Skip to content

Jak zawsze być oszustem wśród nas na Androidzie lub PC?

29 de czerwiec de 2021

Czy zawsze mogę być oszustem w Wśród nas? Czego potrzebuję, aby zawsze być oszustem w Among Us na PC? Jakie kroki muszę podjąć, aby zawsze być oszustem w grze Among Us na komputery PC?

Jeśli nie wiesz, o co chodzi między nami, jest to gra RPG, w którą można grać z przyjaciółmi lub nieznajomymi, jeśli wejdziesz do publicznego pokoju gier. Będąc grą fabularną, można w nią grać tylko online, więc Jeśli nie masz Internetu, nie będziesz mógł z niego korzystać.

Pobieranie i instalacja u nas jest niezwykle prosta, można ją pobrać za darmo na dowolne urządzenie, czyli zarówno na telefonach komórkowych, jak i na komputerze PC z systemem operacyjnym Windows.

Bycie oszustem w Wśród nas Jest to jedna z najzabawniejszych ról w grze, dlatego dziś w miracomosehace nauczymy Cię, jak zawsze być oszustem w Między nami.

Czy zawsze mogę być oszustem wśród nas?

Granie wśród nas to świetna zabawa, zwłaszcza jeśli korzystasz z Discorda. Jednak najbardziej zabawną częścią grania wśród nas jest bycie oszustem, wielu graczy często się zastanawia, Czy w grze Wśród nas zawsze mogę być oszustem? Czy jest jakaś sztuczka, która mi na to pozwala?

Among Us działa jak RPG z dość prostą grafiką. Ale to nie umniejsza gry. W każdej grze można zostać członkiem załogi i odkryj, kto lub kto jest oszustem. Albo zostań częścią oszustów i sabotuj statek.

Rola lub rola oszusta jest wybierana losowo kiedy rozpoczyna się nową grę, jest bardzo mało prawdopodobne, aby zmusić rolę lub rolę oszusta do pozostania nim na zawsze. Gra ma na celu losowy wybór oszusta, ale nie pozwala na to, aby powtarzał się w więcej niż 3 grach z rzędu.

Nie można więc zawsze zostać oszustem w każdej z gier, chyba że masz wysokie umiejętności obsługi komputera, które pozwalają zhakować interfejs między nami.

Sztuczka, aby zawsze być oszustem wśród nas

Chociaż nie zawsze jest możliwe bycie oszustem w każdej grze Among Us, istnieją pewne sztuczki, dzięki którym zawsze będziesz oszustem w tej zabawnej grze RPG. Które od pandemia zapoczątkowana przez Covid-19 stał się niezwykle popularny.

Pierwszym krokiem do wprowadzenia oszustwa i pozostania oszustem w Among jest wejście do gry. W środku po rozpoczęciu gry, musisz udać się do komputera lub laptopa gry.

Jeśli masz pośród nas po hiszpańsku, będziesz mógł zobaczyć obszar ustawień, danych i właściwości. Jeśli twoja wersja jest w języku angielskim Zobaczysz go jako „Tester zadań 2000”.

W sekcji ustawień znajdziesz różnorodne kostiumy (tylko te, które nie zostały wybrane). Folder oszusta jest na czerwono, wystarczy go kliknąć, aby Among Us powiedział ci, że jesteś oszustem.

Sztuczki, aby zawsze wygrywać jako oszust

Teraz, gdy znasz sposób, aby zawsze być oszustem wśród nas, są za seria trików, które możesz zastosować, aby wygrać i zostań najlepszym Zwodzicielem, niektóre z nich to:

  • Uważaj na kamery. Za każdym razem, gdy wejdziesz do pokoju na platformie gry, możesz sprawdzić, czy ma kamery, w przypadku popełnienia morderstwa członkowie załogi będą mogli to zauważyć.
  • Wysyłaj wiadomości stale. Na każdym spotkaniu awaryjnym z powodu śmierci członka załogi aktywnie wysyłaj wiadomości, aby odwrócić uwagę od podejrzeń.
  • Udawaj, że jesteś nowy. Jednym z najlepszych sposobów na bezpieczną wygraną jest udawanie, że nie wiesz, jak grać lub nie wiesz o grze. W ten sposób członkowie załogi nie będą cię podejrzewać.
  • Ciągle w ruchu. Pozostawanie w jednym miejscu i czekanie, aż ofiary przyjdą do ciebie, jest dość oczywiste i nieskuteczne w wygrywaniu.

