Skip to content

Jak wyodrębnić obrazy lub ramki z wideo w wysokiej jakości w systemie Windows lub Mac

25 de marzec de 2021

Wraz z rozwojem technologii powszechne stało się wyodrębnienie obrazu zawierającego scenę, którą chcesz zapisać, z wideo lub filmu, próbując nie tracić jakości i kompatybilności ze wszystkimi urządzeniami.

Wiele osób uważa, że ​​podczas robienia zdjęcia na ekranie w odpowiednim momencie wskazany jest ruch, ale prawda jest taka, że ​​przy tej modalności traci się ostrość obrazu.

Dlatego wiele popularnych programów zdecydowało się włączyć tę opcję do swoich narzędzi, aby zaoferować najlepsze wyniki tym, którzy chcą wyodrębnić obraz z wideo, nawet jeśli ich scena zawiera efekty, takie jak na przykład VHS.

Wszyscy wiemy, że filmy to nic innego jak sekwencja klatekustawiane jeden po drugim, aby wywołać wrażenie ruchu obserwującej publiczności.

W oparciu o tę zasadę te programy, o których będziemy mówić dalej, są odpowiedzialne za wyodrębnianie wspomnianych klatek i nadanie im wysokiej jakości obrazu dla tych, którzy chcą uzyskać scenę.

Dzięki Wondershare Filmora możesz wyodrębnić obraz z filmu, który najbardziej Ci się podoba

Ten program jest jeden z najbardziej znanych jeśli chodzi o edycję, zaimportowanie pliku do tego oprogramowania pozwoli ci łatwo wykonać zadanie.

Oprócz słynnych narzędzi, które ma ten program, takich jak dodawanie tekstów do filmów. To także pozwala edytuj i przechwytuj ramkę zawartości multimedialnej, niezależnie od formatu, któremu podlega.

Jak uchwycić kadr za pomocą Wondershare Filmora

Aby móc wyodrębnić obraz za pomocą tego popularnego programu, musisz upewnić się, że masz go zainstalowany i zaimportuj wideo według swoich preferencji, albo przez menu oprogramowania, albo przeciągając go bezpośrednio do okna.

Po wykonaniu tego kroku wystarczy rozpocząć odtwarzanie wideo, aż znajdziesz scenę, którą chcesz wyodrębnić, aby nacisnąć przycisk „Wstrzymaj” we wskazanym czasie.

Klikając „Control + Alt + S”Znajduje się na klawiaturze komputera, tak że ikona jest automatycznie wyświetlana na ekranie, wskazując, że nowy obraz został dodany do„ Biblioteki ”.

Zarządzając wyodrębnieniem obrazu z wideo, będziesz mógł dodać różnorodną liczbę efektów, które pozwolą ci dostosować ramkę, a następnie wyeksportować ją, wybierając format, który przyjmie obraz i jego poziom jakości.

Odkryj inne opcje, które pozwalają wyodrębnić wysokiej jakości ramki!

Jest wielu redaktorów i graczy, którzy również są odpowiedzialni za wykonanie tego zadania z pełną skutecznością, aby dać jak najlepszy rezultat użytkownikom, którzy go używają.

wyodrębnij wysokiej jakości klatki wideo

Odtwarzacz VLC

Ten program cieszy się doskonałą reputacją ze względu na możliwość odtwarzania plików w różnych formatach, w tym w formacie rozszerzenia MTS.

Korzystając z opcji „Preferencje”, zaznacz pole, które wskazuje pokaż wszystkie ustawienia. W sekcji „Zaawansowane” możesz ustaw preferowany format i filtr, który chcesz dodać do ramki.

Po ustawieniu współczynnika nagrywania i wybraniu „Filtra wideo sceny” po prostu zapisz i rozpocznij odtwarzanie wideo, aby wyodrębnić obraz lub sekwencję klatek w wybranym katalogu.

Adobe Premiere Pro

Ten popularny program działa w taki sam sposób, jak Wondershare, ponieważ tylko poprzez edycję pozwala wyodrębnić obraz z sekwencji wideo.

W ten sposób użytkownik będzie mógł weź żądaną liczbę klatek, a nawet udało się go edytować, aby dodać filtry lub poprawić jego oświetlenie.

Dlatego pod koniec całej procedury wystarczy zapisać preferowany format i poziom jakości, aby cieszyć się wyodrębnionym obrazem w bibliotece komputera.

W ten sam sposób możesz udostępnij i opublikuj gdziekolwiek chcesz, aby każdy mógł podziwiać, co możesz zrobić dzięki odpowiednim narzędziom do edycji i odtwarzania.

dołącz do naszego kanału telegram