Skip to content

Jak zapłacić lub wysłać pieniądze przez WhatsApp do znajomego – system płatności WhatsApp

30 de styczeń de 2021

WhatsApp to ogólnoświatowa platforma czatu, na której możesz wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe i multimedialne. Ta aplikacja jest podobna do innych istniejących programów do przesyłania wiadomości, ale ta jest przeznaczona dla urządzeń mobilnych; Dostępna jest również internetowa aplikacja WhatsApp dla komputerów.

Należy również zauważyć, że ta aplikacja nadal jest innowacyjna, właśnie uruchomiła system płatności w aplikacji. W nim możesz wysyłać pieniądze i robić zakupy bez bezpiecznego opuszczania czatu.

Chociaż ta aplikacja obecnie, Jest dostępny w BrazyliiOczekuje się, że stopniowo jego boom będzie się rozprzestrzeniał na całym świecie. Płatności za pośrednictwem WhatsApp już działają, jak ogłosili w oficjalnym oświadczeniu za pośrednictwem wiadomości.

WhatsApp uruchamia system płatności w aplikacji

Usługa WhatsApp Pay to dostępne dla użytkowników indywidualnych i małych firm. Jest to bardzo ważna cecha aplikacji i najbardziej oczekiwana. Ponieważ miliony użytkowników na całym świecie mają ten komunikat.

Początkowo test tej aplikacji był przeprowadzany w Indiach, a obecnie pracuje w Brazylii. Oczekuje się, że ta aplikacja będzie nadal rozpowszechniać tę ważną funkcję w innych krajach.

WhatsApp zapewnia bezpieczeństwo swoim użytkownikom wysyłać pieniądze do swoich kontaktówRównież, zakupy bez wychodzenia z czatu. Następnie wyjaśnimy, jak działa ta aplikacja:

Jak działa WhatsApp Pay?

Aby wysyłać lub odbierać pieniądze przez WhatsApp, musisz wpisać oprawa aplikacji i przejdź do sekcja płatności. W tej sekcji musisz zaakceptować warunki usługi, aby z niej korzystać, a następnie zweryfikować swój numer telefonu. Jeśli chcesz, możesz zażądać raportu ze swojego konta.

Z kolei należy się zweryfikuj numer telefonu komórkowego w banku, w ten sposób WhatsApp będzie mógł je powiązać. Dodatkowo aplikacja wyświetla listę banków, z których należy wybrać, z którym bankiem posiadasz rachunek lub rachunki, z którymi chcesz się połączyć.

Tak więc pozostaje wybierz kontakt Aby przeprowadzić transakcje, należy również zauważyć, że płatności WhatsApp są chronione przez systemy bezpieczeństwa, które gwarantują przelewy i transakcje zakupu.

Płatności cyfrowe przez Facebook wymagają specjalnego kodu PIN do weryfikacji operacji lub można to zrobić za pomocą odcisku palca.

Należy zauważyć, że WhatsApp Pay działa łatwo i mogą być używane bezpłatnie dla użytkowników indywidualnych. Chociaż firmy muszą uiścić niewielką opłatę lub kwotę, aby mieć tę aplikację.

WhatsApp Pay

Płatność WhatsApp Pay

Ta aplikacja działa również dzięki Markowi Zuckerbergowi, właścicielowi Facebooka i WhatsApp, od tego czasu działa dzięki Facebook Pay. Celem aplikacji jest to, że wszystkie osoby i firmy mogą korzystać z tej samej karty aplikacji Facebook.

Ta funkcja jest zintegrowana z aplikacją WhatsApp, którą większość ludzi pobrała na swoje urządzenie mobilne. Jak dotąd usługa Jest kompatybilny z kartami kredytowymi i debetowymi Visa i Mastercard.

Dzięki WhatsApp Pay możesz przesyłać pieniądze swoim kontaktom, rodzinie, przyjaciołom lub płacić w sklepach niezależnie od czasu i miejsca, w którym się znajdujesz. Ta aplikacja oznacza gigantyczny etap w gospodarce cyfrowej.

Dzięki tej innowacji możesz płacić w sklepach z telefonu komórkowego i co jeszcze ciekawsze z WhatsApp. Integruje czytnik kodów QR, który umożliwia każdemu zeskanowanie Twojego kodu i przesłanie pieniędzy. Jeśli nie wiesz, jak skanować kody QR, pokażemy Ci, jak to zrobić.

Krótko mówiąc, Mark Zuckerberg uważa, że ​​WhatsApp Pay „Sprawia, że ​​wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy jest tak proste, jak udostępnianie zdjęć”. Ta funkcja jest obecnie dobrą opcją ze względu na ewolucję ery cyfrowej. Z kolei ta aplikacja będzie stopniowo docierała do wszystkich użytkowników.

W ten sposób nie ma wątpliwości, że ewolucja WhatsApp rośnie za każdym razem, zapewniając doskonałą obsługę swoim użytkownikom. Dlatego jest to obecnie jedna z najpopularniejszych i najczęściej używanych platform.

dołącz do naszego kanału telegram