Skip to content

Jak utworzyć niestandardową miniaturę dla filmów z YouTube w programie Photoshop CC

26 de luty de 2021

Świat internetu to naprawdę wielka rzecz. Jego rozmiar jest tak niesamowity, że miliony użytkowników wchodzą do niego każdego dnia, co sprawia, że ​​jest to codzienne zadanie, które może stanowić spożycie do 70% dnia. Dlatego odbiło się to na gospodarkach wszystkich krajów.

Obecnie istnieje wiele rodzajów działalności, z których można skorzystać, aby uzyskać dobry dochód. Wśród których możemy wymienić kupno i sprzedaż artykułów w Internecie, prowadzić prywatne lekcje na określony temat przez rozmowy wideo, a nawet filmy na YouTube i zarabianie na swoich filmach.

Ta ostatnia jest bardzo dobra, ponieważ przy bardzo dobrej kreatywności możesz zadzwonić do dużej liczby subskrybentów i widokidanych, które mają bezpośredni wpływ na wysokość pieniędzy, które zapłaci nam platforma, koniecznie zapoznaj się ze statystykami kanału YouTube. Dlatego musisz martwić się o szczegóły tak minimalne, jak miniatury.

Co to są miniatury w filmach?

Po pomyślnym przesłaniu filmu do YouTube z telefonu komórkowego lub komputera należy skupić się na miniaturach. Miniatury w filmach mają w pewnym sensie ująć to w małą prezentację filmu jako taki, czyli mały obraz, na którym będziemy mogli zobaczyć, o czym jest wideo. Są one wyświetlane z listy filmów na stronie YouTube, przed wprowadzeniem określonego filmu.

Jej głównym celem jest dają użytkownikowi atrakcyjne odczucie w ustachczyli co sprawia, że ​​film jest ciekawszy lub zabawniejszy. Na przykład w filmach o zjawiskach paranormalnych priorytetem jest pokazanie wspomnianej obecności na obrazie, co powoduje przyciągnięcie tak dużej uwagi, że użytkownik będzie chciał natychmiast zobaczyć wideo.

Czy w filmach YouTube można dodawać i modyfikować miniatury?

Istnieją różne sposoby dodawania i modyfikowania miniatur, jednym z najbardziej znanych youtuberów jest YouTube Studio, czyli program, za pomocą którego można wykonywać tę czynność automatycznie.

Teraz, jeśli nie chcemy używać miniatury wygenerowane przez YouTube, możemy wybrać opcję Stwórz swój własny. Istnieje wiele programów, które pozwalają nam dostosowywać te obrazy, które następnie musimy tylko przesłać na platformę, aby zostały zapisane.

Jakie istnieją programy umożliwiające tworzenie miniatur?

Jest ich dużo programy To nam pozwala zrobić miniatury naszych filmów, to Canva, Picmonkey, Fotojet, Fotor, Backgrounder 3 i między innymi. Oprócz tego istnieją programy, które koncentrują się na zadaniu z urządzeń z systemem Android, takich jak iMovies, Pixir, Insta collage itp.

Ale jednym z najlepszych, jakie możemy znaleźć, jest Photoshop CC, która jest wysoce scharakteryzowaną platformą z możliwością zapisywania treści tworzonych w przestrzeni w Internecie. W taki sposób, że nie jest już konieczne noszenie go na pendrive i ściąganie na inny komputer, żeby dalej nad nim pracować.

Jak zrobić niestandardową miniaturę dla filmów z YouTube w programie Photoshop CC?

program osoby bańki kwiatowej

Często, aby stworzyć miniaturę, musimy zrozumieć różne rzeczy, najważniejsze jest to wszystkie te programy działają z warstwami; czyli narzędzie, które pozwala na przesłanie obrazu z przodu lub z tyłu. W rezultacie powstał pojedynczy obraz, do którego dołączono kilka.

Plik wstawianie obrazów To bardzo proste, wystarczy pobrać obraz i przeciągnąć mysz do Photoshopa, a on zajmie się jak najlepszą lokalizacją. Wtedy jest to równie proste dołącz słowa do obrazu, po prostu zaznaczając opcję tekstową, pole będzie mogło pisać.

Więc to, co musimy zrobić, aby zrobić dobre miniatury, to przeciągnij obraz tła co by było pierwsza warstwa, wkrótce dołącz inne dodatkowe obrazy (zdjęcia twórcy, ikony, obiekty i inne) i dokończ pisanie Tytuł Filmu z pewnym styl i kolor czcionki.

Zawsze najważniejsze jest, aby wiedzieć, czym jest program Photoshop i do czego służy, który został opracowany tak, aby projektowanie i modyfikacja obrazów było jak najłatwiejsze dla użytkowników, a to otwiera drzwi do zmaterializować wiele z tego, co może stworzyć nasza wyobraźnia.

dołącz do naszego kanału telegram