Skip to content

Jak wyświetlić listę swoich obserwujących na Instagramie i kolejność, w jakiej Cię obserwowali?

14 de listopad de 2021

Globalny zasięg, jaki Instagram ma łączyć ludzi, był znany, ale jego zdolność do promowania produktów i marek jest znacznie większa. Wszyscy, którzy chcą się wyróżnić w tej sieci, robią wiele rzeczy, aby zdobyć obserwujących, jeśli jesteś jednym z nich i chcesz wiedzieć, kim są Twoi obserwatorzy, tutaj wyjaśnimy, co należy zrobić.

Gdzie w swoim profilu możesz zobaczyć najnowsze konta, które Cię obserwowały?

Aplikacja Instagram stała się platforma do tworzenia miejsc pracy dla niektórych, ponieważ byli w stanie promować swoją markę w sieci. Generuje to dochód, który w niektórych przypadkach zależy od liczby obserwujących, których mają.

To skłoniło wielu ludzi do rozwijania swojej kreatywności i szukania wszystkich sposobów na wygenerowanie publikacji, która ma wpływ, ponieważ jest to dobra sztuczka, aby zdobyć więcej obserwujących. Wyróżniają się również dużą aktywnością, dzięki czemu odbiorcy zawsze mają o nich w pamięci i polecają innym. W niektórych przypadkach osiąganie najbardziej nietypowych granic, tylko z cel, w którym więcej osób chce oglądać Twoje treści.

Z drugiej strony każda moneta ma dwie strony i ta platforma nie jest wyjątkiem. Dobrą stroną Instagrama jest to, że pomaga on generować własny rozgłos. Ale zła wiadomość jest taka, że ​​mając tak wielu obserwujących, możesz gościć zarówno przyjaznych, jak i niegrzecznych ludzi.

Takie sytuacje mogą uszkodzić Twój wizerunek, ponieważ złośliwy komentarz na temat Twoich postów lub Ciebie prawdopodobnie wpłynie na sposób, w jaki Cię docenią. Może się również zdarzyć, że chcą cię sprowokować do kłótni lub powiedzieć rzeczy, które mogą cię zdenerwować. Realnym rozwiązaniem jest wyczyszczenie listy obserwujących lub zaprzestanie obserwowania niektórych osób, które nie przyczyniają się pozytywnie do Twojej marki.

Bez względu na powód poznaj swoją listę wielbicieli, prawda jest taka, że ​​nauka obsługi tej listy ma swoje zalety. Aby to zrobić, musisz zlokalizować profil swojego konta w aplikacji, tam zobaczysz swoje najnowsze publikacje, a na górze masz dostęp do listy osób, które Cię obserwują.

Jak zastosować filtr, aby zobaczyć swoich najnowszych lub najbardziej znanych obserwatorów?

Wszystko, co robimy na jakiejkolwiek płaszczyźnie naszego życia, musi ewoluować w czasie, jest to coś, co dotyczy materiału, który generujesz dla swoich publikacji. Ponieważ cechy twoich fanów ciągle się zmieniają.

Dlatego ci, którzy mają pracę związaną z życiem publicznym w sieciach, muszą być: do czasu, gdy liczba obserwujących stale rośnie. Kiedy więc nastąpi minimalna zmiana, która przekłada się na stagnację lub zmniejszenie liczby osób, to czas wiedzieć, dlaczego nie przykuwasz uwagi znajomych, a tym samym określić, w jaki sposób zmienisz swoje strategie reklamowe.

ręce z telefonami komórkowymi

Aby móc dostosować się do oczekiwań swoich fanów musisz ich znać, w tym celu możesz odwiedzić ich profil i zobaczyć jakie są ich preferencje. Jeśli w tej chwili Twoje konto jest normalne, nie będziesz mógł zastosować żadnego filtra do swoich znajomych i móc ich sklasyfikować. Z drugiej strony, gdy masz konto profesjonalne, możesz zastosować filtry, które pozwolą Ci przyznać znajomym kategorię wyszukiwania, aby móc ich szybciej zlokalizować.

Zawsze jest dobrze pamiętaj, że Twoi fani pojawią się w kolejności od najnowszej osoby na Twojej liście do pierwszej, która Cię obserwuje. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje konto było nieprofesjonalne, nadal możesz zobaczyć, kim są twoi sojusznicy w sieci, zgodnie z datą ich wpisu na twoją listę.

Czy istnieje sposób, aby sprawdzić, czy ktoś ostatnio przestał Cię obserwować?

Podobnie jak w większości sieci społecznościowych, Instagram nie informuje o tym, kto przestał Cię obserwować lub czy exodus był masowy, co powoduje, że zawsze musisz sprawdzać swoje statystyki, aby zauważyć nagłe zmiany. Ale jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o konkretnej osobie, dobrą wiadomością jest to, że istnieją możliwości.

Jednym ze sposobów na to jest odwiedź profil tej osoby i poszukaj Cię na jej poniższej liście. Innym sposobem jest zlokalizowanie swojej listy wielbicieli w swoim profilu i umieszczenie ich nazwy w pasku wyszukiwania, jeśli się nie pojawia, to dlatego, że przestali Cię śledzić.

dołącz do naszego kanału telegram