Skip to content

Jak wyrzucić kogoś z grupy na Snapchacie? – Usuń członków

6 de styczeń de 2022

Snapchat to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która przez długi czas była bardzo modna. Jednym z powodów, dla których Snapchat pozostaje na powierzchni, jest to, że z każdą aktualizacją dodawanych jest coraz więcej interesujących funkcji. Jednym z nich są czaty grupowe, aby dowiedz się, jak usunąć denerwującego członka po prostu musisz przeczytać do końca.

Jakie są kroki, aby usunąć użytkownika z grupy na Snapchacie?

Choć Snapchat nie cieszy się taką samą popularnością jak przed laty, można powiedzieć, że wciąż utrzymuje dużą liczbę użytkowników i każdego dnia do jego szeregów dodawanych jest kilka kolejnych historii. Aplikacja zawsze chciała dawać powiew świeżości dzięki swoim funkcjom, ponieważ wszystko, co wysyłasz lub odbierasz, zniknie w krótkim czasie.

Ten sprawia, że ​​jest lżejszy, świeższy, bardziej znośny i nieskazitelny, ponieważ nie musisz od czasu do czasu usuwać wiadomości ani plików multimedialnych, chociaż możesz to zrobić ręcznie, jeśli chcesz. Nie pozostały też żadne ślady kompromitujących komentarzy i zawsze masz wrażenie, że ciągle sprawdzasz aplikację, aby zobaczyć, co zostało opublikowane, zanim zostanie ona usunięta.

Kolejną atrakcyjną rzeczą w tej aplikacji są nieskończone funkcje, które oferuje swoim użytkownikom i że każdy dzień jest dłuższy. Wśród wielu funkcji są wideorozmowy, które możesz prowadzić ze znajomym lub z grupą osób.

W Snapchacie możesz utworzyć grupę, aby rozmawiać i dzielić się ze znajomymi, te grupy mają czas trwania 24 godziny. Mogą więc porozmawiać na specjalny temat, który w krótkim czasie zniknie.

W przeciwieństwie do innych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, które również mają opcję tworzenia grup, Snapchat jest tymczasowy, a inne działają z upływem czasu. Z drugiej strony administratorzy mają uprawnienia wyłącznie do zajmowania się niektórymi aspektami, takimi jak decydowanie o nazwie grupy, zaproszeniach i mogą zdecydować o usunięciu członka z grupy.

Z drugiej strony na Snapchacie wszystko to jest obsługiwane inaczej, wszyscy członkowie mają dostęp do zmiany nazwy grupy i zapraszania znajomych. Odbywa się to za pomocą cel wspierania demokracji i wolności.

Chociaż ma to swoją cenę, ponieważ jeśli utworzysz grupę i znajomy zaprosi do niej jednego ze swoich znajomych bez konsultacji z nim, może to stanowić możliwy problem. Ponieważ nie znasz nowego członka, może on być wrażliwy na temat, o którym rozmawia, lub może być bardzo radykalny w swoich opiniach, a ich komentarze mogą przytłaczać innych.

Jeśli może już wcześniej natknąłeś się na tę osobę i wymieniła się numerami, ale ty Zdałeś sobie sprawę, że interakcja z nią to nie twoja sprawa, możesz go zablokować, aby nie musieli mówić ani ponownie go odblokowywać.

utwórz grupę na snapchat

A co, jeśli ta osoba, jeśli nie miałeś ochoty jej blokować, a ona pojawi się w nowej grupie ze swoim złym nastawieniem? Czy możesz go zablokować lub usunąć z grupy, tak jak w innych aplikacjach? Niestety nie możesz usunąć osoby z grupy na Snapchacie, ale są jeszcze inne opcje.

Z aplikacji na Androida

Jak mówią niektórzy: „tam, gdzie rodzi się prawo, rodzi się także naruszenie”. Oznacza to, że chociaż Snapchat nie pozwala na administrator lub inny członek może usunąć innego, jeśli umożliwia inne wyjścia.

Wiele razy w grupach chce się prowadzić przyjemną i swobodną rozmowę, jednak zdarzają się osoby, które mają toksyczne nastawienie, które może być nieprzyjemne dla reszty uczestników. Może się też zdarzyć, że w nieporozumieniu ktoś się obrazi i przekroczy granice tego, co tolerowane, przez co inni poczują się niekomfortowo.

W takich przypadkach jest kilka rzeczy, które możesz zrobić ze swoim Androidem, jedna z nich jest poproszenie ich o opuszczenie grupy. Zanim to zrobisz, powinieneś ustalić, jak gorąca była rozmowa i jak zdenerwowana może być dana osoba, ponieważ złożenie tej prośby w niewłaściwym czasie może pogorszyć sytuację.

wyklucz osobę toksyczną

Ponadto, jeśli znasz już tę osobę trochę i wiesz, że jest ona dumna, zignoruje prośbę, więc zanim to zrobisz, potrzebny jest dobry osąd. Mimo to, jeśli pozostali uczestnicy się zgodzą i uznają to za stosowne, mogą złożyć wniosek taktownie, uzasadniając powody.

Jeśli denerwująca osoba pokazuje swoim nastawieniem, że ma z tobą osobisty problem, a ty nie chcesz pogodzić się z jego denerwującymi czynami, może wybrać opuszczenie grupy. Musisz tylko otworzyć czat grupowy i poszukać w profilu tej rozmowy ikony z trzema kropkami u góry. Tam będziesz miał możliwość opuszczenia grupy.

Korzystanie z aplikacji na iOS

Inne rzeczy, które możesz zrobić na Snapchacie, jeśli używasz iOS, między innymi czekają na wygaśnięcie grupy. Jak już wspomnieliśmy, czaty grupowe trwają tylko 24 godziny, więc jeśli osoba toksyczna nie chce odejść lub uważa, że ​​nie jest mądrze o to poprosić, może poczekać pozostałe godziny, aż to się stanie. dotrzymać terminu i grupa zostanie wyeliminowana.

Inną opcją jest utworzenie nowej grupy i wykluczenie osoby przeszkadzającej. Dla niektórych to działanie jest nieco pasywno-agresywne, ponieważ uważają to za formę dyskryminacji. Musimy jednak również bronić zdrowia psychicznego innych, którzy nie muszą znosić złych zachowań innych.

jak usunąć osobę z grupy na snapchat

Dlaczego nie można usunąć członka mojej grupy Snapchat?

Do tej pory zasady działania aplikacji uniemożliwiają usunięcie osoby z czatu grupowego, jednak nie tracimy nadziei, że w przyszłości ta opcja może zostać uwzględniona w funkcjach. W międzyczasie możemy wykorzystać wszystkie możliwości, jakie mamy, aby uniknąć kontaktu z nieprzyjemną osobą.

dołącz do naszego kanału telegram