Skip to content

Jak wydłużyć czas wyłączania, blokowania lub czuwania ekranu mojego telefonu komórkowego z Androidem

14 de marzec de 2021

Zasadniczo Android to system operacyjny stworzony dla telefonów komórkowych i z ekranem dotykowym, ma dużą społeczność, która jest odpowiedzialna za tworzenie aplikacji dla tego systemu rozbudować o wiele funkcjonalności.

Spośród dużej liczby urządzeń z systemem operacyjnym Android, takich jak komputery, zegarki, telewizory, telefony komórkowe, możesz już mieć milion aplikacji Dzięki wielu funkcjom i znacznym postępom ten system operacyjny urósł.

Dziś można powiedzieć, że stał się najpotężniejszym systemem operacyjnym, rozwijającym się z każdym dniem coraz bardziej. Y pozostanie jako najnowszy. Dostosowanie do wielu połączeń i innych formatów.

Później pokażemy, jak umieścić plik szacowany czas wyłączenia ekranu na telefonie komórkowym z Androidem.

Jakie są nowe funkcje systemu operacyjnego Android

Ten popularny system operacyjny zawsze zaskakuje swoich użytkowników, mając tak wiele nowych funkcji, z których jedną jest tryb ciemny na urządzeniach mobilnych z Androidem. Włączając ten tryb automatycznie, prawie wszystkie aplikacje dostosowują się do tego i mają na celu oszczędzanie baterii urządzenia.

Kolejną osobliwą cechą jest nowy sposób wyrażenie w emotikony Bardzo się zyskałem, wprowadzając klawiaturę Google. W ten sam sposób rosły razem z emoji.

Możemy również wyróżnić inną cechę, taką jak Wzmacniacz dźwięku Działa to automatycznie, a jeśli słuchawki są naładowane, urządzenie zwiększa lub zmniejsza częstotliwość, aby uzyskać lepszy dźwięk.

Ten system zdążył dominować w duża ilość sprzętu Biorąc pod uwagę jego udaną charakterystykę, charakteryzuje się rozszerzalnością i elastycznością, ponieważ umożliwia pracę na różnych urządzeniach.

Wydłuż czas zamykania, blokowania lub oczekiwania na ekranie mojego telefonu komórkowego z Androidem

Przypuszczam, że zauważyłeś, że kiedy zostawisz urządzenie nieużywane przez jakiś czas, wyłącza ono ekran. Cóż, ta funkcja istnieje od dawna i jest bardzo przydatnym narzędziem, jeśli chodzi o oszczędzaj baterię telefonu komórkowego.

W ten sam sposób służy temu, zostawiając telefon samemu, komuś innemu uzyskać dostęp do swoich prywatnych informacjiDlatego istnieje możliwość skonfigurowania czasu, przez który ma pozostać włączony.

Dlatego system operacyjny wyłączy ekran jako środek bezpieczeństwa, w zależności od czasu jego umieszczenia, musisz wejść do aplikacji ustawień i poszukać sekcji ekranu, w której będziesz poszukaj opcji limitu czasu zawiesić ekran iw skrócie to ten, który powie nam ile czasu musi upłynąć, aby po użyciu naszego telefonu ekran się wyłączył.

mężczyzna siedzący przy użyciu swojego telefonu

Możemy wybrać preferowany czas od 15 do 30 sekund. Ważne jest to, że dla wygody i bezpieczeństwa, jeśli ustawisz domyślny tryb blokady, który masz na 15 sekund, czy to za pomocą hasła PIN, czy odcisku palca, zostanie on aktywowany po upływie tego czasu. Możemy zmieniać tę opcję tyle razy, ile chcemy, prowadząc się przez kolejne kroki.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo na swoim urządzeniu z Androidem

Konieczne jest poszukiwanie poprawy bezpieczeństwa naszego urządzenia z Androidem, ponieważ powyższe jest bardzo pomocne, ponieważ ma niezbyt długi czas wyłączania ekranu, ale istnieją inne sposoby na poprawę bezpieczeństwa Na telefonach z Androidem nasze informacje powinny być zawsze prywatne.

Ale w tym celu musimy być tego świadomi aktualizuj nasz system operacyjny Android Aby nadążyć za trendem i nowymi formami bezpieczeństwa, zaktualizuj nasze aplikacje, na przykład możemy zaktualizować WhatsApp, ponieważ jest to dobrze znana usługa komunikatora internetowego.

Wszystkie aplikacje mogą być bardzo wydajne zaktualizuj wersję Androida a także podczas aktualizacji aplikacji za pośrednictwem wirtualnego sklepu Google Play Store.

Możemy również aktualizować każdą aplikację poznaj nowe opcje i formy użytkowania w najnowszej wersji. W ten sposób nie przegapimy żadnych istotnych nowości ani zmian.

W celu korzystania ze sklepu wirtualnego konieczne jest podanie adresu e-mail w celu personalizacji i dostępu do sklepu z aplikacjami. Może istnieć wiele aplikacji, które mogą Cię zainteresować i bardzo dobrej jakości

dołącz do naszego kanału telegram