wybrać. Należy zauważyć, że aby wykonać kostkę, musisz wybrać trzy sztabki żelaza.

Po ich wybraniu przejdź do Stół rzemieślniczy lub lepiej znany jako stół roboczy, na którym będziesz musiał umieścić trzy wlewki na stole, ale pamiętaj, że należy je umieścić w kształcie litery V.

Będziesz musiał włożyć sztabki do pudełka zawierającego szereg pudełek, w których łatwo będzie zlokalizować wlewki w sposób opisany powyżej.

Więc kiedy je zlokalizujesz, otrzymasz wiadro, a następnie możesz je usunąć, wystarczy przeciągnąć wiadro do obszaru inwentarza, aby później móc zdobyć mleko. Tylko kochanie zlokalizuj krowę i kliknij prawym przyciskiem myszy, lokalizując dowolną część, a wiadro automatycznie napełni się mlekiem.

Należy pamiętać, że mleko jest niezbędne, ponieważ po jego zdobyciu i wypiciu wpływa na ożywienie zawodnika w grze. Na równi mleko służy do leczenia mikstur takich jak Trucizna czy Słabość, jeśli chcesz, możesz też upiec ciasto.

Dodatkowe funkcje kuwety

Dodatkowe funkcje kuwety

Z kolei wiadro może uzyskać inne rodzaje zastosowań np zbieraj lawęMożesz także zbierać wodę, każda pełni inną funkcję.

Należy również wspomnieć, że wiadra, które zdobędziesz w miarę postępów w grze, będą gromadzone w grupie maksymalnie 16 w twoim ekwipunku. Ale pojemniki, które są pełne lub które zawierają jakiś rodzaj różnych substancji, nie będą mogły być postrzegane jako grupa.

Po co to wiadro?

Dodatkowo wiadro służy do oddychać pod wodą Jeśli chcesz, wystarczy jedno kliknięcie, aby umieścić kuwetę nad głową, aby stworzyć kieszeń powietrzną, która pozwoli Ci oddychać.

Z drugiej strony ważne jest, aby wiedzieć, że możesz samodzielnie zdobyć sztabki żelaza, aby móc zdobyć wiadro. Musisz tylko znaleźć żelazo, a następnie możesz je wyciągnąć za pomocą kilofa, może być kamień, diament lub netherite.

Wtedy możesz żeliwny siebie wprowadzając go do pieca w celu pozyskania wlewków, musisz go tylko stopić, aż uzyskasz trzy wlewki. Pamiętaj, że są one niezbędne do stworzenia kostki.

Gdy już zdobędziesz wlewki, możesz je wprowadzić na swój stół roboczy, tak proste jest wykonanie wlewków żelaza. Jak widać, jest to prosta procedura, wystarczy kilka prostych kroków, aby uzyskać wiadro i krowie mleko.

Mamy wreszcie nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię.Czy udało Ci się zdobyć wiadro lub szklankę mleka w grze Minecraft, wykonując te czynności? Zostaw nam swoją odpowiedź w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram