Skip to content

Jak zalogować się do YouTube przy użyciu poczty Google Mail lub bez niej? (Przykład)

28 de luty de 2021

YouTube jest jednym z platformy społecznościowe Najważniejsze dzisiaj, w związku z tym, jeśli chcesz wiedzieć, jak zalogować się do YouTube z moim kontem Google lub bez niego? powinieneś przeczytać poniższe informacje.

Z pewnością logując się do platformy masz dostęp do różnych ustawień, takich jak zmiana języka YouTube i wielu innych związanych konkretnie z Twoim kontem, dlatego konieczne jest, abyś wiedział, jak przeprowadzić ten proces.

Masz wątpliwości w związku przy logowaniu się w YouTube, nie martw się, prawda jest taka, że ​​jest to bardzo łatwe. W poniższym artykule postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości związane z tą podstawową procedurą w odniesieniu do tej popularnej platformy.

Jak zalogować się do YouTube przy użyciu adresu e-mail Google lub bez niego?

Istnieje kilka sposobów logowania, ale najpierw musisz wziąć pod uwagę platformę, z której się uruchomi., Ponieważ istnieją niewielkie różnice w stosunku do początku sesja w systemie Windows i z platform takich jak Android.

Zaloguj się do YouTube za pomocą systemu Windows

Proces dla zaloguj się na platformę Windows, To dość proste, w każdym razie, jeśli masz co do tego wątpliwości, zalecamy zapoznanie się z poniższymi informacjami, w których krok po kroku skomentujemy procedurę:

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na oficjalną stronę platformy, możesz to zrobić za pomocą poniższego linku Youtube – Oficjalna strona.
  2. Tam zostaną wyświetlone wszystkie filmy, które możesz odtworzyć, w każdym razie opcja, która nas tym razem interesuje, znajduje się u góry i po prawej stronie ekranu, z nazwą „Mieć dostęp”, wystarczy tam nacisnąć.
  3. Po wykonaniu powyższego na ekranie zostanie wyświetlony formularz logowania, w którym możesz podać dwie metody wejścia na platformę, jedną za pomocą adresu e-mail, a drugą za pomocą telefonu. Napisz ten, który najbardziej Ci odpowiada i naciśnij „Kolejny”.
  4. Na następnym ekranie musisz podać hasło, za pomocą którego zarejestrowałeś się na platformie YouTube. Po podaniu hasła kliknij przycisk „Dalej”.
  5. Po powyższym procesie pomyślnie się zalogujesz na platformie YouTube.

Po zakończeniu poprzedniego procesu będziesz mógł poprawnie przesyłać filmy do YouTube i wykonywać wszystkie czynności związane z Twoim kontem na platformie.

Jak wygląda proces logowania się do YouTube za pomocą Androida?

W przypadku Androida proces wygląda nieco inaczej, ponieważ domyślna aplikacja YouTube jest zainstalowany w systemie. Przy prawidłowym korzystaniu z aplikacji będziesz musiał ją aktualizować tylko w zdecydowanej większości przypadków.

Podobnie, nie ma potrzeby logowania, ponieważ aplikacja wykrywa konto Google na urządzeniu z systemem Android. W każdym razie możesz zalogować się na inne konto, dostęp do opcji konfiguracyjnych jest również możliwy, w każdym przypadku konieczne jest posiadanie konta Google do tego procesu.

Tak czy inaczej, przypisanie konta będzie konieczne, jeśli chcesz nagrywać filmy za pomocą telefonu komórkowego i przesyłać je do YouTube. W rzeczywistości bycie na koncie jest niezbędne w przypadku wielu operacji, o których wspomnieliśmy wcześniej.

Sesja Gmaila

Czy możesz zalogować się bez adresu e-mail Google?

Prawdopodobnie zastanawiałeś się kiedyś, czy możesz zalogować się do YouTube bez konieczności posiadania konta Google. Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie nie możesz zalogować się na swoje konto YouTube, jeśli nie masz konta Google.

Należy pamiętać, że kilka lat temu platforma YouTube stała się własnością firmy Google, dlatego konta stały się własnością połączyć z kontami Gmail. Google zawsze stara się integrować wszystkie swoje usługi w jak najwygodniejszy sposób, z tego powodu możesz zalogować się do YouTube tylko za pomocą swojego konta Google.

W każdym razie, jak widziałeś wcześniej, możesz również użyć swojego numeru telefonu, ale ponownie zwracamy uwagę, że będzie to numer telefonu powiązany z Twoim kontem Google.