Skip to content

Jak założyć konto na portalu społecznościowym Myspace w języku hiszpańskim? – Łatwo i szybko (przykład)

28 de luty de 2021

Jeśli ostatnio myślałeś o otwarciu konta w sieci społecznościowej, zalecamy zajrzenie do Myspace. Dlatego w tym nowym poście nauczysz się krok po kroku jak założyć konto w serwisie społecznościowym Myspace po hiszpańsku. Możesz nawet bezpłatnie reklamować się w sieciach społecznościowych, w tym w Myspace.

Jeśli chodzi o swoją historię, Myspace był szeroko używany w połowie 2006 roku, ale w kolejnych latach przegrał walkę z Facebookiem i dlatego wyszedł na dalszy plan. Niemniej jednak, Myspace jest nadal aktywny do dziś i każdego dnia oferuje nowe narzędzia, dzięki którym użytkownicy są zainteresowani.

Dlatego zalecamy przyjrzenie się wspaniałej sieci społecznościowej, która z pewnością zapewni Ci rozrywkę przez długi czas.

Kroki, aby utworzyć konto Myspace z komputera

W przypadku, gdy czujesz się bardziej komfortowo przy komputerze, nie martw się, ponieważ później zajmiemy się wyjaśnieniem wszystkiego, co musisz zrobić, aby móc utwórz konto Myspace na swoim komputerze. Przed wyjaśnieniem, jak założyć konto, udzielamy porady lub zalecenia, które mają na celu ochronę Twojej sieci społecznościowej w jak największym stopniu, aby uniknąć włamań.

Teraz musisz po prostu wykonać następujące kroki co do litery, aby nie mieć żadnych niedogodności.

 • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest otwarcie preferowanej przeglądarki (może to być Mozilla, Chrome lub Bing) i przejście do oficjalnej strony Myspace.
 • Następnie musisz kliknąć opcję «Zapisać się»Znalezione w menu po lewej stronie ekranu.
 • Następnie pojawi się wyskakujące okienko, w którym możesz wybrać konto na Twitterze, Facebooku lub koncie e-mail, aby dołączyć do Myspace. Przejdź dalej, aby wybrać opcję e-mail.
 • Teraz musisz wypełnić formularz, podając swoje imię i nazwisko, płeć, adres e-mail, datę urodzenia i nazwę użytkownika. Po zakończeniu zaznacz pole „Nie jestem robotem”, które jest w zasadzie zwykłą captcha.
 • Aby kontynuować proces, musisz kliknąć opcję «Utwórz konto«
 • Na koniec Myspace wyśle ​​wiadomość e-mail na podany wcześniej adres e-mail zweryfikować Twoją tożsamość. Następnie przejdź do swojej skrzynki odbiorczej i otwórz wiadomość e-mail wysłaną przez Myspace, zawierającą łącze, które musisz wybrać, aby pomyślnie zweryfikować swoje konto.

Uwaga: Jeśli Twoje dziecko jest niepełnoletnie i zamierza otworzyć je w sieci społecznościowej, zachęcamy do poprawy bezpieczeństwa w sieciach społecznościowych, z których korzystasz, w ten sposób będziesz chroniony.

Instrukcja rejestracji konta ze smartfona

Następnie w tej nowej sekcji omówimy szczegółowo wszystkie kroki, które należy wykonać zarejestruj się na Myspace w zaciszu swojego telefonu komórkowego. Jak zobaczysz później, ten proces jest dokładnie taki sam, jeśli robisz to ze smartfona z Androidem lub iOS.

 • Aby rozpocząć, otwórz przeglądarkę mobilną z systemem Android lub iOS i wpisz adres URL strony głównej Myspace.
 • Teraz, po wejściu na tę stronę, musisz kliknąć trzy poziome linie, które znajdują się w lewej górnej części ekranu.
 • Następnie wybierz opcję, która mówi «Dołącz do Myspace«

za pomocą aplikacji myspace na Androida

 • Wtedy zobaczymy opcję rejestracji za pomocą konta na Facebooku, Twitterze lub adresu e-mail. Kliknij ikonę e-mail, aby kontynuować.
 • Następnie pojawi się nowe okno z szeregiem pól, w których należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, hasło składające się z co najmniej 6 znaków, płeć, datę urodzenia i oczywiście nazwę użytkownika.
 • Następnie zaznacz pole „Warunki Umowy” i kliknij przycisk „Utwórz konto«
 • Aby zakończyć, musisz przejść do swojej skrzynki odbiorczej i otworzyć wiadomość e-mail, która została wysłana przez zespół Myspace. Ta wiadomość e-mail zawiera łącze, które należy otworzyć, aby zakończyć proces weryfikacji konta, co jest procesem rutynowym.
 • W ten sposób już możesz bez problemów korzystać ze swojego konta Myspace aby cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje nam ta sieć społecznościowa.

Z przyjemnością dowiesz się, że możesz połączyć inne sieci, takie jak Myspace, ze swoim profilem na Facebooku. Jeśli spodobały Ci się informacje opublikowane w tym poście, nie zapomnij podzielić się nimi ze wszystkimi znajomymi za pośrednictwem sieci społecznościowych.