Skip to content

Jak zainstalować mody w grze Minecraft na komputerach z systemem Windows 10, komputerach Mac, urządzeniach z systemem Android i telefonie iPhone (przykład)

29 de styczeń de 2021

Mineraft to niewątpliwie jedna z najczęściej granych gier na świecie. On wieloplatformowy Charakteryzuje się grą z otwartym światem, w której będziesz potrzebować map i możesz przetrwać, zbierając rzeczy z natury i tworząc narzędzia do przetrwania.

Oprócz wszystkiego, co można zrobić w grze Minecraft i różnych trybów gry, które oferuje, tytuł oferuje również dodatkowe mody, które można zainstalować jeszcze bardziej zwiększyć wrażenia gry.

Jednak jest wielu graczy w Minecrafta, którzy nie wiedzą, jak to zrobić zainstaluj te mody. Z tego powodu w poniższym artykule wyjaśnimy, jak zainstalować wszystkie mody w grze Minecraft na PC Windows 10, MAC, Android i iPhone.

Jak zdobyć mody w nowych wersjach?

Wielu użytkowników twierdzi, że w obecnych wersjach gry zdobycie i zainstalowanie modów jest trudniejsze niż w poprzednich wersjach. Mimo to możliwość ich zainstalowania nie jest aż tak skomplikowana.

Istnieje wiele stron, na których można pobrać i pobrać wybrane mody. Wśród najbardziej znanych stron, jakie możemy znaleźć Kuźnia i Minecrafting. Musisz tylko wejść na te strony i umieścić wersję swojej gry w wyszukiwarce, a zobaczysz wszystkie dostępne mody.

Jak pobrać mod do gry Minecraft?

Pobierz mody za pomocą Minecrafteo

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest uzyskać dostęp do strony głównej i na pierwszy rzut oka możesz zobaczyć wszystkie mody dostępne dla różnych wersji.

Gdy zdobędziesz mod, który przykuwa Twoją uwagę, musisz go kliknąć, a otworzy się nowa karta. W nim musisz zejść do końca, a na tej samej stronie zobaczysz samouczek, jak zainstalować ten mod.

Możesz również pobrać plik wymagania że komputer lub telefon komórkowy musi go pobrać i procedurę krok po kroku. Strona jest naprawdę bardzo intuicyjna i wyjaśnia w bardzo prosty sposób, aby każdy mógł to zrobić.

Wreszcie będziesz musiał wybierz mod, zobaczysz, że zostanie on podświetlony na czerwono po ustawieniu się na nim, klikniesz i rozpocznie się automatyczne pobieranie.

Pobierz mody za pomocą Forge

Ta strona jest również bardzo przydatna, ponieważ umożliwia pobieranie wszelkiego rodzaju mody co najmniej jednej wersji gry Minecraft. Po wejściu na stronę zobaczysz dwa pola i musisz kliknąć zalecaną opcję pobrania.

Po kliknięciu otworzy się nowa karta i będziesz musiał poczekać 5 sekund pominąć reklamy. Po 5 sekundach zobaczysz, jak automatycznie pobierze się Kuźnia.

Bardzo ważny krok, aby móc graj w Mody w Forge polega na tym, że musisz otworzyć Minecrafta i wybrać żądaną wersję, a następnie będziemy musieli otworzyć Kuźnię w tej samej wersji, w której otwieramy Minecrafta, aby mod mógł działać. Jest to ważne, aby utworzyć folder z aktualizacją i folder z modyfikacją.

Następujące będzie zainstaluj Forge. Po otwarciu zobaczysz, że możesz wybrać jedną z kilku opcji: Zainstaluj klienta, wyodrębnij serwer lub wyodrębnij informacje z kuźni i będziemy musieli wybrać opcję instalacji klienta, a następnie zaakceptować.

Minecraft ikona twarzy postaci

Po zainstalowaniu Forge, będziesz musiał przejść do folderu .Minecraft, a zobaczysz, że folder o nazwie Forge i wywołany mod zostaną utworzone automatycznie. Jeśli nie wierzysz, będziesz musiał utworzyć plik folder ręcznie.

Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz nową opcję, a następnie wybierz opcję folderu. Po utworzeniu musisz nadać mu nazwę MOD, ponieważ w tym folderze będziemy musieli umieścić pliki wszystkich MODów, które chcemy zainstalować w Minecrafcie.

Zainstaluj mody w Minecraft

Po pobraniu MODS będziemy musieli otworzyć Minecrafta i będziemy musieli przejść do opcji profili i tam będziemy musieli wybrać opcję „Stworzyć profil” i będziemy musieli poszukać wersji, którą właśnie zainstalowaliśmy.

Będziemy musieli umieścić plik nazwa do wersji i zapisz. Następnie będziemy musieli przejść do wiadomości i sprawdzić, czy ma ona nazwę Kuźni. W ten sposób folder Minecraft z kuźnią i MODami, które właśnie pobraliśmy, zostanie wykonany. Musimy tylko nacisnąć przycisk odtwarzania i to wszystko.