Skip to content

Jak używać serwisu Canva do tworzenia postów graficznych na Twitterze

22 de luty de 2021

Od jakiegoś czasu programy lub aplikacje są używane w celu zwiększenia skuteczności reklamy w różnych sieciach społecznościowych. Jest to bardzo ważny aspekt, jeśli naprawdę chcesz, aby Twój profil zawierał profesjonalny obraz. Działa to w ten sam sposób, jeśli jesteś nowy w sieciach lub wręcz przeciwnie, masz już czas, ale chcesz poprawić zawartość wizualną.

Z tego powodu chcemy pokazać Ci narzędzie, które pomoże Ci poznać jak używać serwisu Canva do tworzenia postów z obrazami na Twitterze.

Okazuje się, że dziś trzeba korzystać z narzędzi, które pozwalają projektować obrazy, aby pozytywnie się wyróżniać i przyciągać więcej uwagi ze strony kontaktów. Na rynku są bardzo dobre i skuteczne narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć cel, ale Canva wydaje nam się najbardziej odpowiednia dzięki duża liczba szablonów i jak łatwy w użyciu. Dzięki Canva możesz nie tylko kreatywnie wycinać obrazy, ale także projektować je według własnych upodobań.

Dlatego stworzyliśmy doskonały samouczek, który krok po kroku poprowadzi Cię przez to narzędzie, ale gwarantuję, że dzięki interfejsowi graficznemu będziesz od razu wiedział, jak z niego korzystać. Bez dalszej zwłoki i bez marnowania czasu nauczymy Cię jak używać serwisu Canva do tworzenia postów z obrazami na Twitterze.

Jak używać serwisu Canva do tworzenia postów z obrazami na Twitterze

Tworzenie w sieciach społecznościowych, takich jak Twitter, obrazów o profesjonalnym charakterze, nie jest trudne. Musisz tylko mieć niezbędne narzędzia, aby to osiągnąć, a my Ci to damy. Najpierw pokażemy Ci w artykule jak używać serwisu Canva do tworzenia postów z obrazami na Twitterze.

Pierwszą rzeczą, od której zaczniemy, jest udanie się do Strona Canva, tutaj zostawimy Ci link, abyś nie tracił czasu. Aby móc korzystać ze strony musisz się zarejestrować i zalogować. Możesz pracować z darmową wersją, ale nie uzyskasz wszystkich korzyści, jakie oferuje platforma, jeśli chcesz, możesz wybrać płatne plany.

Po zakończeniu procesu rejestracji i rozpoczęciu sesji możesz obserwować duża liczba szablonów, która oferuje ponad 8 tys. Chcemy również przypomnieć, że to narzędzie będzie działać nie tylko z Twitterem, ale z każdą inną siecią społecznościową. Więc kiedy jesteś na stronie, musisz wybrać szablon, aby stworzyć swój projekt. Ponadto pomogą Ci one stworzyć baner reklamowy skierowany do Twittera.

Musisz być bardzo ostrożny przy wyborze szablonu, ponieważ pokaże ci on wszystko, co ma, a niektóre z nich mogą być bezpłatne, a inne nie. Ale radzę Ci, jeśli chcesz opublikować swój produkt, przejdź na lewy koniec i wybierz opcję Przesłane pliki, tworzysz klip, który poprosi Cię o przeciągnięcie i upuszczenie z komputera.

Korzystanie z różnych opcji Canva

Ale także, jeśli wolisz, możesz wybierać spośród milionów zdjęć, które oferuje narzędzie, a po wybraniu zdjęcia możesz je dopasować do żądanego rozmiaru. Możesz także dodać wszystkie te elementy, które chcesz. Dlatego przechodzisz do bocznego menu, które znajduje się po lewej stronie i możesz wybrać opcje Tekst, Elementy, Tła itp.

Sposób korzystania z aplikacji jest bardzo wszechstronny i możesz zaprojektować swoje posty na Twitterze bardzo łatwo i szybko.

Tutaj możesz uzyskać wszystko, czego potrzebujesz, bez konieczności pobierania czegokolwiek z komputera, chyba że chcesz promować produkt. Masz również możliwość dodania wideo i muzyki, opcje, które nam oferuje, są naprawdę bardzo kompletne.

A kiedy już stworzyłeś swoją publikację i chcesz ją opublikować, wystarczy przejść do prawego górnego rogu i zrobić klip w opcji Publikuj. Kilka opcji zostanie podzielonych i tutaj możesz wybrać tę, którą chcesz w naszym przypadku, zrobimy klip na Twitterze. Zsynchronizuje Cię z platformą i na koniec utworzysz klip w Publish.

tworzyć w canva

W ten sposób Twoja publikacja zostanie umieszczona w wybranym przez Ciebie serwisie społecznościowym i tak łatwo się tego nauczyłeś jak korzystać z serwisu Canva Tworzenie postów z obrazami na Twitterze. Czas, który poświęcisz, będzie zależeć od tego, czy Twoja publikacja będzie wykazywać lepszą estetykę i profesjonalizm.

dołącz do naszego kanału telegram