Jak być oszustem w Wśród nas?dziewczyna bawiąca się wśród nas, by być oszustem

Do tego jest po prostu Lepiej, abyś był twórcą gry lub, w razie jej braku, pokoju. Wierz lub nie, ale pozwala to na ponowne rozpoczęcie gry, dopóki nie staniesz się oszustem. I chodzi o to, że chociaż jest to remis w ten sposób możesz kontrolować graczy i ich role w grze.

Te gry mogą być prywatne lub publiczne i mają limit od 4 do 1 osób. Choć ta gra powstała w 2018 roku, to dopiero w 2020 roku zaczęła zdobywać popularność na rynku. I choć krążą plotki, że wypuszczą drugą część gry, oszuści zdecydowanie nie znikają, bo stali się ulubieńcami publiczności.

Na PC

Aplikacja Among Us jest dostępna dla różnych systemów operacyjnych zarówno na telefony komórkowe, jak i komputery PC. Co sprawia, że ​​jest to dość przystępna gra i prawda z kilkoma ograniczeniami oprogramowania. Aby być oszustem w tej grze z komputera, wystarczy pobrać ją na nasze urządzenie. Aby to zrobić, wystarczy poszukać linku do pobrania w Google i przystąpić do wykonania procesu.

Wreszcie sam musimy przystąpić do instalacji, wybierając opcję otwartego pliku i postępuj zgodnie z krokami, które zostaną pokazane poniżej. Proces jest dość prosty i zabawny, przydatny do odwrócenia uwagi i dzielenia się z przyjaciółmi. Na koniec wystarczy rozpocząć grę i poczekać na swoją kolej na oszusta lub, jeśli to się nie uda, zastosować sztuczki, aby przyspieszyć.

Na Androidzie

Teraz, jeśli chcesz mieć go na swoim urządzeniu z Androidem musisz tylko uzyskać dostęp do Sklepu Play, wyszukaj grę i przejdź do jej pobrania. Ale możesz to również uzyskać za pośrednictwem APK. Tutaj jest całkowicie darmowy na Androida i iOS. Możesz to również zrobić za pośrednictwem serwera Mediafire lub Mega.

Gdy to zrobisz, przystąpisz do instalacji. Zawsze pamiętaj że ta gra waży około 70 MB, więc konieczne jest posiadanie wystarczającej ilości miejsca do przechowywania. Tutaj możesz wybrać preferowany język, a także zdecydować się na bycie oszustem w sposób bardziej ciągły.

Jak mogę zwiększyć prawdopodobieństwo bycia oszustem w Wśród nas?

Jedną ze sztuczek zwiększających prawdopodobieństwo bycia oszustem jest w momencie rozpoczęcia gry, wybierz tryb wolny. Następnie wybieramy opcję The Skeld. Po uruchomieniu tego trybu gry kierujesz go do komputera, który zazwyczaj nie znajduje się na zwykłej mapie. To jest na jednym ze stołów, tuż przy krawędzi po lewej stronie ekranu.

Tam idziesz do wybierz opcję Custome i zostanie wyświetlona seria dostępnych folderów. Wystarczy kliknąć ten, który mówi Be_Impostor.exe. Automatycznie zostaniesz oszustem, a następnie musisz wyjść z gry, aby oszust mógł dalej działać i wejść w tryb online.

Zawsze wygrywaj z oszustem w Wśród nas

Jedną z najbardziej przydatnych strategii jest sprzymierz się ze swoim partnerem, szukaj go i poznaj go. Spróbuj zmienić kurs, inny niż grupa i najprawdopodobniej tam na tej trasie znajdziesz swojego partnera. Poza tym ciągle udawaj, że wykonujesz zadania, to cię zakamufluje i pomoże ci częściej wygrywać.

Zawsze staraj się przekonać resztę graczy, aby nigdy nie myśleli, że naprawdę jesteś oszustem.