Skip to content

Jak zainstalować Pokémon Go na dowolnym systemie Android lub iOS bez rootowania i problemów?

19 de luty de 2022

Po oficjalnym wydaniu gry Pokemon idziewielu użytkowników z urządzeniami poniżej Android 4.4 nie mógł zagrać w tę niesamowitą grę.

Istnieje jednak wiele sposobów, aby: Ściągnij i zainstaluj Pokémon Go na dowolnym systemie AndroidMożliwe jest nawet zmodyfikowanie aplikacji w celu jej optymalizacji, a także bezproblemowe zainstalowanie i granie dzięki aplikacji o nazwie Edytor APK.

To bardzo skuteczne rozwiązanie dla użytkowników, u których w Sklepie Play pojawia się komunikat: że twój urządzenie nie jest kompatybilne z Pokémon Go.

Może to wynikać z kilku czynników, ale głównie z powodu wersja zainstalowany z Android na urządzeniu lub po prostu urządzenie nie posiada czujników wymagane dla Pokémon Go.

Ale to rzecz oczywista, bo bez sensorów gra byłaby zupełnie niemożliwa, bo tła będzie można zobaczyć tylko za pomocą aparatu. Nie ma to jednak znaczenia, tutaj zajmiemy się kwestią jak zainstaluj Pokém on Go na dowolnym Androidzie.

Zainstaluj Pokémon Go na dowolnym systemie Android

Od czego musimy zacząć? Cóż, pierwszą rzeczą jest pobranie aplikacji APK Editor na telefon komórkowy. Jest jednak prawdopodobne, że gdy to zrobimy i spróbujemy z niego skorzystać, pojawi się komunikat wskazujący „Ta funkcja jest niedostępna w wersji darmowej”, bez problemu możesz pobrać wersję Pro.

Następną rzeczą, którą należy mieć pod ręką, jest najnowsza wersja pokemon goaby aplikacja nie prosiła o aktualizację po jej zainstalowaniu, ponieważ istnieje kilka nieaktualnych wersji.

Gdy masz wszystko pod ręką, zarówno aplikacja Edytor APK jak APK Pokemon idziemusisz zmodyfikować aplikację, aby była zgodna z twoją wersją Android. Bądź bardzo ostrożny, nie powinieneś jeszcze instalować aplikacji, konieczne jest najpierw zmodyfikowanie APK, a następnie zainstalowanie go.

najnowsza wersja pokemon go

Jak zmodyfikować APK Pokémon Go dla dowolnego Androida?

1.- Najpierw musisz otworzyć aplikację Edytor APK.

2.- Następnie wybierz opcję Wybierz plik APK.

3.- Teraz musisz wybrać pobrany plik APK Pokémon Go.

4.- Po wybraniu APK pojawi się prośba o wybranie jednej z 3 opcji (pełna edycja, zastąpienie plików i szybka edycja). Musisz wybrać pełną edycję.

5.- Teraz okno z kodami programowania zostanie wyświetlone automatycznie, musisz wybrać, gdzie jest napisane Manifest.

6.- Następnym krokiem jest zmiana początkowej wersji, aby Pokémon Go jest kompatybilny z każdą wersją Androida. W tym celu należy wyszukać w kodzie wiersz , a następnie kliknąć .

Te liczby pozwalają aplikacji na kompatybilność z wersjami Androida, czyli początkowa wersja Pokémon Go, która miałaby 19, nie kompatybilny z Androidem 4.4 i nowszymi do wersji 23 co odpowiada Androidowi 6.0. To, co powinieneś zrobić, jest bardzo proste, zamień wartości na wersję Androida, którą masz.

W tym celu należy wiedzieć, jaka wersja jest zainstalowana na Twoim urządzeniu i zmienić wersję Androida na wartości SDK.

wersje Androida i wartości SDK

Na przykład w tabeli aplikacji w SDK wskazuje, że dla wersji 4.0 wartość wynosi 16, więc konieczne jest wskazanie, że aplikacja jest kompatybilna od wersji 16 do 16, co odpowiada Androidowi 4.0. Po wykonaniu tej procedury należy kliknąć Zapisz, a następnie możesz zainstalować APK.

