Skip to content

Jak wydłużyć czas trwania moich relacji na Instagramie i sprawić, by pozostały dłużej niż 24 godziny?

3 de Listopad de 2021

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak? wydłużyć czas trwania opowieści z Instagrama? Na początku Instagram pozwalał nam dodawać treści do naszych historii tylko przez krótkie 15 sekund. Ale wszystko to zmieniło się po dużej aktualizacji, która umożliwia dodawanie zawartości przez 24 godziny.

Początkowo idea Opowieści była taka: nagrasz co się działo w tej chwili i wyślesz go do swoich obserwujących. Z tego powodu pokazywał filmy i zdjęcia zrobione w ciągu ostatnich 24 godzin. To skłoniło wielu użytkowników, którzy chcieli publikować starsze obrazy, do skorzystania z innych metod, takich jak zrzuty ekranu.

Ale po dużej aktualizacji, którą zastosował Instagram, możemy dodawać zdjęcia lub filmy z dowolnej daty do naszej historii przez 24 godziny. Niestety jest to domyślny czas, w którym ta zawartość będzie dostępna i nie można jej zwiększyć. Chociaż, jak wszystko, istnieje pewna sztuczka, którą możesz wykonać, aby historia zostań dłużej.

Czym są historie na Instagramie?

Chociaż najpierw, przed wykonaniem sztuczki, aby wydłużyć czas trwania historii na Instagramie. Musimy wiedzieć, Co to jest i jak działają? takie publikacje. Od momentu przejęcia przez Facebooka, Instagram był nieustannie odnawiany i wprowadzał wiele zmian, ale stopniowo sprawiły, że aplikacja znacznie się poprawiła.

Główną funkcją Instagram Stories jest umożliwienie użytkownikom tej sieci społecznościowej możliwość dodawania zdjęć, tworzenia krótkich filmów, mozaiki i kolaże, aby móc dodać je do feeda lub te same historie, które znikną po 24 godzinach od publikacji.

Ale to nie wszystko, ponieważ nawet ludzie mogą dodawać gry, wyzwania, pytania, ankiety i rysunki, naklejki i emotikony, aby ozdobić swoje obrazy i filmy. A jeśli chodzi o zniknięcie treści po 24 godzinach, ci sami programiści zapewniają, że jej celem jest zezwól użytkownikom na udostępnianie nieformalnych postów o Twoich codziennych czynnościach.

Ponadto ten sam zespół techniczny i wsparcia na Instagramie zapewnia, że ​​użytkownicy nie muszą się martwić o publikowanie informacji, zdjęć i filmów w nadmiarze. Raczej jest odwrotnie, możesz publikować tyle, ile chcesz przez cały dzień bez żadnych niedogodności, ponieważ nawet sama aplikacja Cię do tego zachęca. Daje to wiele punktów przewagi nad innymi konkurencyjnymi aplikacjami.

Zwiększ czas trwania historii na Instagramie i pozostaną dłużej niż 24 godziny

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tego typu sytuacji, jest to, że zawsze historie na Instagramie trwają 24 godziny od momentu ich załadowania, a czasu trwania historii nie można tak po prostu zwiększyć. Ciekawą rzeczą w tego typu sytuacji jest to, że jest mały trik, aby zdobyć swój Historie na Instagramie są zawsze dostępne.

Jeśli chcesz, aby Twoje historie były dłużej widoczne dla Twoich obserwujących, musisz w zasadzie usunąć historię ręcznie zanim zostanie automatycznie usuniętyi prześlij go ponownie. Jak widać, jest to dość prosta sztuczka, ale jesteśmy pewni, że wielu użytkowników o tym nie wiedziało i dlatego może być bardzo pomocne dla dużej liczby użytkowników.

logo instagram z wielokolorowym tłem

Rzeczywiście, kiedy historia została opublikowana przez 22 lub 23 godziny, najlepiej zapisać go na swoim urządzeniu, usuń go ze swojego konta, a następnie prześlij ponownie, ponieważ pozwoli to zaoszczędzić wielu problemów w tym zakresie. Poza tym, co wskazaliśmy, musisz również wziąć pod uwagę, że po ponownym przesłaniu możesz go edytować lub wprowadzić wszystkie zmiany, które rozważasz.

Ta sztuczka jest dość prosta i bardzo skuteczna, a więc wpłynie to tylko na wskaźnik czasu; który ujawnia, kiedy historia została opublikowana, ponieważ oczywiście jest to nowa publikacja. Dlatego zalecamy, aby jak najlepiej wykorzystać to, kiedy tylko jest to możliwe. Poza tym jesteśmy pewni, że jesteś już ekspertem od historii na Instagramie.