Skip to content

Jak wejść i zalogować się do konta Google i Gmaila bez hasła – Odzyskaj konto

8 de lipiec de 2021

Ilekroć mówimy o poczcie Gmail, zwracamy uwagę, że jest to prawdopodobnie najpopularniejszy ze wszystkich klienci poczty elektroniczny świat, przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę jego użytkowników w tej chwili. Jednak prawdą jest, że niektórzy z tych użytkowników napotkali problemy podczas próby uzyskania dostępu do swoich kont e-mail Gmail i dlatego chcemy je rozwiązać.

Jeśli użyjemy naszego konta e-mail Gmail w głównych sieciach społecznościowych itp., będziemy wiedzieć, że od czasu do czasu, gdy stracimy hasło do pierwszej strony, na tę platformę zostanie wysłany e-mail z nowym kodem logowania, który będzie tym, co musimy teraz wziąć pod uwagę. Ale co, jeśli my też zupełnie zapomnieliśmy nasz e-mail z hasłem do Gmaila?

Cóż, najlepsze w tym przypadku jest to, że zapomniałeś już hasła do poczty Gmail nie stanowi problemu w żadnym wypadku, ponieważ firma Google ogłosiła, że ​​nie będzie już konieczne szybkie i łatwe logowanie się do poczty Gmail. I choć wielu będzie uważać, że oznacza to, że nasze konto jest mniej chronione niż wcześniej, chcemy nauczyć Cię wszystkich szczegółów, które powinieneś wziąć pod uwagę w tym zakresie.

Jak zalogować się do poczty Gmail bez hasła?

Jak powiedzieliśmy, wielu może uznać, że umożliwienie zalogowania się do Gmaila bez hasła to prawdziwe szaleństwo Google, ale prawda jest taka, że ​​za tym wszystkim kryje się racjonalne wytłumaczenie, jak mogłoby być inaczej. W rzeczywistości system jest jeszcze bezpieczniejszy niż wcześniej, bo pierwszą rzeczą, którą zrobimy potrzebny jest smartfon który jest zsynchronizowany z naszym kontem, w Gmailu jest wiele sztuczek.

Rzeczywiście, najlepszym rozwiązaniem, które wszyscy z nas, którzy mają tendencję do zapominania hasła do logowania w poczcie Gmail, jest nic innego jak zsynchronizowanie tego konta z naszym inteligentnym urządzeniem mobilnym. Uważamy nawet, że jest to znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie niż ustawienie Gmaila tak, aby uruchamiał się automatycznie w nasza przeglądarka internetowa.

odzyskaj konto google

  • Aby zalogować się do poczty Gmail bez hasła, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zalogować się przez swoje konto Gmail, jak wyjaśniono w tym linku, a następnie zobaczysz, że opcja „Zaloguj się za pomocą telefonu ”
  • Wtedy system poinformuje Cię o tym, że do konta Google nie jest podłączony żaden kompatybilny telefon, a jeśli tak, to wejdź w Ustawienia, Konta, Dodaj konta, wybieramy Googlei ponownie się logujemy
  • Kiedy masz wszedł do tej sekcji, Zobaczysz, że nazwa przypisana do urządzenia mobilnego pojawia się obok komunikatu Blokada ekranu. Dajemy Dalej
  • Następnie Google wyśle ​​nam powiadomienie bezpośrednio na urządzenie mobilne, które musimy mieć pod ręką, z pytaniem, czy chcemy się zalogować z nowego komputera, na który oczywiście musimy nacisnąć tak

Tak proste, jak to jest, aby zalogować się do poczty Gmail bez hasła pod ręką.

Dlaczego masz e-mail?

W tym zglobalizowanym świecie mają konto z Gmail oznacza, że ​​masz dostęp do usług należących do Google, wśród których są między innymi funkcje i aplikacje: YouTube, Google Drive czy Hangouts. E-mail jest środkiem, który pozwala Komunikacja między nadawcą a odbiorcą natychmiastowe.

Google stworzył pewne Środki bezpieczeństwa jak używanie hasła do ochrony korespondencji. hasło Jako środek ochrony tworzysz go, gdy otwierasz konto e-mail, a także możesz go odzyskać, jeśli go zapomnisz.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę hasło to niezbywalne, ponieważ jest to klucz, który Ci pozwoli dostęp do wszystkich twoich korespondencja. Teraz, jeśli chcesz odzyskać swoje konto, ponieważ zapomniałeś hasła lub jest ono nieaktywne, możesz je odzyskać, wykonując szereg kroków.

Aby odzyskać swoje konto Google lub Gmail, musisz postępować zgodnie z propozycje zalecane do tego, albo dla wyzdrowieć nazwa użytkownika lub hasło. Ważne jest również, aby wiedzieć, jak utworzyć silne hasło, które uniemożliwi jego łatwe wykrycie.

Z Twoim kontem e-mail będziesz mógł lepiej funkcjonować na świecie zdigitalizowane przełom w erze elektroniki.