Ta metoda jest bardzo skuteczna i pozwoli Ci zainstaluj pokemona go na dowolnym Androidzie, nawet we wczesnych wersjach systemu operacyjnego. Pamiętaj jednak, że na wydajność komputera może mieć wpływ niewielka ilość pamięci RAM.

Dlaczego mam problemy z instalacją Pokemon Go?

To globalne zjawisko niszczy procent pobrań i instalacji na telefonach komórkowych. Gra ma miliony graczy na całym świecie, ale wciąż są ludzie, którzy mają problemy z instalacją pokemon go.

Problemy z instalacją mogą być spowodowane bardzo różnymi czynnikami, przeanalizujemy najczęstsze awarie w nadziei, że może to pomóc i wkrótce możesz zacząć grać w modną grę wideo.

problemy z instalacją pokemon go

Problemy z instalacją Pokémon Go z APK

Jeśli masz smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android, możesz pobierz Pokemon Go za pośrednictwem pliku APK. Zanim nic nie przypomina nam, że pliki APK są idealnym miejscem do ukrycia złośliwego oprogramowania, które infekuje Twój telefon, więc jeśli zamierzasz pobrać APK Pokémon Go lub jakąkolwiek inną grę lub aplikację, zawsze rób to z zaufanej strony.

Po tym małym wyjaśnieniu przejdźmy do ważnego tematu. Jeśli pobrałeś pakiet APK i masz problemy z jego instalacją, pamiętaj o tym Musisz aktywować opcję „Nieznane źródła” na Twoim telefonie.

Jeśli zainstalowałeś aplikację bez żadnego widocznego problemu, a następnie pojawił się komunikat „aplikacja nie jest zainstalowana” to moze byc to masz już zainstalowaną grę na swoim urządzeniu.

W takim przypadku musisz znajdź aplikację, usuń ją i ponownie zainstaluj grę. Powinno działać normalnie.

W niektórych zrootowanych telefonach komórkowych instalacja może powodować problemy. W takich przypadkach rozwiązaniem jest odwołanie się do: zainstaluj Pokémon Go z konsoli poleceń.

Problemy w sklepie Google Play

Jeśli jesteś w Hiszpanii, możesz Pobierz Pokémon Go na Androida z Google Play Store. Jeśli w momencie, gdy zainstalowałeś APK, a teraz chcesz pobrać oficjalną aplikację, może to sprawić pewien problem.

W takich przypadkach rozwiązanie jest tak proste, jak usuń aplikację pokemon go, Pobierz go ze sklepu Google Play i zainstaluj. Po zalogowaniu zrób to ponownie za pomocą konta, na którym grałeś, a gra zostanie wznowiona od miejsca, w którym została przerwana.

aplikacja pokemon go

problemy z telefonem

Czasami problemy z instalacją Pokémon Go są bezpośrednio związane z naszym telefonem.

Aby pobrać, zainstalować i grać w Pokémon Go, musisz mieć urządzenie z iOS lub Android 4.4 lub nowszy system operacyjny; połączenie internetowe i GPS.

Niektórzy użytkownicy zgłosili, że Pokémon Go daje problemy w telefonach komórkowych i tabletach z procesorami Intel. Chociaż pojawiają się już prośby o rozwiązanie tego problemu ze zgodnością, prawda jest taka, że ​​Intel planuje zniknąć z sektora telefonów komórkowych, więc nie wydaje się realne, by przeznaczył zasoby na ten problem.

Widziałeś już, że rozwiązywanie problemów podczas instalacji Pokémon Go nie jest zbyt skomplikowane. Jeśli wszystko jest w porządku, a gra nadal nie działa, najprawdopodobniej czy to niestety? Twoje urządzenie nie jest kompatybilne z tą grą.

Chcielibyśmy poznać Twoje doświadczenie, czy sprawiało Ci to jakiś problem podczas instalacji Pokémon Go? Jak to rozwiązałeś?

dołącz do naszego kanału telegram