Skip to content

Jak założyć konto w Milanuncios, aby publikować darmowe ogłoszenia? – Przewodnik krok po kroku

28 de luty de 2021

Świat zakupów i sprzedaży różnych artykuły Zmieniło się to wraz z pojawieniem się internetu. Z punktu widzenia wygody i szybkości dokonywania zakupów zrobiono naprawdę duży krok.

Tam jest dużo witryn Sieć Dzięki niemu możesz dokonywać wszelkiego rodzaju zakupów, a nawet produkty, które kupiłeś, dotrą do domu w ciągu kilku dni, jak ma to miejsce w przypadku Amazon, a nawet platformy Wallapop, ale w rzeczywistości jest o wiele więcej witryn. To bardzo pomaga, jeśli jesteś trochę leniwy, aby iść do konkretnego sklepu, aby kupić produkt lub musisz kupić coś, czego nie możesz znaleźć w pobliżu.

Ponadto wiele procesów związanych z korzystaniem z witryny sprzedaży i zakupów jest niezwykle prostych. Nie wspominając już o tym, jak to jest móc sprzedać przedmiot na jednej z tych stron.

Z domu, na komputerze lub w aplikacji internetowej masz taką możliwość napisz, załaduj zdjęcia produktu, zrób opis i pozwól każdej zainteresowanej stronie przyjechać z dowolnej części kraju, a nawet świata, jeśli jest zainteresowana danym produktem. Co pomoże Ci zarabiać pieniądze na swojej stronie internetowej lub blogu.

A kiedy mówimy o zakupach i sprzedaży w Hiszpanii, wielu będzie o tym mówić Milanuncios. Jest to witryna przeznaczona do tworzenia ogłoszeń o zakupach dla różnych użytkowników w Hiszpanii.

Jest często używany ze względu na łatwość korzystania z portalu internetowego i szybkość, z jaką można uzyskać produkt bez pośrednictwa. Zasadniczo widzisz reklamę z rozszerzeniem produkt do sprzedaży, kontaktujemy się ze sprzedawcą i wszystko jest z nim ustalane. Jeśli więc jesteś zainteresowany założeniem tam konta, zobacz poniżej, co musisz wiedzieć.

Otwarcie konta w Milanuncios

Otwarcie konta w witryna handlowa a sprzedaż może być nieco denerwująca. Może nie jest to trudne, ale trochę denerwujące, gdy trzeba wypełnić kilka formularzy i móc przeprowadzić proces tak szybko, jak to możliwe, aby konto było aktywne. Jednak w Milanuncios tak nie jest.

W rzeczywistości, konto nie jest wymagane aby móc opublikować swój produkt na swojej stronie internetowej. Nie ma nawet konta do zakupu produktu, ponieważ strona nie działa jako pośrednik w kupnie lub sprzedaży.

Zasadniczo dokonuje przejrzystej transakcji, umożliwiając bezpośrednią rozmowę kupującego i sprzedającego.

napisz komputer biurowy

Umieszczenie reklamy w Milanuncios

Jak wiesz, nie potrzebujesz konta, aby móc publikować produkty zakupowe na Milanuncios. Wystarczy zdjęcia produktu i informacje o nim. Teraz wystarczy wykonać następujące kroki, aby przeprowadzić proces:

  • Najpierw musisz wejść na oficjalną stronę Milanuncios.
  • Kiedy jesteś na stronie głównej, zobaczysz kilka opcji na ekranie. Jednak idź i kliknij „Opublikuj ogłoszenie”.
  • Od tego momentu proces jest dość prosty. Musisz wybrać rodzaj artykułu, który chcesz opublikować. Musisz również określić, czy sprzedajesz produkt lub jeśli chcesz go szczególnie kupić.
  • O tym samym produkcie podaj wszystkie szczegóły. Cena, opis i nazwa między innymi.
  • Będziesz musiał również przesłać zdjęcia. Pamiętaj, że im więcej zdjęć tym lepiej, abyś mógł lepiej przyciągnąć kupującego.
  • Po zakończeniu reklamy wprowadź swoje dane kontaktowe tak, jak widzisz je lepiej; Milanuncios wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z instrukcjami, w których dowiesz się, jak to zrobić zarządzać Twoja reklama. Musiałbyś tylko czekać na kogoś zainteresowanego zakupem.