Skip to content

Jak zalogować się do Instagrama, jeśli zapomniałem hasła?

28 de luty de 2021

Instagram to jedna z najlepszych sieci społecznościowych w ostatnim czasie. Wielu użytkowników ufa swoim przestrzeniom, że mogą publikować i wyświetlać swoje zdjęcia zrobione telefonem lub aparatem, a także publikować historie i inne treści. Jednak coś, co może się przytrafić dużej liczbie użytkowników, to utrata lub zapomnienie hasła, co zwykle oznacza wielką tragedię.

W tym poście nauczymy Cię różnych sztuczek, dzięki którym możesz odzyskać hasło, a tym samym odzyskać dostęp do sieci społecznościowej Instagram.

Jeśli zapomniałeś hasła, nie masz się czym martwić, ponieważ Instagram daje Ci taką możliwość Odzyskaj swoje hasło rachunek, za pomocą wiadomości e-mail, na którą zostanie wysłany kod lub specjalny link, za pomocą którego możesz zmienić hasło na nowe.

Odzyskiwanie hasła ze strony Instagram

Jeśli chcesz zmienić swoje hasło do Instagrama z Strona internetowaMusisz tylko wykonać kilka prostych kroków.

Aby rozpocząć, musisz wejść na oficjalną stronę i zlokalizować na dole, na którym dokonujesz wpłaty, tuż poniżej zobaczysz opcję „Zapomniałeś hasła?” Gdy go znajdziesz, naciśnij go i przekieruje Cię do specjalnego formularza, w którym znajdziesz różne instrukcje, abyś mógł się zalogować.

W tym formularzu kroki są proste, na początek musisz wprowadzić różne dane osobowe, które sam wprowadziłeś w momencie rekord twojego strona, podobnie jak Twój adres e-mail i nazwa użytkownika, do którego należy Twoje konto.

Następnie zaznacz pole wskazujące, że nie jesteś robotem, a następnie kliknij przycisk „Zmień hasło”. Po wykonaniu tych czynności, jakie będą kolejne kroki, zostaną wysłane na Twój adres e-mail, abyś mógł uzyskać dostęp do swojego konta w normalny sposób.

Odzyskiwanie hasła z aplikacji mobilnej Instagram

Jeśli jesteś objęty zakresem stosowania Instagram, proces jest dość podobny do tego, który opisaliśmy powyżej, jednak tam będziesz miał większe szanse na pomyślne odzyskanie danych i dostęp za ich pomocą do konta.

W aplikacji będziesz mógł zobaczyć różne metody, które wyjaśnimy poniżej.

Za pośrednictwem Twojego e-maila

Po otwarciu pliku zakładka odzyskiwania Dla Twojego konta pozostanie tylko wybór metody, za pomocą której chcesz je odzyskać. W takim przypadku jako metodę odzyskiwania wybierzesz swój adres e-mail.

Aby to zrobić, musisz podać swoją nazwę użytkownika lub, w przypadku braku tego, swoje konto e-mail, które również musi być wcześniej powiązane z kontem na Instagramie, które chcesz odzyskać. Po wejściu do niego wystarczy nacisnąć strzałkę znajdującą się na górnym pasku.

W ten sposób zostanie wysłana wiadomość e-mail z następującymi krokami w celu odzyskania konta, a wszystko będzie skuteczne, gdy tylko to zrobisz.

instagram fioletowy telefon komórkowy

SMS-em

Jeśli temat wiadomości e-mail stał się dla Ciebie skomplikowany, możesz również odzyskać konto za pośrednictwem pliku SMSJednak w tym miejscu musimy być bardzo ostrożni, bo nie byle jaka liczba zostanie wpuszczona przez system Instagram, tylko ta, która jest połączona może być wpisana w polu Platforma.

Po wybraniu tej opcji pozostanie tylko fakt, że wpiszesz numer telefonu, który został powiązany z kontem, a następnie wciśnij przycisk do zaakceptowania, aby po kilku minutach można było zobaczyć, jak jest wysyłany na Twój telefon mobile szereg opcji, które dadzą Ci pozostałe dane, aby móc pomyślnie wejść na konto.

dołącz do naszego kanału telegram